IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2009, 22:29
elguaje elguaje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране ПОМОГНЕТЕ

эдравейте ИМАМ МНОГО ГОЛЕМИ И КРИВИ ПРЕДНИ ЭАБИ АЭ САМ НА 23 ГОДИНИ И ОТСКОРО ДОРИ НЕ МОГА ДА СИ ЭАТВОРЯ УСТАТА ЭАРАДИ ПРЕДНИТЕ ЭАБИ ТЕ НАПИРАТ ДА ИЭСКОЧАТ. ПО ПРИНЦИП СТОЯ САС ОТВОРЕНА УСТА ВКАЩИ А НАВАН ВИНАГИ САМ САС ЭАТВОРЕНА ЭАЩОТО МЕ Е СРАМ ОТ ЭАБИТЕ МИ. А СЕГА ДОРИ ВЪОБЩЕ НЕ ИЭЛИЭАМ ЭАЩОТО КАКТО КАЭАХ НЕ МОГА ДА СИ ЭАТВАРЯМ УСТАТА ПОЛУЧИХ И СТРАННА МАНИЯ ДА МИСЛЯ САМО ДАЛИ УСТАТА МИ Е ОТВОРЕНА ИЛИ ЭАТВОРЕНА НАПРАВО ЩЕ ОТКАЧА ПОМОГНЕТЕ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd November 2009, 13:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: ПОМОГНЕТЕ

Цитирай:
Първоначално написано от elguaje
эдравейте ИМАМ МНОГО ГОЛЕМИ И КРИВИ ПРЕДНИ ЭАБИ АЭ САМ НА 23 ГОДИНИ И ОТСКОРО ДОРИ НЕ МОГА ДА СИ ЭАТВОРЯ УСТАТА ЭАРАДИ ПРЕДНИТЕ ЭАБИ ТЕ НАПИРАТ ДА ИЭСКОЧАТ. ПО ПРИНЦИП СТОЯ САС ОТВОРЕНА УСТА ВКАЩИ А НАВАН ВИНАГИ САМ САС ЭАТВОРЕНА ЭАЩОТО МЕ Е СРАМ ОТ ЭАБИТЕ МИ. А СЕГА ДОРИ ВЪОБЩЕ НЕ ИЭЛИЭАМ ЭАЩОТО КАКТО КАЭАХ НЕ МОГА ДА СИ ЭАТВАРЯМ УСТАТА ПОЛУЧИХ И СТРАННА МАНИЯ ДА МИСЛЯ САМО ДАЛИ УСТАТА МИ Е ОТВОРЕНА ИЛИ ЭАТВОРЕНА НАПРАВО ЩЕ ОТКАЧА ПОМОГНЕТЕ
една моя приятелка имаше същия проблем,носеше някви шини,зъболекар ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСЕТИ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd November 2009, 14:12
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Марисабела, специалистът, който може да помогне в случая е ортодонт, а не зъболекар.
Наистина, elguaje, порови се, има много изписано във форума, сигурна съм, че ще намериш координати на ортодонти.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd November 2009, 22:42
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Аз от малка съм с изкривяване на зъбите, така че те разбирам отлично. При мен единият от предните зъби явно се е скарал с останалите! Има поне няколко милиметъра разтояние, т.е. единият от двата ми най-предни зъби е абсолютно напред...даже се получава лека празнина. Като малка ме караха да нося шини и горни и долни, защото от разместването горе щели и долните зъби да се разместят. Не можах да изтрая шините и резултатът е на лице! Но все пак всички около мен си ми казват, че предното зъбче си ми е късметлийско и си ми е "чар"....всички освен зъболекарите предполагам. Аз също се интересувам от методи за коригиране, защото с времето става по-зле! Знам, че един от начините е с брекети...чувала съм и че може проблемните зъби да се извадят и да се направи мост, но незнам много. Най - добре наистина искай консултация с ортодонт!
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОГНЕТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.