IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 7th January 2009, 23:22
vesinka1 vesinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 11
По подразбиране Re: iskam i az

Цитирай:
Първоначално написано от sheepy
кажете къде ходите на тае бо ,бях чула за група в студентски град, но ми е много далече...нещо в центъра??? благодаря
Бул.Мария Луиза 75
http://www.area-bg.com/
Отговори с цитат
  #332  
Стар 7th January 2009, 23:32
vesinka1 vesinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Briseis
Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Някой знае ли в кв. "Гоце Делчев" някоя зала, където има тае бо?
марго, и аз съм решила да потренирам и си търся дружка за тае-бо. и аз съм в гоце делчев, така че the gym ми е най-близо. навита ли си? а и от каквото прочетох по форумите, разбрах че има доста доволни от единия инструктор в джима - Радо. някой случайно да има преки наблюдения?
Не е наи важно залата да е близо ,ако имате желание ...аз тренирам пове4е от година тае бо-супер е , и залата ми е доста дале4е от къщи,просто инструктора е мн добър и не мисля скоро да сменям залата.Колкото до Радо , виждала сам как води и не сам мн впечатлена 4естно казано.
Отговори с цитат
  #333  
Стар 7th January 2009, 23:35
vesinka1 vesinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 11
По подразбиране

Просто трябва старание и постоянство и ще останете много доволни
Ето саит на залата в която аз ходя
http://www.area-bg.com/
Отговори с цитат
  #334  
Стар 7th January 2009, 23:36
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Продължавай в същия дух, интересен диалог се получава
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #335  
Стар 9th March 2009, 12:45
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей те! Имам въпрос: висока съм 160см. и тежа 47кг. от 1г. ходя на фитнес 2-3 пъти седмично, като програмата ми включва отначало 30мин. кардио(първо бързо ходене,после тичане-10-15м.пак бързо ходене,тичане5-10м. и накрая пак ходене) , после упражнения с тежести,коремни преси и накрая пак кардио около 10-15мин.Освен че се постегнах не успях да сваля нито грам,дори напротив като си обяснявам това с качването на мускулна маса, миналата седмица отидох на тренировка по тае бо и останах приятно изненадана, та въпроса ми е кое е по-добрия вариант за мен като аз искам да сваля обиколката на бедрата (те са ми най-големия проблем) и след това да подържам форма. Да кажа и за режима ми на хранене- наблягам на протеини и зеленчуци, но 2-3 пъти седмично се освинвам със сладко . Моля ви дайте ми съвет, че ми писна да се лишавам и да тренирам и пак да няма резултат. Знам че кг-те ми не са много, но си имам баджаци и не се чувствам комфортно изобщо!
Отговори с цитат
  #336  
Стар 9th March 2009, 13:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

angels86, аз бих те посъветвала, ако продължиш с фитнеса, да смениш продължителността на кардиото - в началото 10-15 мин за загрявка, а след силовата тренировка - 30 мин за горене.
За краката не знам какво да кажа, з'то и аз съм в редиците на "дребна, слаба, но набити крака". Аз моте си ги харесвам, з'то са оформени, но не са слаби в никой случай. Имаше теми за бедрата, потърси ги с търсачката. Тренировки за крака с леки тежести и повече повторения би трябвало да подействат!
Аз съм фен на фитнеса, но ако тае-бото ти харесва, може да разнообразиш тренировките си с него. Все пак не заменяй напълно фитнеса.
Отговори с цитат
  #337  
Стар 9th March 2009, 13:40
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

anik, много благодаря за бързия отговор, но аз все имам чувството че от тичането бедрата ми стават още по-големи, сега обмислям вариант 2 пъти седмично тае бо и веднъж фитнес или обратното, но нз кое е по-добро за да сваля обиколката на бедрата. А и да питам ходя на тае бо във фитнес младост при диди, някакво мнение за нейните тренировки, защото както вече писах съм била само веднъж и изобщо не съм в час.
Отговори с цитат
  #338  
Стар 9th March 2009, 14:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Виж тази тема:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...E1%E5%E4%F0%E0

За Тае-бо нищо не мога да кажа Нито за някой инструктор конкретно.
Отговори с цитат
  #339  
Стар 9th March 2009, 15:48
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

ами тази тема я прочетох цялата!
Отговори с цитат
  #340  
Стар 30th March 2009, 09:54
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране Re: RE: Фитнес в Бъкстон

Цитирай:
Първоначално написано от Paradizio
Здравейте на всички, тъй като няколко момичета се интересуват за фитнес в този район, а моят клуб (НИКОН) по една случайност съвсем скоро отваря зала точно там, реших да обявя малко по от рано тази новина. Фитнеса ще се намира на улица Казбек, точно зад новия търговски център FRINEDS. В комплекса ще има всичко необходимо - Фитнес, Зала за аеробика, Масаж, Сауна. Допълнително до залата има детски кът ("Бамби") където можете да оставите детето си (ще има карти за общо ползване на залата с детския кът). Залата ще отвори врати след нова година. Когато всичко е факт ще пусна по подробна информация. До тогава весели празници на всички - отпуснете си душите после ще оправим дреболийте
Здравейте отново, както бях обещал ви пиша с подробности за новата фитнес зала в Бъкстон, в която водя тренировки. Подробна информация съм пуснал тук http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=402&start=125 Залата е чисто нова и работи от 2 месеца. Ако имате въпроси пишете ми на ЛС или на меил.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:52.