IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th March 2011, 16:52
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
аз съм с надмускулно. докторът каза, че в дългосочен план е по-добре, по-малко инфанзивен метод е и се препоръчва когато имаш собствена железа. доверих се на мнението му. също така каза, че по начина по които ги слага няма увисване и стоят много естествено.
Не намерих кой е твоя доктор .Точно в дългосрочен план не е добре според мен , но това е само мое мнение .
Дано да си доволна , като Гвен каза - всеки харесва и търси различен резултат .
А докторите тук казват , че с физиологичен разтвор е най-добре , ама това не значи , че е така наистина
Със сигурност стоят по-естествено . За моите никой не вярва , че са правени .Висят си като истински . Стремим се към различен резултат - надявам се да си намерила твоя .
Аз мойте съм ги правила отдавна , тогава май повечето доктори са слагали надмуск . Не съм имала и информация , за което много се упреквам .
Моцарела , успех .
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th March 2011, 17:59
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

След толкова години явно все пак си доволна от гърдите си, diadora, въпреки ,че са надмускулно,нали така? Чувала съм ,че проблема с увисването на имплантите може да дойде от бременности и последвали кърмения иначе може и по-дълго да си изкара непокътнат, но това ще кажат притежателките на надмускулни протези.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th March 2011, 19:51
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

То проблемът с увисването след бременност и кърмене май го има и в двата случая
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th March 2011, 21:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Според мен като всяко нещо в живота и при тях (методите на поставяне) си има плюсове и минуси. Предполагам , че единият ти спестява болка , а другият ти атрофира мускула с годините..
Къде е плюса на подмускулното? Това, че ти атрофира мускула с годините е пълна глупост според мен. Ако имаш проверена и доказана информация, че това наистина се случва, моля те, сподели я с нас. Все пак сме тук за да си помагаме, нали? Но ако само предполагаш, и сама се самонавиваш, че не е готино подмускулното, не е правилно. Предолагам че влизат във форума много момичета, които са пред същата дилема, и като нищо да вземат грешно решение в следствие на догатки..



Цитирай:
– Какви са методите за въвеждане на имплантанта в тялото на жената?
– Кардинален въпрос е къде да бъде поставен имплантантът – подмускулно или надмускулно. Дали да бъде в непосредствен контакт с жлезата, или между жлезата и имплантанта да има мускул. През 1996 г. се появиха първите публикации за подмускулно поставяне на имплантантите. Аз започнах да работя по този метод през 1997 г. Подмускулното поставяне може да бъде наполовина подмускулно и изцяло подмускулно. Изцяло подмускулното разполагане е изключително прецизна работа, която изисква много умения от страна на хирурга. Късните резултати са в пъти по-добри, отколкото ако имплантантът е поставен надмускулно или наполовина подмускулно. При подмускулното поставяне няма капсулни контрактури (изолиране на чуждото тяло със „стена“ от съединителна тъкан, което води до стягане и притискане на самия имплантант); няма риплинг ефект (набръчкване на имплантанта); имплантантът не стои като топка, залепена за гръдния кош; в легнало положение гърдите не отиват чак до подмишниците, както се случва с надмускулно поставените имплантанти, и последно, но не последно по важност – имплантантите не изконсумират собствената жлезна тъкан на гърдата, което е най-важното предимство на този метод. Когато имплантантите са поставени надмускулно и ги държи само кожата, те упражняват от вътре навън налягане върху собствената жлезна тъкан на гърдата, която с течение на времето атрофира, т.е. губи от масата си.
Ильо Стоянов

И не е само той, повечето хирурзи го препоръчват. Разбира се, има медицински или много специфични показания, според които да се предпочете надмускулното.

Ама аз си мисля, че няма смисъл от темата, защото ти още преди да я пуснеш, си решила кой метод избираш...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th March 2011, 21:26
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_
То проблемът с увисването след бременност и кърмене май го има и в двата случая
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th March 2011, 21:40
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

когато гравитацията си каже думата под или над, няма спасение. не видях никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините. вярно е че всеки има различен вкус и аз съм изключително доволна от гърдите, които имам. не знам само как някои хора започнаха да ми поставят некомпетентни диагнози без дори да са ги виждали, нито преди, нито след?!?!?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th March 2011, 21:55
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:


Цитирай:
– Какви са методите за въвеждане на имплантанта в тялото на жената?
– Кардинален въпрос е къде да бъде поставен имплантантът – подмускулно или надмускулно. Дали да бъде в непосредствен контакт с жлезата, или между жлезата и имплантанта да има мускул. През 1996 г. се появиха първите публикации за подмускулно поставяне на имплантантите. Аз започнах да работя по този метод през 1997 г. Подмускулното поставяне може да бъде наполовина подмускулно и изцяло подмускулно. Изцяло подмускулното разполагане е изключително прецизна работа, която изисква много умения от страна на хирурга. Късните резултати са в пъти по-добри, отколкото ако имплантантът е поставен надмускулно или наполовина подмускулно. При подмускулното поставяне няма капсулни контрактури (изолиране на чуждото тяло със „стена“ от съединителна тъкан, което води до стягане и притискане на самия имплантант); няма риплинг ефект (набръчкване на имплантанта); имплантантът не стои като топка, залепена за гръдния кош; в легнало положение гърдите не отиват чак до подмишниците, както се случва с надмускулно поставените имплантанти, и последно, но не последно по важност – имплантантите не изконсумират собствената жлезна тъкан на гърдата, което е най-важното предимство на този метод. Когато имплантантите са поставени надмускулно и ги държи само кожата, те упражняват от вътре навън налягане върху собствената жлезна тъкан на гърдата, която с течение на времето атрофира, т.е. губи от масата си.
Ильо Стоянов
- нелепо е да се каже, че при подмускулните няма кк. вида на импланта е от огромно значение тук. с някои от съвреммените импланти вероятността е значително по-малка независимо под или над
- риплингът е въпрос на неправилно оформен джоб, както и вид имплант. среща се и при двата вида
- в легнало положение гърдите отиват до подмишниците - хахаха ами аз ще се притесня повече, ако ми отидат до корема. тук дока малко се е престарал с изказа... хехехе
- за атрофирането на железата просто нямам думи. това го е гледал във филма за атрофирането на мускула
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th March 2011, 22:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
никoй от подмускулните да споменава за double бабъл, състояние което е доста често срещано при под с годините.
Е, сега вече се убедих, че си не просто неинформирана, но изключително НЕКОМПЕТЕНТНА, за да напишеш подобна глупост. Дабъл бабъл няма нищо общо със "състояние, често срещано с годините"... Можеше поне да попрочетеш нещо преди да изръсиш поредната да не казвам какво... А по отношение на това, че сега гърдите ти са ок - никой не спори. Ти как разбра обаче, че след време ще са ти същите, че не се сещам....?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th March 2011, 22:00
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

тъй като написах няколко поста и вероятно някои от вас ще се впуснат да откриват правописните ми грешки. за тях специално искам да подчертая, че използвам online кирилизатор и грешките са неизбежни. успех все пак!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th March 2011, 22:01
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Най-важното е ти да си доволна от резултата.
За гравитацията, нали знаеш, тя е равна на масата по ускорението. Колкото повече цица( маса), толкова повече гравитация
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надмускулноилиподмускулнопоставяненаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:22.