IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 30th September 2010, 12:39
Аватара на Melly88
Melly88 Melly88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Melly88
По подразбиране

1. Име и пол? Милена,пола го разбрахте
2. На колко години сте? 22
3. Кога за пръв път правихте секс? 14
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? Да правя и двете и за двете си има време
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? В общи линии да
6. Използвате ли презервативи? Да
7. Какво е за Вас сексът? Ами секс
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? Трудно е да кажа
9. Какво правите веднага след секс? Зависи къде съм
10. Правите ли орален секс? Да
11. А анален? Да
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? За мен нестандртно за други стандартно
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! Не се сещам
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? Да ме гризне по ухото като ми говори мръсотийки
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? Секс на един италиански плаж
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Задна прашка
18. Колко често правите секс? Често.
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? Да
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Случвало ми се е да
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? По скоро звуци
22. Кога за последно правихте секс? Снощи
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?Да,защо?
_________________
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15th December 2010, 23:44
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

1. Име и пол? - Габриела, жена доколкото знам ахах
2. На колко години сте? - 19
3. Кога за пръв път правихте секс? - 17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?- според зависи от настроението
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - общо взето да
6. Използвате ли презервативи? - да
7. Какво е за Вас сексът? - неможе да се опише с думи..хахаха
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - заигравката преди секс ;p
9. Какво правите веднага след секс? - цигара и мноого гушкане
10. Правите ли орален секс? - не
11. А анален? - рядко
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - асансьор
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - хм..доста са така че ще ги запазя за себе си ;p
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - галене и целувки ( навсякъде )
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - Рядко
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Когато с бившия ми правихме една година..беше страшно романтична обстановката..рози, свещи, ягоди ,сметани..шоколад..всичко ;p
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - мисионерската, на стената, на масата
18. Колко често правите секс? - От 3 до 7 пъти седмично хаха
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - Никога
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - Не, засега
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - Ох,Ах, Даааааааа
22. Кога за последно правихте секс? - Преди месец някъде
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - Напълно!
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 16th December 2010, 00:57
Аватара на CrimeBoy
CrimeBoy CrimeBoy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Между циците ти ..
Мнения: 148
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? мъж
2. На колко години сте? двайсе и малко
3. Кога за пръв път правихте секс? на 15
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? любов с приятелката ми ,секс с останалите ..
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? друсаш ли?
6. Използвате ли презервативи?винаги
7. Какво е за Вас сексът? безсплатен кеф
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? силикон в джуките
9. Какво правите веднага след секс?пуша или чертая кокайн
10. Правите ли орален секс? следващия въпрос
11. А анален? там съм като машинка мейна
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс?в гондолата на един лунапарк
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия!не съм фантазьор ,гледамда ги реализирам бързо и да не си пълня главата с глупости .. иначе как праскам 6-7 една върху друга
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? тва е странно и няма да го кажа :Д
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? рядко ,мириса на всяко друго нещо ме разсейва
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване?на 17 когато бях малък и прост и все още вярвах че момичетата са нещо трайно и ценно , на гребната база срещу залеза на хангарите .. беше много романтично ,ама после ми изневери и се наложи да стават инциденти :Д
17. Коя е любимата ви поза? И защо? те са 3 ,но самите им псевдоними ме дразнят как се произнасят и така ..
18. Колко често правите секс? сутрин задължително ,от простотия ми върти през деня ,и вечер в редките случаи в които сме заедно ,ако не с ново попадение
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите?абсурд ,тия неща не ги възприемам и са ми гнусни
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? пиян ,друсан редовно .. толкова изгрубявам понякога че съм и чупил носа 2 пъти ,което и харесва нз защо :Д
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс?ей ся ти разказах играта шибана кучко ,давай .. давай мамка ти и мръсницата (това е културния кавър) :Д
22. Кога за последно правихте секс? преди 1 час ,ся се прибирам .. пак от новите попълнения в колектива
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? абсолютно,аз съм празна глава и си казвам всико .. плюс тва съм анонимен DD
__________________
I Love Drugs & Bad Girls ..
Отговори с цитат
  #64  
Стар 23rd December 2010, 18:45
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

1. Име и пол? -Кристина,жена...
2. На колко години сте? - на достатъчно
3. Кога за пръв път правихте секс? -17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?- Какво е любовта? Любовта е свобода. Да бъдеш себе си. Да бъдеш с някого. Да споделяш щастие. Да редиш пъзели.Любовта е да ти пука. Да се чувстваш цял,да обичаш и да си обичан. Тя не се прави в леглото.В леглото се прави секс. АЗ предпочитам секс :shok: . Любовта идва в последствие. (лично мое мнение).
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?- Старая се,но не.За мое съжаление... 70% симулация
6. Използвате ли презервативи? - Не. Сигурна съм в партньорите си и в техния опит
7. Какво е за Вас сексът? -Необходимост.
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - стилен мъжки парфюм,учестеното дишане и горещия дъх по врата ми .. да не забравя и задължителната небрежна брадичка.
9. Какво правите веднага след секс? - естествено,пуша цигара.
10. Правите ли орален секс? - Без него секса не е секс..
11. А анален? - Да.
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - когато секса е нестандартен мястото няма значение
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - Да отбележа ,че е напълно постижимо,не е някаква фантазия.Така..Долнопробен, селски бар..Очарователен небрежен мъж..пронизващи очи,които будят всичко животинско в мен. Луда нощ..Див секс...анонимен...различни посоки...горещо слънчево утро с чаша кафе (САМА!) ))
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Няма определено нещо. Казах по-горе кое ме възбужда.
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? -не... прекалено бавно и лигаво става всичко..
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - няма капка романтика в мен
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - най-голямо удоволствие получавам при мисионерската.Експеримент рам доста често също..
18. Колко често правите секс? - достатъчно, за да съм задоволена максимално...
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - Не.. дори и не ми се иска
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - Да,макар че гаф не бих го нарекла..беше доста забавно.Започнах да кихам,около 10 пъти
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - Зависи от партньора ми и какво той обича да му говоря..
22. Кога за последно правихте секс? - преди 4 дни..
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - Абсолютно
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th December 2010, 21:45
Аватара на Pingi
Pingi Pingi не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Пловдив
Мнения: 34
По подразбиране

1. Име и пол? Пинги, женско съм
2. На колко години сте? 22
3. Кога за пръв път правихте секс? 16-17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? Секс (изразът "правя любов" нещо не ми допада)
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? Не
6. Използвате ли презервативи? Рядко
7. Какво е за Вас сексът? Като въздуха и водата...
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? Целувки по врата, гърба, кръста
9. Какво правите веднага след секс? Гушкане, целувки
10. Правите ли орален секс? Да
11. А анален? Да
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? В гардероба
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия!
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Не мога да се насладя пълно на храната, затова си ги похапвам на спокойствие.
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? Не съм по романтиките..
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Ездачка, кучешката
18. Колко често правите секс? Зависи...ако човекът е при мен-всеки ден, ако не...лошо...
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? Не и нямам желание
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Май не...
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? Нечленоразделни звуци
22. Кога за последно правихте секс? Оххх преди 4 седмици
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? ДА
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th January 2011, 22:24
Аватара на ani_93
ani_93 ani_93 не е на линия
Senior Member
ПотребителПознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна
Мнения: 128
По подразбиране

1. Име и пол? Ани , момиче
2. На колко години сте? 17
3. Кога за пръв път правихте секс? Преди 3 години .. на 14
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? Предпочитам секс ... (ако под любов имаш предвид това от филмите -- лежат голи и само се целуват )
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - За жалост не
6. Използвате ли презервативи? - ДА
7. Какво е за Вас сексът? - НЕЩО ГОТИНО И НАПЪЛНО НОРМАЛНО
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? МОЖЕ БИ ЦЕЛУВКИ ПО ТЯЛОТО ПОВРЕМЕ НА СЕКС
9. Какво правите веднага след секс? ОБИКНОВЕННО СИ ОСТАВАМЕ ГОЛИ И СЕ ГУШКАМЕ И ЦЕЛУВАМЕ
10. Правите ли орален секс? ДА
11. А анален? ДА
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? В ТОАЛЕТНА НА ДИСКОТЕКА
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! ИЗНАСИЛВАНЕ
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? НЕ
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? ХМ НЕ МИ ДОПАДА РОМАНТИКАТА
17. Коя е любимата ви поза? И защо? ЗАДНА НАЙ МЕ КЕФИ УСЕШАНЕТО
18. Колко често правите секс? НЯКОЛКО ПЪТИ НА СЕДМИЦАТА
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? САМО 3КА СЪМ ПРАВИЛА
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? НЕ СЕ СЕЩАМ НО МОЖЕ И ДА ИМА
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? ОБИКНОВЕННО ПЪШКАНЕ ИЛИ ДАВАЙ ПО БЪРЗО (ВСЕКИ ПЪТ ГО ПОВТАРЯМ)
22. Кога за последно правихте секс? СНОЩИ
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? ДА
Отговори с цитат
  #67  
Стар 2nd February 2011, 17:07
djindjurrr djindjurrr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 6
По подразбиране Re: Сексуален въпросник

1. Име и пол? Елеонора F
2. На колко години сте? 19
3. Кога за пръв път правихте секс?16
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо?да правя секс, защото не с всички може да се прави любов.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм?не
6. Използвате ли презервативи?Да
7. Какво е за Вас сексът?Незабравимо изживяване
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много?
9. Какво правите веднага след секс? позата
10. Правите ли орален секс? Да
11. А анален? Да
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? на планината в кола
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! 3ка
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? да го яхна хаха
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? не, досега не съм пробвала
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? нямам такова
17. Коя е любимата ви поза? И защо? настрани най-много ми харесва, когато се сливат двете тела
18. Колко често правите секс? 2 пъти в седмицата
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите?Не съм и не искам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той?
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? Не си спомням
22. Кога за последно правихте секс? Преди 4 дена
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? Напълно честно
Отговори с цитат
  #68  
Стар 9th February 2011, 15:15
Аватара на Nikkolay
Nikkolay Nikkolay не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

1. Име и пол? - Николай, мъж

2. На колко години сте? - 24

3. Кога за пръв път правихте секс? - малко преди 17

4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - всичко правя

5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? да

6. Използвате ли презервативи? - зависи

7. Какво е за Вас сексът? - най-големия кеф, който би могъл да съществува

8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? хубава жена

9. Какво правите веднага след секс? нося чаша вода на мацката, че иначе припада

10. Правите ли орален секс? - уф, цар съм

11. А анален? - не ми допада

12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - в приемно отделение в болницата, в дворове на училища, в паркове, в асансьора, на стълбищата, на плажа през нощта

13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! ммм, не мога се сетя

14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?- само да влезе в леглото и полудявам от желание

15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - използвал съм сметана и банан

16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? изненади, които съм правил на бившата си приятелка( хотелска стая пълна с цветове от рози навсякъде, по земята, по леглото, ходиш на рози буквално и после секс пак върху розите) и други подобни изненади

17. Коя е любимата ви поза? И защо? мисионерска, тя отгоре, аз отгоре тя по корем......абе много са

18. Колко често правите секс? преди правих почти всеки ден, сега рядко.....

19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? не, не искам

20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - май не

21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - имаш страхотни цици/дупе и т.н.

22. Кога за последно правихте секс? - преди 5-6 дена

23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - да
_________________
Отговори с цитат
  #69  
Стар 9th February 2011, 15:48
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

1. Име и пол? Baroneska - жена
2. На колко години сте? 28
3. Кога за пръв път правихте секс? някъде на 16-17
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? Секс разбира се, любов се прави в една по ранна неосъзната възраст
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? когато съм с партньор не винаги, когато съм сама абсолютно всеки път
6. Използвате ли презервативи? не
7. Какво е за Вас сексът? висша форма на себеопознаване
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? мръсните приказки, увереността на партньора, фантазията - секса започва в главата
9. Какво правите веднага след секс? в банята
10. Правите ли орален секс? да
11. А анален? да
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? хм на публично място
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! Секс с мъж който не виждам през цялото време
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? да ме награби без да ме пита, да усетя че ме желае много
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? няма време за такива
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? романтиката не я свързвам със секса, не съм романтичка
17. Коя е любимата ви поза? И защо? много са
18. Колко често правите секс? рядко
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? не не съм, но искам да пробвам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? не се сещам за такъв
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? чукай ме
22. Кога за последно правихте секс? преди седмица
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?[/b] 100%
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #70  
Стар 12th February 2011, 14:18
Аватара на KkAtQ
KkAtQ KkAtQ не е на линия
Senior Member
ПотребителПознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Русе
Мнения: 146
По подразбиране

1. Име и пол? Катя - жена
2. На колко години сте? 20
3. Кога за пръв път правихте секс? На 16
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? Секс ... любовта ме отегчава ..
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? Да ... когато не бързам за някъде
6. Използвате ли презервативи? Понякога
7. Какво е за Вас сексът? Кеф
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? Бърз секс - с голяма скорост
9. Какво правите веднага след секс? Винаги различно
10. Правите ли орален секс? Да
11. А анален? Почтти всеки път
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? На плажа
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! 4-ка с три момчета
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание?
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? Не
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? Не се сештам
17. Коя е любимата ви поза? И защо? Да съм върху него и да му скачам на ..
18. Колко често правите секс? Всеки ден
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? Искам
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? Приятеля ми изми целия прозорец със ....:d
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? Продължавай така
22. Кога за последно правихте секс? Сутрнита
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми?
Да[/b]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексуаленвъпросник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:06.