IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 28th February 2010, 16:01
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? - Деси, жена
2. На колко години сте? - 20
3. Кога за пръв път правихте секс? - 15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Любов, защото чувството е много по-силно и приятно... иначе и само секс не отказвам
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - почти
6. Използвате ли презервативи? - почти винаги, зависи от това дали съм с постоянен партньор или не
7. Какво е за Вас сексът? - чувството на максимална близост с партньора, удоволствието да го докосваш, да го задоволяваш
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Аз лесно се възбуждам, не знам ((((:
9. Какво правите веднага след секс? - почивам си, взимам душ
10. Правите ли орален секс? - да, с голямо удоволствие
11. А анален? - не
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - Градската градинка в Пазарджик.
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - не мога да се сетя в момента (тайна :РРР)
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Няма такова определено нещо, много неща са...
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Вечеря на свещи, после много страсрен секс пак на свещи, специално подбрана музика... беше се постарал доста.
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Нямам определена любима
18. Колко често правите секс? - Когато съм с гаджето
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - ами освен, че са ме хващали по време на секс, друго няма (след това, което четох тука, мойте гафове изглеждат смешни...)
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - почти не успявам да говоря, и каквото и да кажа е нечленоразделно
22. Кога за последно правихте секс? - вторник
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - мда
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексуаленвъпросник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:02.