IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th April 2009, 09:50
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jelina
със сигурност има резултат при мен
Какъв е резултатът? По-бавно ти растът космите ли?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th May 2009, 14:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

misheto7, мажеш ли го още? Има ли някакъв резултат.
Аз си ЗАкупих един лосион за врастнали косми "Ingrow go", от който като по чудо виждам ефект (рекох да ви споделя, ако някой има нужда). Сега се чудя дали и Sky Face да не си взема, ако кажете, че не е кьор фишек И сутрин ще се тегля на кантара преди намазване със всякаквите лосиони, млека, кремове и т.н.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18th May 2009, 09:41
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
misheto7, мажеш ли го още? Има ли някакъв резултат.
Таман тия дни щях да се разпиша .Засега съм много доволна от крема .Не знам дали растат по-бавно щото аз всяка седмица минавам с епилатора че не мога да си търпя тия гадове ,но определено са по-малко,по-лесно се махат,нямам връстнали косми и след епилация кожата ми не става на ония гадни червени точки.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th May 2009, 10:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
misheto7, мажеш ли го още? Има ли някакъв резултат.
Таман тия дни щях да се разпиша .Засега съм много доволна от крема .Не знам дали растат по-бавно щото аз всяка седмица минавам с епилатора че не мога да си търпя тия гадове ,но определено са по-малко,по-лесно се махат,нямам връстнали косми и след епилация кожата ми не става на ония гадни червени точки.
шА го ЗАкупя И аз всяка седмица ги моря гадовете
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st June 2009, 07:58
Nija30 Nija30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Burgas
Мнения: 1
По подразбиране

Sky Face още не съм ползвала, но посоченият Ingrow Go си го закупих и подкожните косъмчета понамаляха. Доволна съм за първи път от подобен продукт. Подпомага косъмчетата да излязат на повърхността. Вижте сайта www.skindoctors.bg Дано да съм Ви била полезна.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st June 2009, 09:32
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

И аз си взех Скай фейс.От следващата кола маска започвам да го ползвам.И след време ще споделя как е.
Аник,исках да те попитам това кремче което си си взела ти,от интернет ли си го закупи или от някоя аптека.Защото и аз имам врастнали косъмчета,които страшно ме дразнят.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #47  
Стар 16th September 2009, 00:49
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте на всички Следя темата и исках да попитам някой които ползва Sky Face има ли видими резултати от крема и след колко време се появяват. Дали, ако се мажа редовно след месец ще може да се види забавяне растежа на космите? Danito аз също ползвам Ingrow Go на Skin Doctors като си го поръчах от страницата им. Резултата видях още след второто мазане - много лесно отстраних подкожните косъмчета който имах, сега редовно се мажа и гадовете не се появяват.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 16th September 2009, 09:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз ползвах и двете, но след като свърших първите опаковки, не купих нови.
Ingrow Go наистина действа, като излющва горния слой на кожата - така косъмчетата пробиват. Аз го ползвах за линията на бикините и ми стигна за около месец с мазане сутрин и вечер. Ако трябва да се прилага върху крака, бързо ще свърши.
Sky Face много хубаво омекотява кожата, но не ми харсва миризмата му. За 1 месец мазане не видях ефект, но то и нали не се очаква.
През цялото това време продължавах да си ексфолирам, да епилирам и т.н. процедури. В един момент ми писна да се мажа със сто хиляди неща и спрях.
misheto7 отдавна не е мисала. Дано, като се "върне" във форума, да влезе и тук да сподели дали още ползва Sky Face
Отговори с цитат
  #49  
Стар 16th September 2009, 11:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Да, Мишето определно липсва...
Аник, откъде го купи ИнгроуГОу? От нета ли го поръча или мога да се надявам да го намеря в някоя по-голяма аптека?
Мерси, че сподели за него, м/удругото! И аз точно за тази бикини зона тръсех нещо , откакто я правя с кола маска и космите изтъняха и имам повече подкожни...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 16th September 2009, 16:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ем Джи, от сайта го поръчах. Преди това питах в няколко по-големи аптеки и доста опулено ме гледаха.
Не знам дали може да се употребява продължително, з'то е като спирт, според мен изгаря горния слой на кожата. С него беше добре, но нямах чак такава осезаема нужда и затова си спестих следващо шишенце - беше ми писнало от мазане с какво ли не за какво ли не
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЧулилистезакремFace
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:53.