IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 23rd March 2010, 11:04
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Пиф, знаеш, че това няма как да стане. Има си хора, които си пишат тук, ако ще и сами да си пишат, навици некви.

Аз виждам проблема и на друго ниво - властта е далеч от народа, или иначе казано - липсва контакта между администрацията и потребителите. Скоро да сте виждали Льофи или НАТЕ да пишат в някаква тема из форума? Ми не сте, а преди се е виждало. Щото сега стана така, че се появяват от време на време, за да разчистят някъде накоя тема и после пак ги няма. Ами като не е близо властта до потребителите коткакта се губи, тогава е напълно възможно мненията ни да останат неразбрани или да се тълкуват не по начина, по който трябва. С две думи - липсва ни комюникейшън.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd March 2010, 11:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

за каква власт говорите, я се осъзнайте малко?!?!?
Ние да не сме овце? Все пак сме възрастни хора и от нас зависи как ще се държат с нас. Ако ти се смяташ за народа, а някой друг за властелин- точно това ще стане- той ще се държи като властелин, а ти - като покрен народ
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd March 2010, 11:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Абе вие защо си мислите, че собствениците на сайта не знаят? Те да не би да са слепи и глухи? Някъде беше споменавано това доста по-рано..
Само си спомнете, че има и тема за новините от сайта, съдето ни приканят да ги обсъждаме.

Стила на форума е по-лежерен и предполага един по-приятен начин на общуване. Лично за себе си ако говоря дори извън форума предпочитам, когато има забележки, предложения те все пак да бъдат изказани учтиво (не само към мен). Форума не е война.орг, та от едното нищо да става нещо.. Тук имам предвид единствено поведението на Стрейндж (знам, че ще го прочене). Останалите мисля, че просто са се афектирали от думите й и явно и админа се е афектирал.

Всъщност от къде почна спора - дали да има още една говорилня в един от подфорумите. Ми няма проблем да има, вече си съществува, Стрейндж я отвори и аз писах в нея. Но нали требе да има война и пълна справедливост за всичко! Което при доза обективност направо отива в темата за утопията, отново отворено от Стрейндж.

От форума на тялото и преди са се отделяли участници и то по най-различни причини. До сега знам за създадени 3 други форума с участници от него:

together-ed.org и

Фема

+ един скрит.
И все пак идват и нови участници.
Невероятно количество форуми има по света и на практика всеки може да си отвори форум "това-което-аз-искам.мен-си"

Преди време Chujdata е пуснала тук Историята на един форум . Тогава не съм била регистрирана още и дори не съм знаела за форума. (малко като като в песента, дето се пееше "Тодор Колев го нямаше още")

Само да поясня накрая - админа ме е банвал веднъж (доста изненадващо за мене) и поне 2-3 пъти съм получавала предупреждения на лични. Не винаги одобрявам решенията му, но то и мойте не винаги се одобряват.
Смятам обаче, че и на най-големия си противник да говоря е по-добре да се опитам да го направя любезно, от уважение към него и към себе си.

До мейла на сайта по повод форума съм писала само веднъж - когато админа отсъстваше, а форума беше нападнат от целенасочени дразнители.

За Джони-Лимони най-ми е криво, после за Марулка и Акулката. Мисля, че те го отнесоха "покрай другите", но все пак можеха да проявят повече такт.

И админа повече от веднъж е отменял доста банове, като изключим тези на нахалните рекламите и много обиждащите (участниците в целия форум). В случая би могъл да използва временнен бан според мен - седмица, месец..
А, забрайх - почти от както съм се регистрирала все го напускам форума
п.с. Дори и Идеалния и Утопичния форум би трябвало да бъде създададен и модериран с повече такт, от колкото тази война сега.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd March 2010, 11:18
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Вале ,ако искат баш стойностни хора да си идат ,да си е карат така,иначе фишеци винаги ще има и да си карат с тях,но те както се оказва са от ден до пладне
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #45  
Стар 23rd March 2010, 11:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

п.с. Нещо важно - доста хора си пишат във форуме без НИКОГА да припарват до "Общи приказки". Било във фитнесите, диети, смешки, секс, други интервенции, пластична хирургия или здраве. Тях въобще не ги касаят тези приказки. Форумът не е само "общите".

И да - казвала съм и преди, че форума се прави от потребителите му, призовавала съм за оставката на Льофи, а по-рано дори и сам си я е подавал. Харесвам да има тема за "обратната реакция". Но не може в стремежа си към "пълна демокрация" да обърнем на диктатура един частен сайт.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 23rd March 2010, 11:26
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Аз лично не разбрах къде е проблема за вас да пишете ?

Та, ако може някой да ми обясни с две думи...
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 23rd March 2010, 11:29
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
за каква власт говорите, я се осъзнайте малко?!?!?
Ние да не сме овце? Все пак сме възрастни хора и от нас зависи как ще се държат с нас. Ако ти се смяташ за народа, а някой друг за властелин- точно това ще стане- той ще се държи като властелин, а ти - като покрен народ
Власт го използвам като заместител, щот е по-кратко от администратор и модератор и ако трябва всеки път да ги изписвам ми става досадно.
И да, офце сме, защото вече ни се налага да нямаме право на мнение. Точно за това говоря, ако ме разбираш.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #48  
Стар 23rd March 2010, 11:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Искаме да се върнат Марулка, Акулката, Стрейндж и Лимонката
оппа думичките станаха 9
HATE, моля те направи нещо!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 23rd March 2010, 11:32
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Аз лично не разбрах къде е проблема за вас да пишете ?

Та, ако може някой да ми обясни с две думи...
проблема е ,че съвсем незаслужено са банати,можеш ли да намериш причина да бъдат изгонени и да е цитираш
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd March 2010, 11:33
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Вале ,ако искат баш стойностни хора да си идат ,да си е карат така,иначе фишеци винаги ще има и да си карат с тях,но те както се оказва са от ден до пладне
Те щото пък повечето не направиха точно това .Всеки път влизам по сантиментални причини и се надявам да намеря стария форум и всеки път се разочаровам жестоко .
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.