IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th September 2008, 10:51
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Тия дрънкулки са толкова Сваровски, колкото аз съм Мадона!Който си е купувал оригинални Сваровски знае,че те вървят със сертификат,а тези"сваровски" имат ли?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th September 2008, 22:45
Kolektor Kolektor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angels86
Тия дрънкулки са толкова Сваровски, колкото аз съм Мадона!Който си е купувал оригинални Сваровски знае,че те вървят със сертификат,а тези"сваровски" имат ли?
Щом казвате сигурно не сте Мадона, сигурно няма и да бъдете!Тя си е една!
И камъните на Swarovski са едни .Ако нямаха сертификат -нямаше да са Swarovski! Нямаше да има име и телефон за връзка! Нямаше да се използва името на световноизвестната фирма!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd September 2008, 09:21
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Да, ама има разлика между Swarovski и by Swarovski, г-н Колектор!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26th September 2008, 08:50
Kolektor Kolektor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Limoni-Johni
Да, ама има разлика между Swarovski и by Swarovski, г-н Колектор!
Госпожица, извинете! В кристалите няма разлика- или са произведени от завода в Бохемия, или не са Сваровски!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th September 2008, 13:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kolektor
Цитирай:
Първоначално написано от Limoni-Johni
Да, ама има разлика между Swarovski и by Swarovski, г-н Колектор!
Госпожица, извинете! В кристалите няма разлика- или са произведени от завода в Бохемия, или не са Сваровски!
Господин Колектор ,нима ти не си срещал почти на всяка серргия във София бижута "Сваровски" а доколко са само ние си знаем ...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26th September 2008, 13:46
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Купавам си често неща на Сваровски, но само то лицензираните им магазини, до сега не съм имал проблем с нищо от нещата.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26th September 2008, 16:09
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Thomi, зарежи, не се занимавай.
Човека има стока за разкарване...
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26th September 2008, 16:22
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Да поясня на Колектора: тези бижута не са на Swarovski, а само са правени с кристали Swarovski (според етикетите). Кристалите им са много добри, но също толкова добри има на безброй други по-неизвестни фирми. Но не качеството на кристалите прави бижутата им красиви, колкото дизайн и изработка. В това отношение Swarovski са пръснали куп пари, за да имат оригинални модели и отлична изработка, затова днес тези бижута са толкова скъпи, плащаш името, което гарантира качеството.

Снимките, представени от теб, са на бижута с излючително ниско качество, няма смисъл да хвалиш материалите. Все едно да дадеш за обработка едно парче злато на един професионалист, а другото да го обработиш ти и после да казваш, че продуктите са еднакви. Две различни неща са.

Между другото Swarovski е основен разпространител на този вид кристали в Европа, ползват се от страшно много фирми, но това не им пречи, защото другите фирми трудно се налагат на пазара с оригинални модели и отлично качество на изработката.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 26th September 2008, 18:08
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Да поясня на Колектора: тези бижута не са на Swarovski, а само са правени с кристали Swarovski (според етикетите). Кристалите им са много добри, но също толкова добри има на безброй други по-неизвестни фирми. Но не качеството на кристалите прави бижутата им красиви, колкото дизайн и изработка. В това отношение Swarovski са пръснали куп пари, за да имат оригинални модели и отлична изработка, затова днес тези бижута са толкова скъпи, плащаш името, което гарантира качеството.

Снимките, представени от теб, са на бижута с излючително ниско качество, няма смисъл да хвалиш материалите. Все едно да дадеш за обработка едно парче злато на един професионалист, а другото да го обработиш ти и после да казваш, че продуктите са еднакви. Две различни неща са.
Между другото Swarovski е основен разпространител на този вид кристали в Европа, ползват се от страшно много фирми, но това не им пречи, защото другите фирми трудно се налагат на пазара с оригинални модели и отлично качество на изработката.

Напълно съм съгласна
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th September 2008, 14:05
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Аз съм била в магазина им в Австиря, дори оригиналните им бижута имат разлика в цените и тя се дължи на това, доколко качествен е материалът - аз си купих обици за 12 евро (подобни като модел видях и в албума на Kolektor) и колие за 20 - 30 евро, а има доста по-скъпи бижута .
И още нещо - всеки, който примерно разгледа сайта им, ще забележи, че някои дребни фигурки струват стотици евро и това се дължи именно на качеството на материала и на сложността на изработката!!! strangenick2 също добре го е казала

За бижутата, които се продават у нас и са изработени с материали на Сваровски мога само да кажа, който ги харесва да си ги купува - като гледам все по-често се намират, вероятно се и търсят . И аз съм си хареал някои модели от тях, но Сваровси си е Сваровски и трудно нещо с by пред името му може да се свравнява с оригинала

Така и така съм в темата... ето за тези отдавна си мечтая, дано някой се сети да ми ги подари един прекрасен ден

Сърце с USB...мноооУ яко Kolektor, такова може ли да ми предложиш и колко би струвало?!

Друго сърце, но ако може по-големият вариант... хич не съм нагла

Едит: Птиците и цветята са ми голяма слабост , някой да успее да ги имитира тях - тогава ще го призная!!!
цък - внушителна цифра, дали е само заради марката?!
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Swarovskiбижута
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.