IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 12th December 2008, 14:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
И не на последно място, така ще е, докато хората от провинцията искат да учат в София, но не за да учат, а за да бъдат свободни, да пият колкото си искат и да се правят на велики
Чувствам се обидена от Иванин и ще го предложа за изключване, понеже няма подходяща тема, където мога да оборя думите му.
Иванин е направил грешка, като е включил всички хора от провинцията под един знаменател. Но иначе има право на това мнение. И самото мнение не обижда никого лично, то изразява позицията му.

Ти или трябва да се съгласиш с него или да го обориш защо това не е вярно.

Но едно е сигурно - обидена може да се почувстваш само, ако ти сама се идентифицираш с хората, за които говори той.
  #1352  
Стар 12th December 2008, 14:51
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Да, но не исках да развалям хубавата тема, дори съм си изтрила отговора, за да не спамя. И ако взема да му отговарям тук, ще ми изтриеш мнението. Какъв избор имам тогава? Така насърчваш спама.
И да, идентифицирам се с хората, за които говори, тъй като и аз съм от провинцията. Живяла съм в Студентски град и не смятам, че човек, който не е живял там има по-обективно мнение за обстановката там.
  #1353  
Стар 12th December 2008, 14:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Но едно е сигурно - обидена може да се почувстваш само, ако ти сама се идентифицираш с хората, за които говори той.
Това не е сигурно. Може да се обиди именно защото я причисляват към група, към която не е.
  #1354  
Стар 12th December 2008, 16:32
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Да, но не исках да развалям хубавата тема, дори съм си изтрила отговора, за да не спамя. Какъв избор имам тогава?
Еми вметни с едно изречение, че Иванин не е прав да причислява всички хора от провинцията под един знаменател и с това темата се изчерпва.

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
И да, идентифицирам се с хората, за които говори, тъй като и аз съм от провинцията. Живяла съм в Студентски град и не смятам, че човек, който не е живял там има по-обективно мнение за обстановката там.
Идентифицираш се с тези, които стават студенти само за да избягат от село ли?

Защото, след като се направи по-горе описаната забележка, че не всички хора са такива, автоматично става излишно да се оправдаваш, че си от провинцията.

Мислех, че това се подразбира.
  #1355  
Стар 15th December 2008, 11:17
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Еми вметни с едно изречение, че Иванин не е прав да причислява всички хора от провинцията под един знаменател и с това темата се изчерпва.
А дали след това той няма да реши да ми отговори и така се получава спама, както знаеш. Това и бях направила, после го изтрих, именно, за да не вземе да ми отговори. Не държа чак толкова да се доказвам, че да развалям една от малкото сериозни теми.

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Защото, след като се направи по-горе описаната забележка, че не всички хора са такива, автоматично става излишно да се оправдаваш, че си от провинцията.
Въпросът е, че това за мен не е оправдание, и не смятам, че човек трябва да се "оправдава", че не е от София. И точно затова щеше да е хубаво да се пише някъде по въпроса.
В тази връзка, ти си от София, нали?
Всяка една тема може да стане конфликтна...
Както и да е. Не искам да споря с теб. Преценил си, махнал си я.
  #1356  
Стар 15th December 2008, 20:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране


Ем, за изключване ще ме предложиш? Може би с СМС-и

Както каза liophy, има само 1 причина, поради която би се причислила към тази група. Естествено, направил съм грешка да сложа всички под един знаменател, то е ясно, че има и нормални и добри деца, които искат да учат.

Btw в студентски град живея, щото май според теб не живея там Но така между другото - да го знаеш, ако ми идваш на гости. Имам и друг адрес, но навсякъде съм така гостоприемен.

Това е моето мнение, това е форум, а за случая - всеки от студентски град знае, че е така. Ако се чувстваш обидена, докажи ми, че не е така, но реално няма как да го направиш де, след като мога да изляза, да се разходя, да поговоря с хора и да видя картинката сам - с очите си.

Само с тази си реакция пак показа някаква омраза към софиянците, която е в 90% от случаите. Идва някой, чува, че си от София - оо майна то туй софиянците много ма дразнат. Ето това не ми харесва, говори се, че е обратното, но няма такова нещо. Омразата идва от провинциалистите.

Както и да е
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #1357  
Стар 19th December 2008, 13:39
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Ами аз искам да предложа малко разчистване на форума Примерно тея теми дето са по 100-200 страници Да се нулират или примерно тези теми,които са със снимките да се оставят само мненията,в които има снимки но не и коментарите,защото се побърквам като търся нещо из форума,дори и темите които са игри в смешкитеи са по 200 страници мисля,че няма да е зле да се нулират от времене на време
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
  #1358  
Стар 26th December 2008, 03:34
Venice_22 Venice_22 не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от Venice_2
ПС Постовете на Флейм и МарияВасилева са писани от един човек.
Можеш ли да го докажеш
мда, да -така. Ту съм Флейм, ту съм Лили Иванова.. без коментар.
Мила моя, съжалявам, че неведнъж се връщаш към тази моя реплика относно първите ти няколко поста. Както знаеш, не съм коментирала повече по въпроса, но по принцип никога не твърдя нещо без да имам основание. Няма проблем да се изясним защо мисля така (може и на мейл), за да не се връщаме към този въпрос повече.

По темата - съгласна съм с мненията, които мернах относно (без)съдържателността на форума и мисля, че съдържанието е много важно. На пръв поглед може да изглежда, че целта е преди всичко един чистичък, подреден и много любезен форум, та ако ще и само чат да е, но на втори и последен - много по-важно е да има смислени и съдържателни постове. Най-добре и двете, разбира се, но ако има проблем с първото страницата лесно може да се превърти, ама второто, ако е прекалено малко... превъртането не си струва усилието. Самата тематика на форума е ограничаваща, но струва ми се, че и напоследък интересните мнения са понамаляли, което би могло да има връзка с глобалното затопляне или с начина на модериране.
  #1359  
Стар 29th December 2008, 19:10
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Потребителят Bonano, подвизаващ се още и с имената AMAZON, Profile и ОNCE е изгонен от форума поради злоупотреба с него.

Както написах в съобщението за амнистията - строгостта остава същата.

Ако някой иска да използва форума провокация и да си прави гаргара с него - не е познал.
  #1360  
Стар 29th December 2008, 20:29
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Потребителят rоkoko (с кирилица) е изгонен заради имитиране на оригиналния потребител rokoko
В такъв случай предлагам за изгонване всички, които имат аватар подобен на моя. Аман от имитатори.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:38.