IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th September 2005, 11:07
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране В какви зали тренирате

В кои зали ви е по-приятно да тренирате-в скъпите и модерно обурудвани или в по-скромните.Едните май са пълни само с комплексирани правежи а другите с надути тинейджъри и кандидат мутри
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th September 2005, 12:14
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

има ли значение с какво са пални И в двата случея щом си влезнал там си отишал да тренираш лично мен другите не ме касаят какви са важното е аз какав сам и какав искам да стана
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th September 2005, 12:21
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз категорично съм за вторите.

Минусите- може да се нацапаш, не мирише като в козметичен салон, няма баня или ако има не е много хубава. Понякога има прекалено много хора.

Плюсовете: значително по-евтино е, има много повече тежести, в повечето случаи уредите са много по-практични ако искаш да трупаш мускули или да тренираш силово, в повечето случаи, ако си ходил продължително време се познаваш с всички в залата и тренировката е по-весела и приятна и най-важното - винаги има кой да те пази на тежките упражнения.

Относно минусите- аз съм си решил проблема с всички от тях: ходя с дрехи, за които въобще не ми пука дали ще се нацапам, къпя се винаги в къщи, а пътя ми от залата до в къщи е 22 минути пеша, ако има добро желание може да се редуваш и да си направиш тренировката колкото и хора да има.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th September 2005, 12:41
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране Re: В какви зали тренирате

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
надути тинейджъри и кандидат мутри
точно това е представата на повечето хора за тоя спорт. никой външен, а и малко от занимаващите се го приемат като начин на развитие, подобрение. всеки гледа да се изфука с него...

моята зала е нещо средно, но също предпочитам вторите. натренирал съм се с надути мадами и некфи чичковци, дет кат плащат по 5 леа за вход си мислят че знаят сичко...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th September 2005, 14:04
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ами аз тренирам в огромна зала със страшно много уреди, но като обстановка определено има какво да се желая още и най-вече климатици, че лятото само с тия вентилатори умряхме от жега. Но пък винаги има свободни уреди, макар да се е случвало и да тренират над 40 човека едновременно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th September 2005, 14:15
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

златната среда е най-добре 8) - хем добри условия, хем да не е снобарска обстановка
моята зала е една от най-готините в русе
в смисъл, че е доста добра откъм качество и цена
всичко е на ниво, уредите, инструкторите, чистотата; ходят мноооого хора от даскалото ми и общо взето всичките сме си тийнове, няма много чичковци с ланци
а и се намира на 5 минути от нас 8)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th September 2005, 18:12
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

В мойта зала има достатъчно тежести и много уреди (които рядко ползвам, но е добре да ги има ), чисто е (залата е само на година и нещо) и не много скъпо (3 лв.). Рядко се случва да си пречим, дори и да се съберат повече хора, почти винаги има свободни щанги (5 големи лоста, 2 - 3 криви, 3 - 4 малки, достатъчно тежести за всичко и дъмбели до 60 кг ).
Преди ходих в една зала с два лоста на кръст (третия се счупи) и доста често не можех да си тренирам нормално, защото лостовете бяха заети, и то с различни упражнения от тези, дето аз имах. А дъмбелите бяха само до 30 кг, които дори тогава ми бяха малко леки за някои упражнения А да си сглобяваш отиваше доста време, особенно ако трябва след всяка серия да сменяш тежестта.

Така че, определено съм за по - големите и добре оборудвани зали, въпреки че съм тренирал и в по - скромни.
А и не е важно в каква зала ходиш, а какво правиш, докато си там На мен всяка зала ми върши работа, стига да има достатъчно тежести и място, за да не се налага да се прескачаме докато тренираме
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd November 2009, 22:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

някой знае ли хубав фитнес в Белите Брези?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd November 2009, 23:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Има тема за залите, в която последния коментар е от 2009 година, но щом така ти харесва повече...

Отиди във фитнес "Флайс" , на улица Лерин 53 и разгледай дали е достатъчно хубав за теб ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th November 2009, 12:13
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране Re: В какви зали тренирате

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
В кои зали ви е по-приятно да тренирате-в скъпите и модерно обурудвани или в по-скромните.Едните май са пълни само с комплексирани правежи а другите с надути тинейджъри и кандидат мутри
Най-обичам да тренирам там, където преподавателите са добри специалисти, а така също са добри преподаватели. Говоря за танци, а не за вдигане на железа.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквизалитренирате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:40.