IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2018, 10:15
kinggod kinggod не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 9
По подразбиране Уеб сайт за тренировки

Добро утро! С мои роднини ни хрумна да създадем сайт за тренировки и да вложим в него. Искаме да го разпространим възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Как е по-добре - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и все повече хора ме убеждават да закупя стар, защото по-бързо ще може да се позиционира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Необходим ни е линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уебсайтзатренировки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:53.