IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th January 2014, 16:53
sarta sarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране Бременна ли съм?

С прияеля ми така стана че го направихме без презерватив, той свърши извън мен ,изми се и го направихме пак и пак свърши извън мен. Това беше преди 9 дена горе долу ,а сега ме боля гърдите и просто незнам страх ме е... Цикала трябва да ми дойде някъде на 13. Кажете какъв е шанса да съм бременна..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th January 2014, 17:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е това е прекалено лесно, дайте нещо по сложно де

Това за което питаш си е чист флип, абсолютен coin flip, 50/50 и аз много се надявам да си бременна и ако може да са близнаци още по добре !

Толкова малко деца се раждат в България, дано малките да са достигнали целта и всичко да се е получило и скоро да купуваш люлка и да не забравиш да се похвалиш ей !

Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2014, 17:40
sarta sarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

малка съм за деца така че много се притеднявам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th January 2014, 17:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако правилно пишеш, тогава днес ти е 19-тия ден, значи преди 9 дни ти е бил 10-тия ден - има малка вероятност тогава да си била в овулация, но знае ли се? Иначе предменструалния синдром може да започне и седмица преди цикъла, а ти както се притесняваш може да ти дойде и по-рано (или по-късно). Има тестове за бременност, които се правят 7 дни преди очакваната дата за цикъл - Easy test - освен да пробваш с тях след 2 дни.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th January 2014, 17:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Всъщност сега прочетох, че тези тестове се правят 7 дни след зачеването (т.е. акта), та можеш още сега да си купиш и да си направиш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th January 2014, 18:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Уж сега децата са много наперени, все всичко знаят, всичко им е ясно в секса, гледат филмчета, четат в интернет и пак нищо не са научили ! Как мислите да се пазите така, свършвал отвънка и готово, изплаква го с вода между тековете и всичко е на 6 е нали в училище имате часове в които се говори за тези неща !

Момчетата няма ли най накрая да се научат да мислят и за момичето и да го пазят, а не да мислят само за пишката си ! Момичетата също имат не по малка вина щом се съгласяват да правят секс така ! Статистиката за абортите е плашеща, и как въобще има жена която може да се отпусне и да се наслади на секса ако знае, че има риск от забременяване, за болести пък да не говоря и да се притеснява дали момчето няма да свърши вътре ?

Ето това е нещото което аз като родител един ден няма да го допусна и ще говоря на тези теми с децата си, ще им давам и книги да четат също и няма да ги оставя да живеят в някакви заблуди и да си мислят, че всичко им е ясно !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th January 2014, 00:11
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarta Виж мнението
малка съм за деца така че много се притеднявам
А за секЦане не си малка, така ли?
Като не искаш да забременяваш, ползвай презерватив, колко ли сложно е това.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th January 2014, 10:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

А бре, хора ... говорите сякаш никога не сте били млади и никога не сте грешили (не казвам, че сте грешили точно в тази област; избор от грешки колкото щеш). Станалото станало, поне да помогнем колкото можем.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th January 2014, 14:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Както казваше една съфорумка, понякога трябва да си малко по остър и критичен, за да разтърсиш по този начин човека и той да се осъзнае и това е за негово добро разбира се. Ако всички сме много меки и внимателни, човека дори може и да не осъзнае грешката си ! Схващаш ли ми мисълта, ако не ти работиш в аптека и може да пробваш с Гинко Билоба, ако е добра цената вземи и на мен
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th January 2014, 10:26
sarta sarta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Хорааааааа осъзнавам грешката си , осъзнавам че съм малка и за секс и за всичко , винаги ползвахме презерватива ама тъй стана тоя път - не...Не ме упреквайте ми ми помогнете по някакав начин (((
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бременност, секс

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременналисъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:24.