IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 4th August 2009, 21:44
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

1. Име и пол? - f
2. На колко години сте? - 21
3. Кога за пръв път правихте секс? - по стечение на обстоятелствата, на 18. си рожден ден
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - предпочитам да правя секс с човекът, в когото съм влюбена/обичам
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - не, разбира се
6. Използвате ли презервативи? - принципно трябва, но в момента не ми се налага
7. Какво е за Вас сексът? - удоволствие, интимност, физиологична нужда,....
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - когато подръпва косата ми настървено и ме хапе леко по врата
9. Какво правите веднага след секс? - гуш и после душ
10. Правите ли орален секс? - да
11. А анален? - опитвала съм, но не мога да кажа, че практикувам
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - парка
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - секс с красив непознат и тройка с 2 жени
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - няма нещо конкретно, зависи от ситуацията
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - храната в леглото никак не ми е секси
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - секс на полянка по залез
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - нямам любима
18. Колко често правите секс? - по-важно е качеството
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не, но ми е интересно
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - веднъж без да искам захапах доста силно долната устна на гаджето си.. заболя го и ...
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - не спирай
22. Кога за последно правихте секс? - в събота
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - да
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th August 2009, 22:44
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

1. Име и пол? жена

2На колко години сте? 28

3. Кога за пръв път правихте секс? 15

4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?
Любов и секс .Така ми харесва.Двете се преливат..

5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? Да.Почти винаги ,с малки изключения.

6. Използвате ли презервативи? Не.Много рядко

7. Какво е за Вас сексът? Сексът е нещо без което немога да си представя да живея.Чувствам се пълноценна,удовлетворена ,желана и обичана ,спокойна и тн.........Сексът е храна ,вода и тн...

8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много?

Нещо което ме възбужда в този момент немога да се сетя ,но се сещам за друго "възбуждащо" нещо.Кафявия разум-кучето ,много обичаше да спи по средата на спалнята между нас ,на възглавница и чаршаф.
Когато започнем да правим нещо ,неможе да го помръднеш а тои голям пес заспал вече 3тия си сън .Беше ни много "възбуждащо " ние двамата и кучето което хъркаше и сънуваше до нас.

9. Какво правите веднага след секс? Ако сме изморени релаксираме и киснем в банята ,ако не сме ,тоест аз повече оправям възглавници ,завивки, чаршаф .Обикновенно всичко е на земята .Дрехите ни омешани.

10. Правите ли орален секс? Да.Обикновенно с това започваме

11. А анален?Да,нещо нормално е.В момента по-рядко.

12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс?

Няколко са.Едното в една от служебните коли на ЦСЗ,със синята лампа отгоре ,скрили сме се на Панчарево и хоп дойдоха от едно районно -къде ни намериха там ,осветиха ни ,зацепиха бързо и се отдръпнаха но ме видяха мен и ми стана неудобно поради разни др.причини.
Другото нестандартно -на спалнята на вилата на свекъра и свекървата първите години 99г .След всичко което правихме като погледнах дюшека отдолу стана ми лошо какво има .Разни чорапи ,боклуци всякъкви събирани.Беше наи-нестандартното да не знам какво има под дюшека .ужас

13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия!
Немога да се сетя.Обикновенно са станали реалност.

14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?

Полудях от страст и желание ,когато видях ,че на новия хубав измазан таван "някои "е пробил дупка да си сложи боксовата круша без да ми каже и да прави заплануваната детска стая на фитнес ,и после запланувал как да ме подкупва .Беше направил"уникална " украса ,кой какво му казал ,разсипал цветя върху леглата скъсал дръжките и по земята ,балони ай лов ю и картичка Ще се държа прилично и ще ти служа отлично -задраскал отлично и написал Лично и такива неща .И простих.

15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?
Да,плодове,но най вече вино и шейкове различни със и без сладолед.

16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?

Когато ме заведе на Велинград във Велина ,взехме си единственото за тогава студио от към басейна и останахме почти без никакви пари ,къпахме се и ми подари пръстена годежния и ми предложи да се омъжа за него.Това няма никога да го забравя.

17. Коя е любимата ви поза? И защо?Аз отгоре.Той отгоре.Зад мен ,и всички останали (а има някой които са ни запазена марка 2 са )

18. Колко често правите секс? 3 пъти седмично,преди по често.Умората си казва думата

19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? Да.На определено място ,с определени хора .Извън Бг.

20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?

Най-хубавия гаф- е нашата дъщеричка .Има и други .Понеже нямаше къде едно време преди 10 години И в баба ми като замине на село кеф всеки си има ключ брат ми ,братовчет ми и аз и се изреждахме на спалнята .И няколко пъти я чупехме и оправяхме уж ,и понеже аз живеех там ,през нощите баба ми като си легне и се чува нещо-туп и почва да ги нарежда едни,да нарежда всички ни ,защото се досещаше кой и е "управил" широкото легло и си знаеше всичко къде си държи .2 см да и помръднаш възглавницата ще разбере.

21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?
Обичам те. А той-искам само теб.
пък дали е така...

22. Кога за последно правихте секс? Миналата вечер

23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?Да.И то изчерпателно,даже смятам да не пиша повече в този раздел.
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th August 2009, 23:40
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

1. Име и пол? - жена
2. На колко години сте? - 22
3. Кога за пръв път правихте секс? - ммм на 17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? и двете! зависи от какво имам нужда
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - не, разбира се
6. Използвате ли презервативи? - ммм да
7. Какво е за Вас сексът? - не мога да намеря думи да опиша красотата на изживяване като секса
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - целувките....докосванията по рамото, гърба....
9. Какво правите веднага след секс? - кисс, кисс и после душ
10. Правите ли орален секс? - да!
11. А анален? - рядко, но да
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - в университета
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - ее то не е шантаво, но ужасно много искам 3-ка с 2 жени, както и секс с жена
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - ами ... лик май нек, май бак
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - да....преди това, но в леглото храна....не. само лед
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - секс на плажа, ах колко обикновено и скучно прозвуча....или на някоя обсипана със свежа трева поляна
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Аз - отгоре - защото мога да контролирам нещата и да си вихря и лудея
18. Колко често правите секс? - поне веднъж на ден до преди месец (все пак живеехме заедно) не мога да понеса мисълта да си легна без да усетя допира му...
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - не и не
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - ами.....понякога се смея....не знам защо, ако си говорим глупости...смея се шумно, а на него не му става особено смешно
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - ъх, ъъъ, оооо
22. Кога за последно правихте секс? - преди месец
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - да
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th August 2009, 11:06
deni81 deni81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 1 243
По подразбиране

1. Име и пол? Дени
2. На колко години сте? -28
3. Кога за пръв път правихте секс? - 19
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - СЕКС
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - НЕ
6. Използвате ли презервативи? - ПОНЯКОГА
7. Какво е за Вас сексът? - УДОВОЛСТВИЕ
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - ПОТНИ СЕКСИ КРАСИВИ ТЕЛА
9. Какво правите веднага след секс? ОЩЕ СЕКС
10. Правите ли орален секс? - ДА
11. А анален? - РАЗБИРА СЕ
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? АСАНСЬОР МОРЕ ОФИС ТОАЛЕТ НА ЛУКСОЗЕН РЕСТОРАНТ БАЛКОН НА ХОТЕЛ И ТАКА НАТАТЪК
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! СЕКС С 2-МА ГОТИНИ МЪЖЕ НА СЛЪНЧЕВ БЕЗЛЮДЕН ПЛАЖ
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? ДА МИ ГОВОРИ МРЪСОТИИ
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? -ДА
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - СЕКС НА ПЛАЖА
17. Коя е любимата ви поза? И защо? ЛЪЖИЧКИ И ЕЗДАЧКА
18. Колко често правите секс? 5-6 ПЪТИ СЕДМИЧНО
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? НЕ НО ИСКАМ
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? ЧУКАЙ МЕ ЗДРАВО
22. Кога за последно правихте секс? ВЧЕРА
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? ДА
__________________
Пеперудено влюбена
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st August 2009, 13:15
cvetityo cvetityo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 16
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол?...жена
2. На колко години сте?17
3. Кога за пръв път правихте секс?15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?любов..защото държа на приятеля си и го обичам истински..затова предпочитам да го наричам любов а не просто секс..
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?не винаги..
6. Използвате ли презервативи?не
7. Какво е за Вас сексът?любов..
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много?приятелят ми..
9. Какво правите веднага след секс?пуша..
10. Правите ли орален секс?да
11. А анален?не
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс?басеин
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия!немога да се сетя..
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?всичко
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то?не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?мн са
17. Коя е любимата ви поза? И защо?мн са
18. Колко често правите секс?достатъчно
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите?не и неискам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?не
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?обичам те!!
22. Кога за последно правихте секс?преди 4 дена
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?Дааа
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd August 2009, 13:15
Аватара на Mely
Mely Mely не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 27
По подразбиране

1. Име и пол? - Мелина,жена
2. На колко години сте? - 17
3. Кога за пръв път правихте секс? - на 14
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Зависи от обстоятелствата
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - Не
6. Използвате ли презервативи? - Да
7. Какво е за Вас сексът? - Сексът за мен е удоволствие
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Мъжо ми :P
9. Какво правите веднага след секс? - Пуша
10. Правите ли орален секс? - Да
11. А анален? - НЕ!
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - Концерт
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - Ооо много са!
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - кат каже "Бубче"
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - Не!
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Ооо много са!
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Пипируда!
18. Колко често правите секс? - 1-2 пъти седмично!
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - НЕ!
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - НЕ!
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - "Охх,ах,свир"
22. Кога за последно правихте секс? - Снощи!
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - Да!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th August 2009, 22:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

1. Име и пол? Gwen, жена,
2. На колко години сте? 37
3. Кога за пръв път правихте секс? На 17 анален за първи път, на 18 се разделих с девствеността си в една "Жигула"
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? За мен нещата се припокриват в определен момент
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? Почти без пропуск
6. Използвате ли презервативи? Не, но нямам против
7. Какво е за Вас сексът? Споделяне на интимност
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? Когато маха със замах фланелката/ризата си, когато ме гледа, докато ме чука, като повтаря името ми, като ме пошляпва по дупето....бе един куп неща са...
9. Какво правите веднага след секс? Слагам глава на гърдите му и си "прожектирам филмче" от случилото се
10. Правите ли орален секс? Че кой не прави....
11. А анален? Ъф корс
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? На стълбите на един стадион с известен музикант; в слънчогледова нива пак с него; на детска катерушка пред блока; свирка на стълбите в болница докато лежах за задържане (ако ме тресяха хормонитее тогава ), на снега върху яке... бе май доста такива съм ги имала като се замисля
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! как му правя свирка пред майка му
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? "Искам те веднага" върши работа
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Вече не, защото имах тежък инцидент - след романтична нощ с ягоди и шампанско, тапата на шампанското докато спим гръмна и се удря в тавана и рикошира в дясното ми око, вследствие на което бях посинена и ходи обяснявай вкъщи....
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? страстен секс в ливада целите омазани в кал в отдалечен район малко извън Люлин по време на силна буря с дъжд и гръмотевици
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Почти всяка, стига да е пред огледало А, да...обичам той да е легнал, а аз да седна на лицето му и да се движа леко напред назад... Да ми навива косата в юмрука си и да я опъва, докато ми хапе врата и ме обладава зад мен
18. Колко често правите секс? 2-3 пъти в месеца
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? не и нямам желание; може би бих направила ако включим жена, която харесвам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Да ми дойде цикъла по време на орална любов
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? Името му и разни спомагателни думички от типа "Чукай ме", "Силно", "Още", "Захапи ме",
22. Кога за последно правихте секс? Преди два дни, сама
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? аха
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th August 2009, 10:40
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

1. Име и пол? Котара4е...жена
2. На колко години сте? - 26
3. Кога за пръв път правихте секс? - 15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Секс разбира се, защото обикновенно нямам време, а и не съм мн по романтиката.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - Не.
6. Използвате ли презервативи? - Даа .
7. Какво е за Вас сексът? - Нещо без което не мога...въпреки че съм имала дълги периоди на липса
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Ммммм, незнам всеки път е различно. Може да е самата ситуация, може да е миризмата на партньора ми, дрехата му..знам ли
9. Какво правите веднага след секс? - Първо, ако има баня минавам през нея
10. Правите ли орален секс? - Да
11. А анален? - Не..,че не съм дее, но не ми е фаворит.
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - Пейка в парка
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - Нямам такава..засега всичко е изпълнено))
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Че ме иска гола на секундата)))
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - Не винаги .
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Не си спомням.
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Задна...незнам защо, по-възбуждащо ми действа.
18. Колко често правите секс? - Абе..не е толкова често колкото искам
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - Не съм, но..зависи от партньорите, що пък не.
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - Е..имало е едно две тупвания от леглото да речем
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - По-бързо...по-бавно хахахахах.
22. Кога за последно правихте секс? - Вчера.
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - Сякаш да .
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th August 2009, 11:04
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

1. Име и пол? Dimitroff, M
2. На колко години сте? 24
3. Кога за пръв път правихте секс? 16
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? Според предварителната нагласа - всеки път различно.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?
6. Използвате ли презервативи? С постоянен партньор - не, иначе да.
7. Какво е за Вас сексът? Необходимост, наслада, върховно удоволствие.
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? Един по-специфичен поглед, леко доловима нотка в гласа, а после като чуя умолителното влез в мен/чукай ме и...
9. Какво правите веднага след секс? Секс, пуша, душ.
10. Правите ли орален секс? Мхм.
11. А анален? Мхм.
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - В автобус...
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - Гледам да ги превръщам в действителност, не да са ми фантазий, макар че има няколко по-хард ) те си остават за мен!
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Обожавам сутрешното събуждане със свирка...от там нататък вземам нещата в мой ръце и денят винаги започва добре
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Не.
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? Преди година. Автомагистрала Хемус,адски порой, отбих, загасих колата и просто казах Искам те!Веднага!! - другото беше приказка.
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Всички в който виждам лицето на мацката, докато свършва!
18. Колко често правите секс? 5-6 пъти (основно през уйкенда - един вид си наваксваме)
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Често - схваща ми се крак...комично е, а същевременно болезнено.
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? Ако е бурен и бърз - не говоря изобщо!
22. Кога за последно правихте секс? преди 4 дни.
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? Yeah!
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th August 2009, 14:36
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

1. Име и пол? - жена
2. На колко години сте? - 29
3. Кога за пръв път правихте секс? - 15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - секс с любов
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - 100 %
6. Използвате ли презервативи? - не
7. Какво е за Вас сексът? - удоволствие
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - мъжът ми и сексуалните мисли свързани с него
9. Какво правите веднага след секс? - отпускам се
10. Правите ли орален секс? - да
11. А анален? - ъхъ
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - във влака
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - вече не е фантазия
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - ония специфичен поглед и нежното докосване
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - не е свързано със секса
17. Коя е любимата ви поза? И защо? -
18. Колко често правите секс? - редовно
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - да. зависи в каква комбинация
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - не
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - Ч........
22. Кога за последно правихте секс? - преди един ден
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - май да
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексуаленвъпросник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:45.