IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 16th April 2008, 08:07
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Относно скаридите. Не ставт такива които са в саламура - най-малкото има сол и мазнина. Аз обожавам всички морски дарове и тази диета е рай за мен. Ако искаш да опиташ скариди - вземи си замразени, или микс от морски дарове - има го във всеки голям магазин. Най-добрият вариант са пресните, но цената им е доста солена, ако човек нем оже да си го позволи. А как може да ги ядеш? В омлет, на фурна с подправки, в дюканското кексче, желирани с варени яйца и подправки или след като ги свариш много леко да си ги забъркаш с обезмаслена извара, къри и други овкусители. Морските дарове и рибата трябва да се ядат много, защото съдържат така задължителните Омега 3 мазнини. Ако не се консумират, задължително трябва да се пие рибено масло, за да не стане беля с черния дроб.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 16th April 2008, 08:56
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

добро утро, момичета!

chervenokoska_2,
много благодаря за разяснението и за съветите , направо ми потекоха лигите докато чета . Като понаправя нещо ще споделя какви са били впечатленията ми от скаридките

Kraska_Praska, и от мен! Хубаво е, че ставаме все повече и повече!
Много заслабващи успехи ти пожелавам!

Аллегричке , много ми се иска да те видя с бретона, на мен по принцип много ми харесва, но никога не съм имала, защото косата ми е една чуплива и би стоял само, ако непрекъснато се изправям... Заради бретона ще ти простим за фъстъчето

Милички, желая ви много успешен ден!

Отговори с цитат
  #1283  
Стар 16th April 2008, 09:13
takoutu takoutu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIQ
Мнения: 5
По подразбиране ДОБРО ЮТРО НА ВСИЧКИ

сетих се да попитам нещо! абе някои знае ли какво е млякото в машините на НЕСКАФЕ ! обожавам капучиното им един ден накарах момчето от магазинчето до академията,където уча да отвори машината и да види ама това което видях е само че ползват сухо мляко,пак марка нескафе и НИКЪДЕ,АМА НИКЪДЕ не пишеше масленост Та ако някои знае моля ви да пише
хубав ден на всички!
П.С :няма грозни хора има само такива които не виждат !
Отговори с цитат
  #1284  
Стар 16th April 2008, 09:27
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Единственото, което мога да кажа, е - гответе много разнообразно. Почти всяка нормална рецепта може да се адаптира към нашия режим и да не се чувстваме лишени от каквото и да било. То затова много се отказват - диетата не е само извара, кисело мляко, трици, шунка и вода. Аз готвя почти през ден, а близките ми само в моето гледат. Винаги имам поне 2 различни десерта на ден(торта или чийзкейк или желирано нещо или крем), кюфтета, сега съм правила лазаня, супи различни, хляб с подправки, от който си правя ОГРОМНИ режимни сандвичи, хрупам рулца от раци и какво ли още не. Правих си от режимния тече шоколад - едвам го опазих от приятеля ми
Така, че момичета - не се лишавайте от разнообразието на храната и ще отслабенете много.
И НИКОГА не се ограничавайте в храненето (на мен ми се е случвало да ям по 12-15 пъти на ден)!
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 16th April 2008, 10:06
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

кака ви НПП ...влиза за малко триумфално за да се похвали ....
значи формулата ...Дюкан + деннонощно бачкане + 1000проблеми на веднъж= свалени килограми ...по рано като бях по днапрежение и с милион проблеми ТЪПЧЕХ и чаквах килограмите ...сега като спазвам Дюкана ...свалям ...и да ви кажа като пътувам пия неспир кафе кола лай и айран ... и като се добера до маса ТЪПЧА телешко или яйца или пилешки пържоли ....че и нощем като работя ,...омитам по 2-3 кремчета ( марка Алегра) ...
значи момичета ....вече втори ден кантара показва траен резултат от свалени 2 кг .....
РЕЗУЛТАТИ .....48 ДНИ ДЮКАН = -11КГ ....
а относно задрвословния начин ан живот ...аз нямам право да се изкавам .,..пуша по 1-1,5 кутия цигари на ден ...пия по над 10 -5 кафета ... никакво движение ( седене или зад компютър или зад волан) ....
Момичета по късно ще изчета какво сте писали тези дни и ще "ръся " съвети и мнения ...засега само ви пращам на всички много ЦЕЛУВКИ И УСМИВКИ ))
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 16th April 2008, 10:07
sylver_rain sylver_rain не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 31
По подразбиране въпрос

здравейте,
Едно въпросче: някой чувал ли е за следния режим за прочистване : 3 дни само на ориз, 3 дни само на пилешко месо и 3 дни само на ябълка , моля посъветвайте, защото се чудя дали да го почвам ..
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 16th April 2008, 10:19
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

sylver_rain...ако искаш прочистване ..а не отслабване ...това не става ...карай на 3 дни на чай и вода ...ако ти е тежко включи и сокове от плодове ..или ябълки
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 16th April 2008, 10:32
sylver_rain sylver_rain не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 31
По подразбиране Отг.

Благодаря за съвета npp , а за отслабване има ли ефект и изобщо до колко е полезно за организма?
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 16th April 2008, 12:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

За прочистване и започване на нов начин на хранене са достатъчни 1-2 дни и след това да се почне режима, който сме решили
Allegra кога ще видим снимкааааааааа !?!?!? Искам!
Отговори с цитат
  #1290  
Стар 16th April 2008, 14:37
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте, момичета! Привет и на всички новички Много се радваме на новите попълнения! Че то в последните няколко дни само аз и chervenata и Allegraси говорехме ...

ПРР, браво, страхооотни резултати! За това време е направо чудесно! Малко те порицаваме за пушенето де, ама ...
Ако решиш, че кростренажора не ти трябва, се обади

Chervokoska_2, чудесни съвети, наистина имаме нужда от такива напътствия, защото след определено време режима става малко скучничък Ако имаш време, драсни някоя рецепта в другата тема - "Авторски Дюкански рецепти"! Предварително благодарим!

Takoutu, чудесно е, че и този по-лек режим дава резултати при теб! Самият Дюкан го е казал, че ако си спазвал безброй диети и ограничения, организма има "памет" и нещата стават по-бавно и трудно.. А ти си още много млада и тялото ти реагира бързо .. продължавай в същия дух! Важнонто е да не се чувстваме ограничени от нещо, наречено "диета", а да преосмислим и променим изцяло начина си на хранене.. Щом не сме от "щастливките", които лапат всичко и не им личи, трябва да приемем, че ограничения ще има.. Пък и замислете се, преди 100-тина години не е имало болни и затлъстели хора, въпреки че са яли само хляб, лук и сланина ...НО СА СЕ ДВИЖИЛИ НЕПРЕКЪСНАТО!!!

П.П. Изабо, къде се изгуби??? Надявам се, че си добре!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.