IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 17th April 2008, 23:25
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Дано само с говоренето да си останем......

Хаде, лека нощТ, че някои сме на работа утре заран...
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 17th April 2008, 23:39
ikriskatai ikriskatai не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, хора !!! От доста време следя темата, ама чак вчера се стегнах най-после да се регистрирам, че и аз да си задам въпросчетата... Тука по моя преценка има доста по-добре запознати с тая диета от мене, така че се надявам на помощ И така... от 20.03 съм на НВД, от 10.04 на диетата на Дюкан.... тъпото е, че като я почнах, не съм догледала, и директно минах на смесения режим (2/2), без да правя повече дни ударен, мислите ли, че сега мога да наваксам? И от къде, да му се не види, да си купя трици? Претърсих кварталните супермаркети, но няма Иначе нямам кантар, и то нарочно, преди да почна бях 78 кг на 183 см, изчаквам още малко да мине и ще се премеря пак някъде, но сааамо да кажа че ми висят вече всички възможни дънки
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 18th April 2008, 01:18
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

ikriskatai,..... добре дошла ...ти нямаш много килограми да свалящ така че като си почнала дирекно на втора фаза ( без ударна ) карай нататък ...не се притеснявай а триците те са проблем .... търси ги на магазините за диетични храни
Алегриче ...пилето на сол изглежда мазно ...но това си е ЧИСТО ПИЛЕ ..така че махай кожата ...ииииииии се наслаждавай ...и другия пут си купи и сол ....
Изабло ....нали роботя предимно с хора ...та от там и ядовете ....
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 18th April 2008, 07:50
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Понеже нямам търпение да стана, за да прочета какво сте написали, днес 1-ва ще се запиша

Днес няма какво да отчета, защото заради МЦ не се тегля, нито пък се меря В понеделник чак ще имам данни от милото ми кантарче и тогава ще дойда на отчет. Иначе мисли, че е излишно да казвам, че си ям каквото трябва и си пия водичката. При тези резултати не смея даже да погледна нережимна храна, че да не ми се лепне от далеч.

Kraska_Praska - ей, преди да забравя пак, убиваш ме с тоя ник бе жена!!! Всеки път като го напиша и ми става съвестно да наричам Праска някой, с десетки кг-ми по слаб от мен. Та за яйцата по панагюрски. Ще ме прощавате, ако бъркам, но аз мисля, че яйца по панагюрски са яйца с кисело мляко. Та в заведението няма да има 0,1% със сигурност, но ти напни малко мляко.......Ти си реши все пак.

Allegra, наисита на може да е от яйцата. Те са един от най-честите продукти, към които хората развиват алергии. Спри ги за няколко дена, да видиш дали ще ти помогне. И не унивай, душицо! Винаги ще има хора, които волно или неволно ще те ядосват. Не си заслужава да си мръщиш хубавото лицице, заради тях. Махни с ръка и бъди над тяхното ниво. Ти имаш цел: да станеш толкова красива, колкото винаги си искала! Какво значение има някой си пред твоята цел. За мен да съм слаба винаги е било мечта. Сега усещам някакси, че тя може и да се осъществи. Не мога да ти опиша колко ми е спокойно от тази мисъл. И да ме ядоса нещо, то е просто за момента. След малко като си извадя пържолките и разбирам какво СЕГА е най-важното да постигна и забравям всичко. И не измъчвай тялото си с безсъние! То се нуждае от сън, за да си почине от тичане нагоре надолу, фитнес и стрес. Когато се е наспал човек, светът не е толкова лошо място. Пак ще ти дам пример от моя живот, че от де да знам за другите :P Та аз си лягам 23:00-23:30 обикновенно, а приятелят ми в 1:00-1:30. Ставаме по едно и също време. В колата до работа аз го закачам, приказвам му, а той само сумти и вечно е намръщен. Защо ли? Ами защото е изморен и не си е доспал, Алегричка.

npp, аз мнооо сЪ радвам, че съм ти "повдигнала духа", ама ти след това намери ли време да повдигнеш и г..зЪ да питам аз? И теб са те ядосвали някакви там. Те не знаят ли колко си супер и да не се закачат с теб? Ако теб те е срам, аз мога да идвам да разяснявам на хората разни неща само кажи

lilito_84,

Izabo, аз се шегувках за гиричките. Както каза бившият ми инфтруктор по фитнес на моите притеснения, че ще стана като гладиатор "Хората с години тренират и не успяват, не бой се!". Хубаво е, че имаш толкова гимнастики, но е лошо, че само си стоят без да ги ползваш. Казвам го с ясното съзнание, че съм малко лицемерка, че и аз имам повечето от тези гимнастики, а съм правила 1 път Bellydance само и това ми беше. Но поне разбрах, че аз вкъщи няма да правя, че няма кой да ме ръчка, пък и е безплатно. Аз явно много обичам да си давам парите за неща, които мога и вкъщи да правя. Я отиди на спининг примерно, дай 7-8 лв. пък ще те питам няма ли да се стараеш )))))))))))))))))))))

Охххххх още ми се пише ама трябва да се захващам с работа. По-късно пак ще прелетя
__________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fmB/weight.png

Начало 17.03.2008 г.
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 18th April 2008, 07:51
ikriskatai ikriskatai не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Много мерси, държа да отбележа, че вие тука сте главната причина да постигна такива резултати (като време де, като цифри не знам още)
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 18th April 2008, 08:16
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

добре дошоли lilito_84 i ikriskatai мн се радвам че се овеличаваме всеки ден
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 18th April 2008, 08:40
Deliana Deliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Бургас/София
Мнения: 27
По подразбиране

Добро утро, момичета! Как сте днес? Не бях Ви чела и сега наваксвам. Изабо искрено се надявам задравословните ти проблеми да отшумят бързо. А спорта никъде няма да избяга, като си във форма винаги можеш да наваксаш. Аз какво да кажа като и гирички имам, и въженце и разни други малки уредчета + n на брой изтеглени гимнастики, ама само прах събират. Мързелива несериозна работа! Вие поне си имате оправдание с работата, а аз с моите пусти лекции и много свободно време какво да кажа...
Само заслужавам аз, нищо друго!
Пожелавам Ви лек и стремителен ден (по Миглена Ангелова) и приятно заслабване!
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 18th April 2008, 08:49
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Добро утро на заслабващите момичета, постоянни или по-малко такива. Вклкючвам се само, за да споделя относно Плуващите острови. Краске, въобще не се отчайвай. Смятам себе си за бая майсторица в кухнята, но след като и аз се пробвах на същия десерт - при мен резултата беше същия като при теб
Затова по-добре си прави десерти с трици, желирано кис. мляко или нещо подобно - много по-засищащо е. Както съм писала по-преди - аз триците с кисело мляко не ги ям - така е хапнеш една чаша и след малко пак си гладен.
По-добре си изпечи хляб и кексчета и си ги разпределяй така според включеното количество трици - например 2 малки филии хляб с подправки(направени на сандвич с пастет, екскуиза, филе и яйце) и едно кексче(към което си гарнирай малко извара, разбита с много малко извара и степ вкус по избор, може и малко подсладител). Така ще имаш 2 яденета с трици до обяд, които са много по-хранителни и засищащи, освен това поглъщащи със себе си много вода.
Ако имате някакви други въпроси - питайте, разнообразието за готвене е много голямо. Освен това в заведенията - всякакво пилешко, телешко - пържоли, шишчета, кюфтета, шишове със зеленчуци на скара, омлети, яйца, таратор (за ПЗ), зелени салати, риба и морски...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 18th April 2008, 10:03
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте

Днес ще ми е последния ден от ударната фаза, реших да е само 5 дни, защото вече усещам нуждата от нещо свежо. Направо си мечтая за една марулка

chervenokoska_2, ти наистина ме успокои Може и да не съм толкова зле с готвенето, а просто да съм се хвърлила на нещо непосилно.

_Debelanka_, може би си права за яйцата по панагюрски и наистина на повечето места да са само с кисело мляко. Аз може да съм се заблудила, защото една моя приятелка ми ги готвеше и със сиренце(в самото сосче с киселото мляко) и бяха ...мммм...
Та затова съм решила, че по принцип са си така
Izabo, имам да свалям 10 килограма - не са много, не са и малко Тя моята драма с килцата си е сериозна, но засега съм решила да сваля 10 килограма и да си ги задържа, пък за повече евентуално в по-далечно бъдеще
Сега съм около 67 килограма, висока съм 171. Не бих казала, че съм много дебела, по-скоро малко по-закръглена от нормалното. Но гадното е, че не се чувствам комфортно в това си тяло. През по-голямата част от съзнателния си живот (това прозвуча малко тъпо впредвид факта че съм на 23 ) съм била слаба (54-55), за бала даже бях 51 килограма и си бях кльощава. Нещо обаче се промени като дойдох да уча в София. Заседнал начин на живот, ядене на разни боклуци и Краска започна малко по малко да качва килца. В началото не се усещаше, защото си имах нещо като резерв от 5 килограма, които можех да кача и пак да си изглейдам добре. Но преди 2 гидини вече нещата станаха много зле, започнах да пия някакви противозачатъчни, от тях качих много и положението излезе извън контрол. Зимата дори бях 70 килограма, някакси от само себе си свалих 3-4 от тях. Сега теглото ми варира между 65 и 67 килограма, но съм твърдо решила, че ще сляза под 60, а ако спре да ме мързи толкова и започна да ползвам кростренажора може и да си постигна целта от 57.
Този пост май стана доооста дългичък За в бъдеще ще гледам да не се оливам толкова. А уж само исках да ви напиша "Здрасти"...
__________________
...
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 18th April 2008, 10:16
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравеите момичета ....една усмивка от мен
Краска ..... класическите яйца по панагюрски са ...забулени яйца с кисело мляко ( с сол и чесън ) поляти с масло с или без лук и червен пипер ...аз ги правя без заливката с масло а в киселото мляко освен чесън слагам и копър ( много свежо става за дните на протеини)
Дебеланка ... аз работя с хора ...и то доста с общини ... доста са трудни ...работя с екип за които отговарям ( не е лесно да отговаряш за действията на други хора ) , но на мен ми харесва ... а за да им обясня "от къде изгрява слънцето"....охоооооооо добре се справям
ikriskatai,,,не са важни показнията на стрелката на кантара а как се чувстваш ..
Алегриче .... кога ще видя снимки с новата ти визия
Изабло ...много
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:58.