IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 24th September 2007, 10:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Плюс това родителите много трудно понасят мисълта,че децата им са пораснали и живеят отделно от тях.За тях винаги си остава притеснението как ще се оправяме.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 24th September 2007, 10:49
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Т'ва е странното, адски странното.
Щото като се отделиш и понесеш на гърба си тая "загриженост", после го правиш това и на децата си.....

Садо-мазо индивиди сме.....
Отговори с цитат
  #73  
Стар 24th September 2007, 10:53
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Абсолютно вярно.И аз се усещам на моменти,че съм прекалено загрижена и ограничаваща,точно каквато е и майка ми.Това се пренася върху децата и те не се чувстват хич добре.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 24th September 2007, 10:56
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Бабри нека те крепи това че детето ти/ децата ти като му дойде времето ще правят така както ти си правила, ама сега ти ще си на мястото на майка си/баща си и ще сте квит...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 24th September 2007, 11:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Чудя се дали тази прекалена загриженост към тях няма в последствие да им изиграе лоша шега? Като свикнат някой да се грижи за тях и да прави почти всичко вместо тях,после какво? Аз бях глезлата в семейството и в началото ми беше много трудно да се справям сама. И обвинявам понякога майка си за това.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 24th September 2007, 11:04
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Babri ама ти незнаеш това което правиш сега как ще се отрази на децата ти...обаче ти си грижовен човек както разбирам и варианта да се възпираш нарочно за някаква кауза при все че може и да не проработи .... не си струва според мен...

Един вид и в двата случая незнаеш какво ще бъде бъдещето, ама във втория се товриш, излизшно може би...

А дали майка ти е нямала същите терзания като теб? няма начин според мен, ама говори ли ли сте за това?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 24th September 2007, 11:12
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th September 2007, 11:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Няколко пъти сме говорили и тя казва,че всичко това го е направила за да се чувствам аз добре/според нея и към момента/,но сега съжалява.Но всичко това е минало,въпреки,че аз още си нося последствията за някои случки.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 24th September 2007, 11:21
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Така е Бимби,и аз съм тъй като майка ти.Гледам всичко да свърша вместо тях за по-бързо.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 24th September 2007, 13:10
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

bimbi такива неща в нета не се пишат...кой мъж ще те хареса?


По-лесно е да свършиш работата сам или да не я вършиш изобщо....само дето при втория вариант не се знае дали нещо ще бъде направено, а и по-скоро ще има напрежение в семейството....а пък варианта да си хабиш нервите...ми нали си има приятелка и ще заминава скоро....олекна и на жената....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разглезенилисаднешнитедеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.