IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th October 2009, 15:02
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

tonubg защо са опасни ?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th October 2009, 18:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

От кардио аз свалям на всякъде а не искам...Правя само кардио за загрявка и повече Не...Искам само корем да сваля..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th October 2009, 18:33
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Томи, провери си прогестерона в пост-овулаторната фаза (19 или 21 ден от началото на цикъла). Има голяма вероятност трупането на корем да ти е вследствие на понижени нива на прогестерона - на същото се дължат и миомите, между другото.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th October 2009, 18:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="SweetShark"]Томи, провери си прогестерона в пост-овулаторната фаза (19 или 21 ден от началото на цикъла). Има голяма вероятност трупането на корем да ти е вследствие на понижени нива на прогестерона - на същото се дължат и миомите, между другото.[/qu



ще ти пиша на лични
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 16th October 2009, 19:49
Аватара на dona Mara
dona Mara dona Mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 41
По подразбиране

SweetShark можеш ли да споделиш тук повече за това което имаш в предвид ?
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th October 2009, 17:12
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами прогестерона отговаря за много неща (едно от тях е усвояването на калция от костите и въобще много от факторите в обмяната на веществата) в тялото ни. Понякое време, не е задължително да си в предменопауза, равнищата на прогестерон понамаляват - причини дал господ... което, при нормални равнища на естроген, кара тялото да интерпретира естогена като завишен и оттам - да "произвежда" миоми...

На занижен прогестерон дължим много от ПМС симптомите, задържането на вода преди и по време на цикъл. Ако си изследваш равнищата и доктор ти предпише компенсаторно лечение, изведнъж рязко се подобрява обмяната/изгарянето, изчезват натрупвания (надутости)...Гинеколозите не са радетели на хормоналните изследвания - особено ако няма някакъв видим симптом на заболяване - но пък ние ако си направим труд д си следим хормоните, можем д ги накараме да се погрижат за здравето ни.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 27th October 2009, 17:33
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

здравейте, след абдоминопластика съм на 2 месеца и вече мога да започна със спорта, но се чудя какъв.Не съм спортна натура, но се налага, заради слабата ми съединителна тъкан....какво бихте ми препоръчали
__________________
390cc
Отговори с цитат
  #108  
Стар 3rd November 2009, 09:41
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Преди много време, моят треньор ми каза, да не правя коремни преси дигайки горната част на тялото към краката, тъй като засилвам- подчертавам брича. Мислите ли, че това мнение има резон?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 25th December 2009, 19:27
emkatapld emkatapld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Теди
Защо никой не иска да ми отговориии
ами ... няма начин да го оправиш това е по вина на кожата ако не е достатъчно еластична се пукат капилярите ... аз имам същия проблем на гръдните мускули , но появят ли се само могат да избледнеят не да изчезнат ... въпреки това , това не означава че не можеш да си тренираш
Отговори с цитат
  #110  
Стар 25th May 2010, 11:56
Sunny_stz Sunny_stz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Стара Загора/София
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nelka
Здравейте на всички! Аз също съм много запалена на тема корем и хубави плочки,затова усилено работя по въпроса. Мога да ви дам един съвет за плосък корем Опитайте всяка сутрин на гладно(много е важно това) след сутрешното горчиво кафе да правите много коремни преси,примерно 3-4 серии по 50-100 различни упражнения, и съм сигурна че след 2 седмици ще има някакъв резултат поне аз вече започнах,но трябва да съм упорита за да изглежда пресата ми перфектна успех!!!!!!
Здравей!Аз също съм решила да спортувам,не знам в какви условия ,но ще го направя!Та искам да те питам,аз лично не обичам горчиво кафе..пия го с една лъжичка захар..Казвате че кафето трябва да се пие без захар,а може ли с кафява захар?Тя води ли се диетична?Хубаво сутрин правим упражнения ,а кога закусваме?Аз съм свикнала сутрин като стана да закуся нещо малко и да пия кафе...ям примерно банан,корнфлекс или припечени филийки?Искам да стопя мазнините около корема,защото вече не ги понасям и знам че за това се иска много труд! Знам от личен опит,защото миналата година зимата тренирах усилено.Ходих на аеробика,тичах,правих си упражнения в къщи всяка вечер,бях много сериозна!Но после дойдоха изпитите ,едни проблеми и спрях и лятото се занемарих и напълнях близо 5,6, кила!!!Много е лошо като спре човек да спортува...после целия му труд е бил на вятъра!!!Иначе ти би ли дала някакви съвети??
__________________
Никога не се задоволявай с това което си, защото винаги можеш да станеш нещо по-добро!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.