IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th June 2008, 15:54
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Мерси рококо
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th June 2008, 22:50
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

алегра няма за какво , мисля че РОджи ни предостави добро инфо а на теб ти благодаря че пусна темата за да се подсетя че трябва да си купя отново и да пия
Моя човек ми каза че била за маса един симпатяга ми каза чме е пил понеже тогава понятието хранителна добавка е било нещо неизвестно и момчетата преди 10 години са я пиели понеже не са имали друго в наличност
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th June 2008, 23:06
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ама аз не искам да трупам маса
Имам си в наличност такава...
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th June 2008, 02:51
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Пила съм бирена мая като по-малка и сега пак пия по 2-3 на ден и не мисля, че от нея се напълнява.Даже миналото лято като я пиех отслабнах страшно много, бях като скелет, то си е до организъм и хранене, на мен не ми се увеличава апетита от нея.А вие на коя фирма бирена мая ползвате, мойта е някаква немска 125 таблетки за 4-5 лв, струва ми се подозрително евтина.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th June 2008, 08:01
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Ми моята е на Swanson...лично аз от тази марка съм много доволна! Всичките ми добавки са от нея
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th June 2008, 13:52
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Не за напълняване а за мускулна маса Ставаше въпрос а аз пиех по 8 най-малко на ден. Може би затова не маи стават любимите ми дънки
а меже би всичкое комплексно
Бирената мая – красота и сила от природата
Бирената мая е природен източник на витамини от група В (В1, В2, В3, В6), ценни незаменими аминокиселини, минерали и микроелементи (желязо, цинк, манган, хром, селен).


Подобрява състоянието на кожата (акне, екземи, дерматити), косата (слаб косъм, пърхот) и ноктите (чупливи нокти). Тя повлиява благоприятно обмяната на веществата в организма.

Недостатъчният прием на незаменими аминокиселини води до мускулна умора и общо изтощение, заболявания на ноктите, изтощена коса, бързо остаряваща кожа.

Бирената мая набавя тези ценни за организма биоактивни вещества. Не е случаен фактът, че София Лорен ежедневно изпива чаша айран с разтворена в нея бирена мая, която придава тонус на кожата и блясък на косата й.

Витамините от група В са много важни за изграждането и функционирането на клетките. Недостигът на един от витамините В, обикновено води до лоша усвояемост и недостиг на друг и затова е нужно да се вземат заедно и балансирано. В това отношение бирената мая е позната от дълги времена като прекрасен източник на всички витамини от група В.

Действа добре при извършване на дейности, причиняващи както физическа, така и психическа и умствена умора. Подобрява умствената дейност и физическите възможности. Бирената мая се приема и при недостиг на стомашен сок, възпаления на червата и анемия.

Богатото съдържание на аминокиселини, я прави ценен помощник, в случаите когато сме преболедували или отслабнали. Тя стимулира имунната система и е подходяща след химиотерапия и възстановявания.

Дрождите на бирената мая се отглеждат върху хмел и се захранват с ечемичен малц. Не е желателно да се пият живи бирени дрожди, защото изчерпват ценни хранителни вещества от организма. Най-удобен и предпочитан вариант са таблетните форми, които представляват изсушени дрожди, които след това се таблетират в удобна и измерима за приемане форма.

Най ценна е автолизираната мая. Автолизата е щадящ процес, при който при определена температура и условия се разрушават клетъчните ципи на дрождите и по този начин се усвояват много по-големи количества от всички ценни вещества, преди те да са напуснали организма. Това е причината автолизираната бирена мая да дава по-добри резултати.

Лечението с нея трябва да продължат от един до три месеца.

Качествен продукт на много изгодна цена е Beering, представляващ автолизирана бирена мая под формата на 120 таблети. За да има ефект се препоръчва общ дневен прием от 6 таблети с чаша вода, сок или айран. За трениращи и упражняващи уморителен физически или умствен труд се препоръчват до 9 таблетки дневно.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th June 2008, 15:33
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Ми явно нaистинa е до оргaнизъм, понеже при мен нито aкнето нaмaля, с ноктите проблеми не съм имaлa, обмянaтa нa веществaтa(което при мен е сериозен проблем) не се повлия.
Щом нa вaс ви помaгa мaцки, пийте я, аз и мaйкa ми я пихме преди 5-6 години и двете нaпълняхме и при двете положителен ефект нямaше, тaкa че не бих я пробвaлa пaк.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2008, 01:39
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Rokoko, мерси за подробната информация Ще можеш ли да ми дадеш някакъв линк за бирената мая, която ти ползваш, че нищо не открих в google, намерих тази на Алегра, но пак ми се струва подозрително евтина-500 таблетки за $3-4 а и не пишеше, че е натурална.
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th June 2008, 12:41
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

http://www.abx-bg.com/birena_maya.htm виж тази
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/9623 А това са мнения на ползващи това което започнах да пия
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th August 2008, 15:55
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Бирената мая много подува... има и полезни действия, аз не приемам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БиренаМая
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:17.