IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 22nd April 2007, 15:24
mimitu^ mimitu^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Виждат се.Разрезът който са ми направили е на самото ухо.Нз какво точно са ми правили,освен че са премахвали кожа,ама има белег който трябва да се заличи.Не е особено голям,около 1 см даже и по малко.Притеснявам се само да не щръкнат пак както преди,защото и в момента не са идеално прилепнали и си мисля че ако започнат да се отпускат и накрая ще си върнат старата форма.Доктора ми каза че хрущял не реже защото много усложнения възниквали.То дори с бинтове ти доволна ли си от резултата?
Отговори с цитат
  #142  
Стар 22nd April 2007, 19:36
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

ами чак ме е страх да кажа че съм ддоволна че да не щракнат пак.ти си носи лентата за по сигорно повече време и не се притеснявай.стискам палци всичко да е ок
Отговори с цитат
  #143  
Стар 22nd April 2007, 21:37
mimitu^ mimitu^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Той лекаря ми каза че нямало смисъл да нося лента,че тя се носела при рязане на хрущял и такива работи,ама аз все пак
като съм си в къщи си я нося
Отговори с цитат
  #144  
Стар 26th April 2007, 15:55
1991 1991 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ('')искам да ви попитам дали знаете някоя клиника в градовете стара, загора сливен, бургас
Отговори с цитат
  #145  
Стар 26th April 2007, 16:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Клиника за какво по-точно?
Отговори с цитат
  #146  
Стар 16th June 2007, 15:14
Firstwave Firstwave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Зная че д-р Динев прави корекция на уши във "Валем" Варна.Някой ходил ли е при него?Или евентуално поне да е чувал нещо.Аз ходих на консултация при д-р Янков ,но искам да се консултирам поне с още един лекар.От д-р Янков съм с малко смесени впечатления-доста набързо ме прегледа.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 30th June 2007, 16:53
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Нашите не ми дават да се оперирам, ще трябва да чакам да стана чак на 18 год. Кой знае колко ще трябва да работя, за да събера парите сама

просто исках да споделя тъгата си...
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 6th July 2007, 15:05
Fashion_men Fashion_men не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Мн,мн,мн съжалявам за вас и за това,че майка Ви не се е съгласила да Ви помогне... много е гадно така...
И аз имам същият проблем...а особенно като съм момче...в смисъл тее наще познати ми казват-мн си готин,да не ти пука обаче не е така...просто изпитваш вътрешно напрежение,дразни те,притесняваш се от факта че някои може би те гледа и вижда недостатъка ти...ужасно е!
Прикриване-може би...с дълга коса...ъпсурт...до кога?защо?притеснение?
Не...това е гадно на всеки недостатък...Преди си носих лента-R&B...беше навсякъде с мен...просто ставам от сън-слагам я,даже понякога съм заспивал с нея...Но никога не съм се чувствал не на място с нея...даже беше прекрасно...даже сега като пиша това си я сложих отново да си спомня какво бе6е преди година и половина....
Просто това е един гаден комплекс...но е така...Перфектни човеци няма...какви ли варианти не съм мислил,за да оправя този така ''отвратителен'' проблем...
в профил съм добре...но пък фронтално.... просто не се харесвам...стоял съм часове наред да се гледам в огледалото и се чудя,ако беше така как добре щеше да ми е,ако ли пък не какво ще е ,...ако не бях така сега как щях да се чувствам и редица такива въпроси....по моя преценка може би ми трябва само 1,единственно мелиметърче дръпване на кожата на ушенцето назад и всичко щеше да е перфектно...само 1 мелиметър и нямаше никога повече да се чувствам отвратително...
Попринцип ми е трудно да споделям тва мое мнение-дори и на най-близките си...подтискам се,незнам защо...Та след като прочетох цялата тема,разбрах,че съм попалднал при ''себеподобните си'' и мога да споделя това без проблем...Че вие може би ще ме окуражите и ще ми помногнете с информация и т.н....
ДА кажа че съм на 15...
Ето моя снимка на 6 месеца след раждането ми:
http://www.hourphoto.net/uploads/9f2068217a.jpg
Вижте ква съм мишка Но това ми пречи просто...дано някои от тук ме разбере,защото вярвам,че всички сте свестни и добронамерени хора,минали през моя път....
Ето друга снимка предполагам си личи....
http://www.hourphoto.net/uploads/cdd6b7ffa4.jpg
Просто искам да отстраня този мои дефект...писна ми от притеснение...
Ще се радвам на мнение!Аз съм от Бургас...ще ме посъветвате ли къде мога да отида....?
http://www.hourphoto.net/uploads/ca83e764cd.jpg
Поздрави...дано ми помогнете!
Отговори с цитат
  #149  
Стар 6th July 2007, 15:15
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

fashiоn_man аз честно казано не виждам да имаш особен проблем с ушичките. може би на снимките не се вижда добре или в твоите очи изглежда очеизбождащо
Отговори с цитат
  #150  
Стар 6th July 2007, 15:28
Fashion_men Fashion_men не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

ами...макар и снимките да са скорощни...ще си направя и една фронтално,за да видите точно какво не ми харесва...може би тук просто не си личи,но само като се погледна някаде и се набивам нааа какво да се прави...Може би част от вината за това е в мен,но по-голямата част не е! То ако я нямаше тази голяма част сега може би нямаше да пиша тук... ...Та за това...само да ми донесат фотоапарата и ще си направя снимка...Между другото по бащина линия някои от близките му-че да не кажа повечко са така...едното братче на баща ми като малък е бил със ''ЗАСИЛЕН'' такъв проблем...(тои е починал като малък...познавам го само от снимката му на 9години)при другият му брат--не е така...тои си е перфектен...А за ба6та ми...какво мога да кажа,че е повече от перфектен...страхотни уши...когато бях малък го питах що той ее така а аз не и той ми отговори,че като бил малък и тои бил като мен и че с възрастта се оправил...но аз съм веч на 15....Мислите ли че ще се оправят...?Аз не...
Поздрави!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:52.