IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th January 2014, 14:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мисли му когато цикъла не ти дойде. Тогава ако закъснее 10 дена си направи тест за бременност. Тия тестове уж дето след седмица показват резултата са дрън дрън. От собствен опит знам, с такова пазене се забременява, при мен се случи и правих аборт. Взех си от тези бързи тестове и ми показа положителен резултат чак 10 дена след датата на която цикъла трябваше да ми дойде. Преди това се ми показваше отрицателен резултат.
А гърди болят и преди цикъл и по време на цикъл , не при забременяване.
А Пуфпаф, не знам в кое училище преподават уроци за предпазване и правене на секс. Може би някъде го има, но не съм чула.

Последно редактирано от Шоки : 7th January 2014 на 14:39
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th January 2014, 16:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Още може и да не е вкарано в учебният план, но се обмисля. Това обаче не значи, че няма такива лекции и може да не съм бил по конкретен, а и си мислех, че вече има такива часове по сексуално образование. Аз лично съм присъствал в 8 клас на такива лекции, но те се водят - свободноизбираема подготовка (СИП).

Ама то кво да научат децата от една такава лекция, аз си спомням, че ни говориха за СПИН и разни такива и после момичето което говореше извади един презерватив и изкуствен пенис и започна да показва как се и разбира се се почнаха с глупостите, ама деца кво да ги правиш Родителите обаче трябва да се научат да говорят с децата си на тези теми, а не после да четем стряскащи статистики за аборти и какво ли не.

Ето нещо интересно от 2012г. -
Цитирай:
Междувременно Светият синод се обяви срещу решението за въвеждане на сексуално образование в училище и на свой ред поиска религията да се изучава като предмет.
Светия синод няма право да се обажда, особено след големият позор който всички видяха по "Господари на ефира", то бива педерастия ама чак пък толкова
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th January 2014, 07:59
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarta Виж мнението
Хорааааааа осъзнавам грешката си , осъзнавам че съм малка и за секс и за всичко , винаги ползвахме презерватива ама тъй стана тоя път - не...Не ме упреквайте ми ми помогнете по някакав начин (((
Какво да ти помогнем? Ти бременна ли си? Шоки ти обясни, първо разбери, аджеба, дали си сгафила наистина. Иначе ние няма как да ти помогнем, като се страхуваме и треперим вместо теб.

Има чат-пат в училищата лекции по безопасен секс, но наистина те са ориентирани повече към болестите, предавани по полов път, не толкова към предпазването от бременност.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th January 2014, 19:59
sarta sarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
Smile

направих си тест sure check и е отрицателен ,дано е верен ^^
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th January 2014, 12:57
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Миличка,вземи си тест,изчакай да ти закъснее един ден и това е,допреди това няма как да ти каже някой дали си или не си бременна..А относно прекъснатия акт,малката сестра на моя прителка има вече 2 аборта от ей такива пазенки..Това са несериозни работи.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st January 2014, 00:02
sarta sarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

eemi doide mi taka che vsichko e okey :3
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st January 2014, 19:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране


И внимавай!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бременност, секс

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременналисъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:31.