IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th August 2008, 19:15
Lizora Lizora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Нали си от Варна, на червения площад, зад бинго Мустанг имат представител в едно перукерско ателие, адреса го има на страницата в интернет! Там може да видиш цветовете и да ги сравниш с твоя, ще ти обяснят точно и от една треса колко ще ти излезе. Ако искаш може да ти я зашият, или ще ти кажат колко Клипса да си вземеш! Успех
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd August 2009, 14:08
Black_Rosse Black_Rosse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4
По подразбиране

здравейте, искам да питам как се определя цената...малко е глупав въпроса но искам да си взема допълнителна коса, обаче не съм много "в час с нещата"!благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th August 2009, 07:43
Аватара на devil_f
devil_f devil_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 86
По подразбиране

Аз си бях купила Remy коса за 500лв, черна. Много бях доволна, но.. започнах да я боядисвам дори с професионален изрусител стигнах до светло кафяво, а преди това я бях боядисала и черна за да се уеднакви съвсем с моята. Та, косата си беше отлична, светло кафява, не беше изгорена, (аз си я подхранвах де) но... един ден реших да я направя руса и купих от обикновенните блондори от близкия магазин няма да ви казвам горката косица замина в кошчето за боклук пак много издържа де.. Та сега въпроса ми е мога ли да си купя коса на клипси, да ги махна и да ми я зашият?! Винаги съм била с шита, имала съм клипси веднъж, но я подарих не ми се занимаваше. А гледах едни коси уж едни и същи пак Remy, обаче тези на клипсите бяха мн по-красиви самите коси...Моля някой да ми отговори
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th August 2009, 17:35
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Aз имах 4 треси и ги носих 2 години - шиеха ми я в Дима. После ми писна да ходя там и си купих друга , и и махнах клипсите - не е проблем . По добре фризьор да ти ги махне - да не скъсаш шева . Клипсите си ги прибери - всеки е по 3-4 лв , може да решиш да ги ползваш някога. Ако на клипсите има силиконова лентичка са много удобни - не се свличат .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th February 2010, 21:05
barbie_girl03 barbie_girl03 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Аз наскоро реших да си удължа косата, но не съм много наясно, но искам да е с треса, та искам да попитам относно този сайт http://www.makeuppro-online.com/prod...&subcat_id=108 "Треси естествена Коса 50-55 см (185 лв.)" 3 треси ли трябват(за от двете страни на главата и една отзад) и дали тези, за които става въпрос в сайта ще са достатъчни? Извинявам се за глупавият въпрос :P Ако някой ми отговори ще съм му много благодарна и също ако някой знае друго място откъдето мога да си купя треси, но на прилична цена?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th February 2010, 23:18
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Здравей, не са ти необходими 3 треси, една ти е достатъчна! Може да си я наредеш на няколко части ( според това колко реда искаш да си сложиш) и да си зашиеш клипси на тях. Но ако не знаеш как става може да си вземеш и готов комплект с клипси! Там има и снимки на комплектите за да се ориентираш горе долу колко реда са ти необходими!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th February 2010, 03:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Никога не съм си слагала удължения и ми беше мноо интересно как седи Оня ден мерих но явно нещо не мога да се докарам като хората , сложих 3 реда но така и не можах да постигна естествената гъстота на косата си и удълженията стояха като проскубани
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th February 2010, 10:13
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Да не си мерила нЕкои проскубани удължения?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th February 2010, 11:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не знам нямам представа , трита реда правеха доста плътен ред, по скоро си мисля 4е е от на4ина на постригване на моята коса тъй като косата ми е дълга и права но не ми е изтънена.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th February 2010, 12:18
Аватара на Make up Pro
Make up Pro Make up Pro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Berlin
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Не знам нямам представа , трита реда правеха доста плътен ред, по скоро си мисля 4е е от на4ина на постригване на моята коса тъй като косата ми е дълга и права но не ми е изтънена.
Да не са ти единични редовете? По добре би било да са двойно зашити за обем!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УДЪЛЖАВАНЕНАКОСАЕСТЕСТВЕНАКОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:36.