IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd December 2007, 01:23
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ей, shrink браво! точно така е.
и аз бях клъвнала на тази въдица преди време. ходих до там и колкото отслабнах още толкова отгоре си ги върнах.. и на листите, които дава пише, че са индивидуани- кви индивидуални, кви 5 лева (само дето не са 5..) - стандартен текст с диетата е - на всички един и същ.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd December 2007, 12:56
shrink shrink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
ей, shrink браво! точно така е.
и аз бях клъвнала на тази въдица преди време. ходих до там и колкото отслабнах още толкова отгоре си ги върнах.. и на листите, които дава пише, че са индивидуани- кви индивидуални, кви 5 лева (само дето не са 5..) - стандартен текст с диетата е - на всички един и същ.
За съжаление е трябвало да стигенш до заключението за диетите, чрез собствения си опит. И аз така трябваше първо да пробвам всички причудливи диети на света да пия разни съмнителни добавки като "Златно чудо" и "Витаголд", за да стигна до някои изводи. Явно май не може по друг начин, трябва да си строши човек главата няколко пъти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th February 2008, 18:17
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Малко късно се включвам , но току що забелязах , че има такава тема . И аз като вас съм спазвала този режим и съм чела книгите. Бях на лечебно гладуване преди няколко години и спазвах стриктно режима цели 3 месеца за това време се отървах от 11 кила т.е. станах 50 , докато една сутрин се събудих в болница и бях изплашила до смърт родителите си тъй като през ноща съм колабирала в банята и благодаря на Бог , че съм се разминала без да си одаря главата, защото със сигурност вече нямаше да съм жива. Мили момичета НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th February 2008, 20:46
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Lilata, по-скоро бих казала СПРЕТЕ НАВРЕМЕ, а не НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ.
Аз отслабнах с 8 килограма с този режим, като го приложих два пъти за по две седмици с почивка (захранване) по средата около 10 дни. Основен проблем при тази диета идва със спирането й– такъв неконтролиран глад настава, че е трудно да се задържат килограмите.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th February 2008, 20:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Мисля, че това е много неправилен подход за отслабване, но противно на моите предубеждения, една съученичка го прилага вече 3 път и свали 7 кг. последно, а преди това още към 10-15. Даже взех и аз да се замислям дали да не мина една седмица само на плодове като нея сега и да си задържа кг после с нормално хранене. Поне като съм слаба винаги имам воля и стимул да се храня здравословно. Предпочитам си по-щадящия метод на отслабване, но чакам последните ~5кг да си отидат и трябва да затегна малко режима.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th February 2008, 22:27
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Да FlashDancer не трябва да се прекалява, но при мен лошото беше ,че не усетих момента в който трябваше да спра. Споделих тази история , защото аз съм едно от многото момичета който са се увлякли по такива аи по по-строги режими и докато се усетиш вече си в състояние което може да се отрази освен на физиката , а и на психиката. Да не говорим че е почти невъзможно да се задържи резултата, а за метаболизма няма какво да говорим, но явно трябваше да мина през всичко това , за да го разбера!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th February 2008, 13:55
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Liliata, първия път съм ти объркала ника. Извинявай!
Съжалявам за това, което се е случило и те разбирам много добре! Аз изпитвах нещо като страх и вина, когато трябваше да приключвам диетата. Добре, че я проведох под лекарски надзор, иначе и аз вероятно бих продължила като теб, защото имам още за сваляне.
Затова се навъртам във форума.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th February 2008, 18:48
Аватара на liliata
liliata liliata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

И аз много напълнях след като приключих с диетата, после минах на разделно хранене, но ми се появиха хормонални нарушения и трябваше да приемам хормонални препарати и от тях също качих. Сега се опитвам да спазвам някакъв балансиран режим на хранене от 2 години не съм яла хляб(дори черен), никакви сладкиши, спряла съм газираното и пърженото, кафето си го пия без захар, нищо тестено, НО не ми се получава заковала съм се на 57кг/162 съм висока и не мога да мръдна, а не ми се рискува с драстична диета , защото достатъчно съм си изпатила вече.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th February 2008, 17:46
kozata kozata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIA
Мнения: 15
По подразбиране

Бях при д-р Емилова във Варна преди 2 години.За 20 дни свалих 8 кг. Никога не бих се върнала отново .Това не е лечебен глад, а машина за пари.Атмосферата е тягостна и напрегната.Хората ходяг мрачни по коридорите с чаша чай и бурканче мед в ръка.Свалянето на килограми е въпрос на лично узряване и взимане на решение-трябва да си готов и да започнеш.Хубаво е пречистването на организма, но това може да се направи и с един разумен п"пост" - както нашите баби преди Великден или Коледа.Относно Емилова - начинът на живот който тя препоръчва е немислим за всички! Това е мое лично мнение.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th February 2008, 01:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kozata
Свалянето на килограми е въпрос на лично узряване и взимане на решение-трябва да си готов и да започнеш.Хубаво е пречистването на организма, но това може да се направи и с един разумен п"пост" - както нашите баби преди Великден или Коледа.Относно Емилова - начинът на живот който тя препоръчва е немислим за всички! Това е мое лично мнение.
и мое
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечебниягладнаЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.