IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th December 2008, 16:57
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране КОСА

Съжалявам ако има подобна тема или същата,но ми е бавен нета и не мога да се ровя.

Та исках да попитам за маската за коса с екстракт от чесън.

Точното и име е HAIR TREATMENT CREAM MASQUE CAPILLARE на HOME INSTITUT,френска е.Има ли някакъв ефект и ако да горе-долу какъв(колко расте косата на месец)?


***** ПП.за тези които са любопитни-нямам снимки на маската,но мога да дам инфо за нея:може да я намерите в магазините за козметика и парфюмерия,може би аптеката но не съм много сигурна,предлагала се и в по-малки количества,цената на 500 г. варира 16-20 лв,има бледолилава капачка..друго не знам какво да кажа
Мерси предварително за отговорите.Очаквам ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th December 2008, 13:42
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Аз съм много доволна от тази маска.Купих си я есента, когато започна усилено да ми пада косата,ползвах я два пъти в седмицата наравно с една жълта ампула, която се нанася след измиване-ALLA CHERATINA-italy.
Още на първото намазване се забеляза ефект,но аз стоях с нея 2 часа.Косата ми порасна с около 1 см. на месец,може и повече да е било, не съм обръщала внимание,само ми направи впечатление ,че расте бързо,но и много се омазнява.
Аз си я купих от аптека Ремедиум 300 гр. за 11.39 лв.

П.П. Един съвет:друг път напиши заглавието на темата както трябва,по-бързо ще ти отговорят!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st December 2008, 18:43
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране

мерси много
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2009, 14:46
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Момичета въпросът ми не е по темата, но за да не отварям нова ще питам тук, та някой да е ползвам шампоана на Phito за изправяне на косата, защото четох за него, но преди да си го купя искам инфо от някой, който го е ползвал!Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2009, 18:28
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране

Мацка не знам аз но ако искаш питай в темата ВСЯКАКВИ ВЪПРОСИ ЗА КОСАТА там може да ти отговорят по бързо
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th January 2009, 10:26
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

И аз съм ползвала маската с чесън,ползвах две опаковки от 500 мл.Доволна бях,не знам точно колко ми е пораснала косата,докато съм я ползвала,но тогава имах силен косопад и той определено намаля.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.