IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 18th August 2006, 14:48
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Това е маската по която полудя цяла България или поне женската част. За нея има изписано много в нета, но основната рецепта е:

1лъжица мас
1 суп. лъж ракия(спирт)
1 суп. лъж оцет
2 суп. лъжици Тривитаминол (АД3Е - лекарство за сгъстяване на козината при овцете и козите, купува се от Ветеринарната аптека)
няколко капки газ

Маската търпи различни вариации и добавки. По желание могат да се сложат : натрошен аспирин, хума, 1-2 суп. лъж. балсам, жълтък.

Слагаш си го на главата и увиваш с нещо да се затопли. Седиш най-малко час, най-много 6-7ч.
Ако косата ти е изрусена или суха не прекалявай с газта че изсушава.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 2nd October 2006, 09:13
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Здравеи Nimfea. Искам да те попитам, до каде стигна с този продукт наподобяващ Topik? Разкажи повече, какво ти е мението за него и заслужава ли си да го ползваме?Предполагам, вече имаш напално ясна представа как действа, кажи дали има някакви минуси?
Чао за сега, успех
Отговори с цитат
  #83  
Стар 3rd October 2006, 14:59
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Не знам дали ще съм ви много от полза, знам, че на рекламираните по тв-шоп продукти почти никой не се връзва, но баща ми се върза...като имаш проблем...Купи си Ерваматин. Беше почти съвсем олисял отпред и на темето, останалата му коса също беше тънка и пред изпадване почти изцяло. От 2-3 години ползва това и определено се сгъсти, той все пак е на 55 години. Отгоре на темето и в предната част има коса, е побеляла и немного плътна, но гъста, расте...Сериозно.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #84  
Стар 3rd October 2006, 15:29
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

gary, разгледай във форума, чийто линк ще намериш във форума. Там в Начини на прикриване има инфо и снимки на продукта
чао за сега
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th October 2006, 23:30
jerremy jerremy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте! И аз като един новобранец тук споделям проблема си, както всички вас, не с мисълта да ви обременявам и със себе си, а просто от желанието да го спеделя с някой, който разбира за какво става въпрос.
Имам въпросното окапане на косата, което ми е наследствено от дядо ми, баща ми, естестено рефлектира върху мен и брат ми. Видимо косата ми започна да окапва преди 5 години (сега съм на 23). Посещавал съм специалисти, консултирал съм се с различни "компетентни" по въпроса лица. Ползвал съм различни лосиони, подсилващи какпи и препарати, специални шампоани отпушващи филикулите и предпазващи от себорея и пърхут, с хидратиращо и обезмазняващо действие. Последната от процедурите които ми предложиха като изходен вариант беше биенето на инджекции подкожно, които бяха безбожно скъпи, с дълъг период за употреба и нямаше гаранция че ще подействат. Като си направя грубата сметка за парите които съм дал, с тях щях да си направя трансплантация в една от най-престижните клиники във Франция при един от най-добрите специалисти в областта. Случайно научих че един пластичен хирург от моя град е ученик на въпросния професор от Франция и от скоро е в България и е отворил частен кабинет. Тези дни мисля да се свържа с него и да се консултирам. Не знам до колко и неговата слава не е някаква Легенда, но нищо не ми пречи да опитам.
За сега това от мен, дерзайте.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 20th October 2006, 21:09
ГЕ ГЕ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 31
По подразбиране

Бях с наставяна коса половин година и след това пластинките с който беше сложена изкествената прекъсаха естествената ми коса, останах с 20 косама.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 21st October 2006, 10:02
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Да се оплача и аз.Преди 4 години си удалжих косата в Дима-стил /метода е чрез пришиване/, уж най-безвредния.Сега съм по зле и от преди /цялата ми коса е накъсана ,и трябва да я пострижа доста късо/.НЕПРАВЕТЕ моята грешка.За съжаление късно осъзнах,колко много си навредих.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 16th April 2007, 22:38
Chompi Chompi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Привет на всички! Искам да ви разкажа за моите главоболия. Имам проблем с косата по наследство от баща ми. Започна да пада още когато бях на 18 години. Вече 5години ще се побъркам тотално . Гледам всички хора наоколо и всеки ден се чудя,защо точно на мен( поне да беше след години).Решил съм да си присадя коса по метода, при който се взима коса от тилните и странични части на главата.Дайте ми някаква надежда...........И бихте ли ми казали ако някой знае нещо за доктор Юлия Атанасова от София(чувал сам, че е добър пластичен хирург и се занимава с присаждане на коса)?? Дали може да и се доверя??? Благодаря Ви предварително.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 5th May 2007, 16:35
typedef typedef не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Относно продуктите за скриване на скалпа като Топик. Купих си два вида продукти за проба - Топик и Dermatch:
http://www.folica.com/DermMatch_d1211.html
Останах разочарован от нано-фибрите (Топик), не защото нямат ефект, а защото нанасянето е доста трудно - без опит, фибрите попадат навред, не само по косата. След първия опит трябваше да си мия банята и да си сменям дрехите . Втори опит нямаше, защото останах очарован от другия продукт - Dermatch. На практика той представлява нещо като пудра за лице, но се нанася със специална дунапренова четчица върху лъщящите части от скалпа. При подходящ подбор на цвета, ефектът е напълно удовлетворителен - скалпът не лъщи и не се вижда дори и при внимателно вглеждане. Нанася се много лесно и е водо-устойчив. Решението е идеално, при разредена коса, но не и при пълна липса на такава ). Продуктът създава илюзията за гъста коса и освен това допълнително оцветява корените на косата, което е важно ако си боядисвате косата периодично.

а това е официалния сайт на продукта:
http://www.dermmatch.com/
Отговори с цитат
  #90  
Стар 11th June 2007, 18:16
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

има ли някой с присадена естествена коса ?Кажете нещо повече за тази процедура,става дума за човек които има напълно плешиво място
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.