IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1851  
Стар 10th June 2009, 20:28
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Заради директна обида към Сладуланката
Сладиланката не съм я обидила. Тя по-нагоре каза "на тази снимка съм грозна"!
Шокиран съм, че спориш за толкова очевадно нещо.

Ти каза:

"какво е виновен Жоро,че си грозна".

Дори и другите потребители останаха изненадани от обидата ти.

Просто изпадаш до много, много ниско ниво.
И аз съм шокорина Толкова е очевадно, че я цитирах, не мога да повярвам кой би си помислил, че обиждам в лицето?! Може би някой който би искал да я обиди...Незнам Тя един вид го обвини, че е качил снимка, на която е грозна, а той не е виновен, че тя е излязла зле и не се харесва на нея. Това исках да кажа
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1852  
Стар 10th June 2009, 20:36
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Beautiful_ определено,когато някои четеше това което си написала,не подозираше какво си искала да кажеш
Защо си мислиш,че някои ще се нарече грозен пред толкова много хора тук....тя може да се е иронизирала,да бъзика със самата себе си....Не всичко което четеш го разбирай в буквалния му смисъл
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
  #1853  
Стар 10th June 2009, 20:38
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Ами по същия начин, по който тя се иронизираше и аз го направих. Не разбирате ли? Съм грозна и си грозна Ако думата която беше използвала Слади не беше грозна, а някоя друга и аз бях написала същото изречение, нямаше да реагират така нали?!

Плюс това сложих икони, които не биха се използвали, ако наистина исках да кажа, че е грозна. Може би тогава щях да използвам тази
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1854  
Стар 10th June 2009, 20:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
И аз съм шокорина Толкова е очевадно, че я цитирах, не мога да повярвам кой би си помислил, че обиждам в лицето?! Може би някой който би искал да я обиди...Незнам Тя един вид го обвини, че е качил снимка, на която е грозна, а той не е виновен, че тя е излязла зле и не се харесва на нея. Това исках да кажа
Коментарът ти предизвика 1 страница и половина полемики. Ако наистина не си имала нищо лошо към нея - беше по-уместно там да направиш уточненията, а не сега. И не към мен, а към нея трябва да насочиш поясненията.

И въобщо - дори и да не си я "обидила директно", изказването ти най-малкото беше лишено от всякакъв такт и бе най-малкото грубо.

По същия начин, по който Иванин е груб. Както правя забележка на него, така правя и на теб.

Все още никой от двама ви не е изгонен. Искрено се надявам така и да продължи да бъде. Но определено и двамата имате нужда от повече такт.
  #1855  
Стар 10th June 2009, 20:42
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Както и да е....не искам да споря с теб,защото ме кефиш като събеседник,просто мн се издразних като прочетох поста ти....надявам се и Сладето да внимава повечко в речите си
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
  #1856  
Стар 10th June 2009, 20:44
Аватара на вещица
вещица вещица не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1 868
По подразбиране

Не знам Бюти какво е обидила Сладиланката, но самата Сладиланка понякога е нетърпима със своите приказки и не малко хора тук са писнали от нейните глупости.
  #1857  
Стар 10th June 2009, 20:44
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Бих се жертвала да получа перманентен бан, ако Иванин го получи също
Нямам идея, какво е предизвикал коментара ми, след като го написах, не съм влизала цял ден.
Няма значение, безсмислено е всичко. Нямам намерение да се извинявам, аз съм обидената в случая


Пропуснах нещо: Сладиланката не реагира като обидена, нейното мнение го прочетох! Ако се е обидила нека да ми каже
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1858  
Стар 10th June 2009, 20:50
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Никога не съм била в прекрасни отношения с liophy по ред причини ,но последните дни чак аз му се чудя как ви издържа.Тук заприлича на детска градина и igt е прав ,че само дето родителите ни не са извикани тук.Защо за всяко негово решение му искате обяснение и то публично .Има ЛС като има такива неща .От един публичен дебат да му се иска обяснение защо е направил нещо следват 4 страници полемики кой крив кой прав и той чак трябва да влиза да се обяснява за всяко нещо .Как да си гледа работата като по половин ден отговаря на постове защо е направил това или онова .

Явно всички не сме си пили хапчетата .Преди в тоя форум всичко се обръщаше на теми за секс сега само караници и разправии .Да не му се влиза на човек .Дип ,че има толкова хора на които държа
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #1859  
Стар 10th June 2009, 20:55
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вещица
Не знам Бюти какво е обидила Сладиланката, но самата Сладиланка понякога е нетърпима със своите приказки и не малко хора тук са писнали от нейните глупости.
На мен защо ли ми се струва..........че в дъното на всички разправии е точно Сладиланката...........(както в темата за как да останем по-слаби).......... Проблема е,че тя в повечето случай такива ги пльоква...........че повечето тук дето сме по-зрели хора....няма как да не забележим...........
исках последното да си го напиша в прав текст-ама сърце не ми даде...
  #1860  
Стар 10th June 2009, 20:55
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Аре бе какво й се обяснявате, аман
Защо пък да не се изясним?
Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Тук заприлича на детска градина
на мен ми прилича на детска градина , защото през 3 мнения в четвъртото някой казва, че споровете са безмислени и едни и същи неща общо взето се повтарят
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:39.