IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 18th August 2007, 08:59
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране


Днес е 4 ден след и съм доста по добре,а и настроението е друго
. Веси питай каквото те интересува . Целувки на всички
Отговори с цитат
  #142  
Стар 18th August 2007, 09:38
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Stefi, честито и от мен! Да си ги разхождаш със здраве
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #143  
Стар 18th August 2007, 15:14
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Бързо влизаш във форма,Стефи.Бих искала да науча -д-р Заякова ли ти подсказа коя форма на имплантите да избереш или ти сама прецени ,че трябва да са кръгли?Аз се колебая,защото от форумите разбрах ,че анатомичните често се изместват.На мен докторката ми препоръча 300сс анат.МАКГАН като най добри(и най-скъпи),частично под мускула.Иска ми се 350сс,изцяло под мускула(при този начин не увисвали след време,но сякаш като говорихме ми се стори,че предпочита частично)При теб как са точно?Много ли боли наистина първия ден и задължително ли си тръгваш но следващия ден?Стига толкова,че щете измъча!
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #144  
Стар 18th August 2007, 18:51
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Веси мойте са изцяло под мускула ,разреза-под гърдата,корекция на ареолите и различните кубици ....всичко определи докторката.Аз имах претенции само да са кръгли(заради обръщането) и колкото може по-хубави(разбирай еднакви) .Не съм искала големи за да не си докарам после усложнения.
Мисля че по големите сс няма как да са изцяло под мускула.
какви са ти размерите сигурно също е от значение

престоя е 1 ден и да - мен доста ме боля , но има момичета при които болките са по-слаби

ако се сетиш още нещо казвай
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th August 2007, 16:19
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Когато избирахме формата на моите, я попитах до колко е възможна ротация на анатомичните....При тях ми обясни, че когато са поставени част.подмускулно, не е възможно .
На контролен преглед бях преди седмица, показа ми импланти(кръгли)на нейна пациентка която си ги сменя при нея с по голями(предишна отново на Динев )и промяна на метода.Та, ми каза, че когато ги е вадила, единият е бил обърнат... и че при надмускулно е възможна ротация дори при кръглите импланти!
Веси, според мен избора форма на имплантите би трябвало да се съобразиш с мнението на пластичния хирург, та дори да не съвпада с твоето.Колкото до марката им, Д-р Заякова и на мен ми предложи МакГан, но аз се спрях на Евросиликон!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 19th August 2007, 20:23
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Флеймче,защо и двете със Стефито предпочетохте евросиликон?д-рЗаякова твърди,че макгана са най-добри,същото каза и И.Стоянов-оставете цената,нали всеки иска по-доброто,обяснете ми предимствата .Гледам,че в САЩ предпочитат ментор,а тук никой не го споменава Иначе четох в някакъв сайт за макгана-големи хвалби ,но от производитела а за евросиликона видях ,че има с различни цени-явно има някакви разлики,не зная само защото има разлика във формата или и друго
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #147  
Стар 20th August 2007, 14:09
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
..при надмускулно е възможна ротация дори при кръглите импланти!..
Да, Флейм, ама не им личи като се обърнат, а на капката е гадно, питай Бимби, на нея й се беше завъртял.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 21st August 2007, 09:34
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Може ли някой(за да не ровя назад в темата), който си е правил носа при Заякова да покаже снимки и да сподели повече инфо, моля? Преди време четох, че едно момиче, което не беше доволно от Динев(беше станала някаква грешка и носът и беше изкривен и с някакви мастни образувания, сякаш..), си го беше оправяла после при Заякова, но беше отдавна и не помня подробности..
Отговори с цитат
  #149  
Стар 21st August 2007, 10:18
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Мисля че Азуми си е правила корекция но за резултата само тя може да каже.
виж тук http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2798
Отговори с цитат
  #150  
Стар 21st August 2007, 11:13
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Благодаря

Доста съм изчела за ринопластиката, но все ми се струва недостатъчно като информация А и вече започвам да търся по-конкретно инфо за определени лекари....
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:41.