IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th November 2010, 00:00
tigerbg tigerbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 7
По подразбиране гинекомастия

Здравеите момче на 15 години сум и имам образувание на дясната гърда.Имам го от окло 11 месеца не съм ходил на лекар защото не ми пречи но мисля че е гинекомастия прилича не на топче а просто по трърдо обрзувание с диаметър 3 см.Не расте.Мисля че е от пубертета,но не съм сигурен.Мисля че има и друг фактор от прекалено маструбиране може ли да се получи ? Трябва ли да се консултирам със специалист.
3. Повечето от тинейджърите имат недостиг на цинк. Когато нямаш достатъчно цинк в организма , мъжките хормони се превръщат много лесно в женки. Вече ти казах какво става в такъв случяй. Най-застрашени от недостига на цинк са
-спортуващите (влизаш в тази група)
-подрастващите (и тук влизаш)
-тези, които масторбират доста защото спермата е много богата на цинк
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th November 2010, 11:51
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Едва ли е от заигравката с шефчето. Ама е хубаво да те види доктор. Кажи на вашите, те знаят къде да те заведат. Тези неща не се консултират по форумите.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st December 2010, 22:53
tigerbg tigerbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 7
По подразбиране up

up
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st December 2010, 22:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Какво up-ваш бе човек, казаха ти вече, отиди да те види специалист, ако искаш информация по въпроса. От къде да знаеме ние как ти изглеждат циците, по нереалния ник ли да определим
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th February 2013, 17:38
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Споко не е сериозно и аз на твоите години имах такова и на двете гърди даже, ще се оправи с възрастта. Тестостерона не ти е толкова висок за гинекомастия и няма как да бъде
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th November 2017, 17:24
fitnessdobavki fitnessdobavki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Здравей, не се притеснявай. С годините би трябвало да се изчезне, но все пак е добре да се консултираш с ендокринолог и той да ти пусне хормонални изследвания. Но не взимай никакви медикаменти на своя глава,за да оправиш проблема, зашото не може, а със сигурност ще объркаш повече нещата. С хормоните шега не бива!
Още веднъж не се притеснявай и успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd March 2018, 14:17
TheIsco TheIsco не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Копирайтинг услуги - Съдържанието на Вашия сайт трябва да грабва вниманието, да впечатлява клиентите и да ги кара да предприемат действия. Създаването на полезнa, но и атрактивнa информация, наситена с подходящи ключови думи, не е лесно и отнема време.

Последно редактирано от TheIsco : 27th November 2018 на 16:15
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th July 2018, 20:46
Аватара на El_Patrone
El_Patrone El_Patrone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 8
По подразбиране

Гинекомастия се решава само с операция, братле, това е. А пък, те докторите ще ти обяснят как да се предспазиш от по-нататъчни образования.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гинекомастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:23.