IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd December 2018, 17:07
terezka95 terezka95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 1
По подразбиране Увеличено сексуално желание!

Здравейте, нова съм тук!
Бихте ли дали предложение за добър афродизиак под формата на стимулант (таблетки/капки/прахче) за жена?
Напоследък в ежедневието ми има повече стрес и чувствам, че либидото ми е ниско, затова с приятеля ми решихме да експериментираме. Не се отнася за системна употреба, а примерно да си окрасим някой уикенд (1-2 пъти в месеца)!
Ще се радвам ако някоя жена изкаже мнение за такъв продукт, но може и мъже, дали на жените си.
Ефекта, който търся е силно увеличаване на сексуалното желание и по-лесно стигане до оргазъм. Предложения?
п.п - да пропуснем частта с добрия любовник, любовна игра и т.н, това е ясно. Да не се отклоняваме от темата.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th January 2019, 12:18
mimchitoo90 mimchitoo90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте
аз лично използвам таблетки Ladyagra на билкова основа са, а мъжът ми взима Купидон хапчета за ерекция
И двамата сме супер доволни от тези продукти, най-вече защото са безвредни , а либидото ти се покачва на макс
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2019, 18:53
Ivancho Ivancho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 4
По подразбиране Привет, по темата!

Един прекрасен начин е еротичният масаж!"разхождаш ръцете си по всички ерогенни зони на партньора " дискретно" и много приятно и виждаш как желанието за секс набъбва неудържимо!!!А ако има и хубаво вино и шоколад или други вкуснотии(натурални афродизиаци), тогава готеният секс ти е в кърпа вързан!Това разбира се най- добре става между хора които имат желание но или са стресирани или по рядко го правят!!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
афродизиак, либидо, оргазъм, секс, сексуално желание

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Увеличеносексуалножелание
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:57.