IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th October 2008, 16:57
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране Аборт в София, къде?

Здравейте! Някак си не ми се искаше да занимавам толкова хора с проблемите си, но съм на ръба на отчаянието и имам нужда от помощ. Става въпрос за следното: бременна съм в 7-ма седмица, но точно сега не се чувствам готова да гледам бебе, понеже още уча, едвам издържам себе си, а какво остава за дете и т.н. Бащата е на същото мнение - че не му е сега времето. Така че единственият изход е да направя аборт. Бях се насочила към болница "Шейново", но два пъти ходих там, и двата пъти имаше голяма опашка от чакащи, а аз нямам сили да чакам часове. Повръщам непрекъснато и ми е много зле, едвам отивам до магазина да си купя някаква храна, която след това повръщам цялата. Изобщо положението е повече от трагично...
Дали някой може да ме насочи към болница в София, където правят аборти? Казаха ми, че в Шейново били "най-добрите" - ако изобщо може да има такова понятие, но добри дотолкова, че се занимават непрекъснато с такива процедури. Само че това чакане там ми е убийствено, така че по-скоро бих отишла в някоя по-малка болница, където няма да чакам с часове и да съм поредната "овца под ножа". Моля ви за съвет, ако някоя от вас е минала през това, ще съм много благодарна, ако сподели как е било при нея и най-вече къде го е направила.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th October 2008, 21:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Честно да ти кажа май навсякъде, където има добри специалисти, се чака По-добре в Шейново или друга специализирана болница, за да си сигурна, че всичко ще мине гладко. Бременни, небреммени, частен прием или по ЗК, всички чакат Недей да рискуваш да ходиш при някой лаик. Другят вариянт е в някоя от най-скъпите частни клиники (Св.Лазар например. Там май не се чака толкова)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th October 2008, 21:28
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Уффф, как ти завиждам, че си бременна
Що ли на мен не ми се случи пък нека съм неподготвена...
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th October 2008, 22:02
melica melica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране Re: Аборт в София, къде?

Мило момиче,мислих да ти дам съвет,но ти не пишеш за това,а и съвети май не бива да се дават за подобни неща.Ако беше само ученето проблема,щях да те посъветвам вероятно да поразмислиш,но щом и бащата мисли"че не му е времето"...по-добре побързай.Препоръчвам Шейново.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th October 2008, 08:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Уффф, как ти завиждам, че си бременна
Що ли на мен не ми се случи пък нека съм неподготвена...
Стискам ти палци..........
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th October 2008, 21:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ако не искаш да чакаш отиди във някоя частна клиника и всичко става много по бързо...Само във Торакс не ти препоръчвам да отиваш...
Успех от мен ....


Пипилота ,аз ти пожелавам по бързо да ти се случи щом го желаеш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th October 2008, 18:14
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Благодаря ви на всички за отговорите, аз в крайна сметка си изчаках чакането в Шейново и тази сутрин благополучно дойде моя ред да легна на магарето... Събуждането от упойка беше най-ужасното нещо, което ми се е случвало досега, не си чувствах нищо, почти не можех да се помръдна, чувах, че някакви хора ми говорят, ама не можех да реагирам... Сега вече съм по-добре и се надявам по-бързо да забравя целия този кошмар. И едно е сигурно - вече имам огрооомна обеца на ухото занапред..
Пипилота, не е честно - има толкова жени (предполагам като теб), които искат да забременят и непрекъснато правят опити и въпреки това не се получава.. А при мен стана буквално от веднъж, от няколко капки сперма - съжалявам за израза, но беше точно така
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th October 2008, 00:11
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Бързо възстановяване !! И ако имаш нужда да говориш с някого, тук винаги ще намериш хора, които да те изслушат
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th December 2008, 13:44
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Пипилота, не е честно - има толкова жени (предполагам като теб), които искат да забременят и непрекъснато правят опити и въпреки това не се получава.. А при мен стана буквално от веднъж, от няколко капки сперма - съжалявам за израза, но беше точно така
Познато ми е..........

И направо много ме яд като гледам по телевизията жени,които живеят само затова да имат детенце и полагат толкова много усилия за това. Просто живота е несправедлив
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th December 2008, 14:15
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PeCinCe
Бързо възстановяване !! И ако имаш нужда да говориш с някого, тук винаги ще намериш хора, които да те изслушат

И освен това, искрено ти пожелавам следващата ти бременност да е много желана, спокойна и щастлива!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбортСофиякъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.