IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2006, 15:41
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране и моята операция мина!

е, както личи и от заглавието на темата.......... и моята операция мина и то успешно!!!
Доц. Тепавичарова наистина се оказа гении! Преди два дни ми свалиха превръзката - и о, Господи..... та те са перфектни....... Като две половинки от грейпфрути се облещиха срещу мен в огледалото И като си помисля само, че бях на ръба дали да си сложа силикон или не, а ето можело значи перфектни гърди и без силикон :P

Все още имам малко подутинки и конците не са ми махнати, но доц. Тепавичарова ми каза, че след два месеца ходене със сутиен.......лятото ще е на моя страна

Нещото, което искам да кажа тук на всички е - Няма нищо страшно от пластика, живеем в 21 век и щом аз издържах 6 часова операция, значи и Вие ще го направита Просто преди да пристъпите към каквато и да е интервенция се убедете, че сте попаднали на правилния хирург. А за гърди мнението май е единодушно, че доц. Тепавичарова е единственият корифей в България.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2006, 15:59
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Честито!

Много се радвам, че е минало както трябва и че изглеждаш както искаш.
Лятото ще си най- хубавата. Браво!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2006, 16:14
pepita pepita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: severna bulgaria
Мнения: 31
По подразбиране до rm

Защо казваш " без силикон " , какви ипланти ти сложиха , какв оти обясни за гаранциите на издръжливост ,за евентуалните последици , мола те пиши ,интересува ме
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st February 2006, 16:22
niki09 niki09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране

Позравления,

завиждам благородно на смелостта ти "преди" и радостта ти "след" такава операция.
Не те ли боли все пак? Как понасяш упойката? И какви разрези в крайна сметка ти направи докторката, точно както ти ги "обеща" ли? Защо толкова дълга операция?!

Аз почти напълно се бях отказала от такава операция, точно защото докторите при които ходих ме убеждаваха, че ...без силикон ...няма да стане!
Бързо възстановяване!!!
__________________
ентусиастка
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st February 2006, 16:24
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране Re: до rm

ами никакви....... При мен проблема не беше, че нямах гърди, а че имах доста отпуснали се гърди Чудех се за силикон, защото не се знаеше каква част от гърдите ми е кожа и каква част от тях са самите гърдил Радвам се, че не избрах силикон, въпреки, че до последно бях на "кантар". Преди носех 75 С или Д в зависимост от сутиена. Мислех, че след операцията ще ми се намали бюста, защото все пак тази кожа се отстранява. Най-странното е, че и сега съм с този размер. Сега седят точно като силиконови, в первектна форма и ме наляга нова параноя.......че пак могат да се отпуснат
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st February 2006, 16:32
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Е, ти си имала достатъчно гръдна тъкан, за това не са ти сложили силикон.Къде ти е белега - около ареолата или т-образен?
Поздрави и от мен и си пази белега от облъчване поне с крем с фактор 60.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st February 2006, 16:35
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

благодаря за пожеланията на всички!!! Много сте мили!

Разрезите са само около зърната ми. И там пак да последно бях пред голяма дилема, защото едното е за сметка на другото. По-големи разрези - "по- вдигнати цици". Аз се спрях в крайна сметка с разрези само около зърната, защото белезите до година съвсем изчезвали както ми обещаха.
Разбира се, че ме беше ужасно страх и аз не знам точно от какво. Май най-много ме плашеше мисълта за толкова дълга операция...... Силикон например се поставя не повече от 2,5 -максимум 3 часа, а при мен по две та и отгоре. Иначе не боли... след самата упойка ми биха един аналгин и посла съм пила един аулинт и толкова. Малко е неприятно излизането от упойка, въпреки , че бях с хубава упойка.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st February 2006, 16:50
niki09 niki09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране

Само още три въпроса:
-имаш ли "набори" около шева, т.е. нещо като надипляне на кожата след изрязването и свързването;
- колко дена е престоя в болницата;
-колко сс силикон ти предлагаха да сложиш за да изпънеш кожата (преди)?

Мнооооооого мерси предварително за отговорите!

P.S. А това, което със сигурност реших е да си запиша час за консулт с д-р Тепавичарова.
__________________
ентусиастка
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st February 2006, 21:04
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Да добавя и моя въпрос Колко ти излезе всичко?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th February 2006, 17:03
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

имам съвсем малко набиране на лявата гърда, защото тя по- принцип ми беше малко по-голяма. Престоя в болницата е 3-4 дни.
Не ми е предлагала точно колко кубика силикон, защото аз имах достатъчно тъкан. Тя просто ме попита за силикон, защото при силикона повдигането е много по- стабилно.

Поздравления за избора на лекар
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаоперациямина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:45.