IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 17th November 2008, 23:06
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

аууу, колко лоши са станали мацките тук
Мен малко ме е страх от перманентен дали ще се харесам после, обаче като гледах снимките и ми се прииска.
Хайде, тъкмо повод да намина към Варна, да посетя ДИма стил.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #162  
Стар 22nd December 2008, 10:39
BISETO BISETO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: SOFIA
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте мацки искам малко помощ за перманентен грим на устни някои ако има снимчици аз мислех да ходя в дима стил/след руски паметник/там си слагах косата но чета лоши отзиви за тях вие какво бихте ме посъветвали
Отговори с цитат
  #163  
Стар 22nd December 2008, 10:50
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Незнам какво си чела... , но "Дима стил" са много добри в перманентния грим !
Преди години си направих очна линия при тях и съм много доволна
Познавам много момичета , които са били техни клиенти , и също са МНОГО ДОВОЛНИ !
Отговори с цитат
  #164  
Стар 26th December 2008, 21:15
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Момичета,стискайте ми палци.Утре имам час за преманентен грим на вежди и устни,и здраво ме хвана шубето.На устните ще правя само контур,но още се двоумя.Някъде из форума прочетох,че стоял като черен молив около усната.Ако наистина е така,моля споделете,за да мога да помисля до утре.Благодаря ви
Отговори с цитат
  #165  
Стар 12th January 2009, 16:47
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Преди два дни си направих перманентен грим на вежди, след десет дни следва втора процедура по евентуална корекция и довършването им, за сега не се възприемам и въпреки ,че знам, че след като паднат коричките цвета става доста по светъл сега се тормозя много и дори съжалямава ,че го направих
ето снимка
преди

първи ден след манипулацията

Само да спомена, че при мен болка нямаше никаква и дори без упойка биха ми го направили.Следва втора процедура след десет дни, за сега нямам корички, а нес ми е трети дне, мажа ги със Хомоплазмин и не ги пазя от мокрене и каквото и да е било.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 12th January 2009, 21:10
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кари Брадшоу
Преди два дни си направих перманентен грим на вежди, след десет дни следва втора процедура по евентуална корекция и довършването им, за сега не се възприемам и въпреки ,че знам, че след като паднат коричките цвета става доста по светъл сега се тормозя много и дори съжалямава ,че го направих
ето снимка
преди

първи ден след манипулацията

Само да спомена, че при мен болка нямаше никаква и дори без упойка биха ми го направили.Следва втора процедура след десет дни, за сега нямам корички, а нес ми е трети дне, мажа ги със Хомоплазмин и не ги пазя от мокрене и каквото и да е било.
Зависи къде си ги направила ,аз съм си правила мойте 2 пъти ,веднъж в Дима Стил-пълни некадърници ....съдипаха ми формата на веждите и ги направиха тотално криви...нямах никакви корички и можех да ги мокра...машинката е китайска и само вкарва цвят в горния слой на кожата ,по точно дере и не боли...
Втория път си ги правих при Денис и съм страшно доволна ,не трябваше да ги мокря въобще , боля много защото машинката визаше много на дълбоко..и сега имам страхотни вежди..
Отговори с цитат
  #167  
Стар 13th January 2009, 04:13
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Thomi мисля че трябва да уточниш ,че ти си си ги правила в Дима стил -София .Ако там работи някоя некадърничка имаш пълно право да не си доволна.
Аз също си направих веждите и очна линия ,но в Дима Стил Варна и тук нещата стоят по съвсем различен начин.Аз съм много доволна от крайния резултат и се радвам че попаднах на човек с усет и вкус .
А ако някой не си харесва пеманентния грим след като са му го направили е най-добре да не ходи на ретуш ,защото както на мен ми обясниха в Дима ретуша освен да корегира формата се прави за да се затвърди пигмента и да издържи грима 4-5 години.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th January 2009, 11:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Thomi мисля че трябва да уточниш ,че ти си си ги правила в Дима стил -София .Ако там работи някоя некадърничка имаш пълно право да не си доволна.
Аз също си направих веждите и очна линия ,но в Дима Стил Варна и тук нещата стоят по съвсем различен начин.Аз съм много доволна от крайния резултат и се радвам че попаднах на човек с усет и вкус .
А ако някой не си харесва пеманентния грим след като са му го направили е най-добре да не ходи на ретуш ,защото както на мен ми обясниха в Дима ретуша освен да корегира формата се прави за да се затвърди пигмента и да издържи грима 4-5 години.
Бубе на две момичета съм видяла парманентния грим направен във Варна и няма нищо общо с моя....Права си че във Варна го правят както трябва...Да аз го направих в София и ме направиха ужасно...
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th January 2009, 14:39
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Thomi, кажи моля те къде мога да намеря този Денис,в кой салон работи? И ако можеш да качиш твои снимки ще съм ти много благодарна! Аз благодарение на една "много добра" козметичка си ходя без половин лява вежда, която така и не порасна след това. Затова много ми се ще да си направя перманентен грим, но така и не мога да се реша.Бих отишла само при някой, който съм видяла как работи.Прочетох цялата тема и единствения за който разбрах че е добър е Денис, та моля за твоето съдействие!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 13th January 2009, 17:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Писах ти на лични..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезаперманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.