IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th January 2009, 12:29
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Ae тоя още ли го дъвчем... да оди да мъкне газ от Русия, никво лежане в 5 звездни хотели
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th January 2009, 12:38
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Максим е яката работа популярен и затова се вдигна шум до небесата, но лично мен адски ме подразни тази пи ар кампания изкарваща го от виновен - в мъченик и как голям процент от населението вече му съчувства. Горкият той, убил човек ама кво толкова, кво е дал на България, ами Майкъл Шийлдс, ами ония Турчина, ами пияницата от Перник.. бла бла. И кво като има безброй случай с разни типажи, на които им се е разминало? Тва да не би го прави невинен, или неубиец
Тъп факт, който спомена Муцката е, че ако обера на съседа ми мазето ще получа по-голяма присъда отколкото ако се нарежа и убия някой. Един варненски симпатяга Оги е в затвора от две години за тва, че притежавал трева, което не е не-престъпление, ама е несъизмеримо с убийство.
Горкият Максим, уби човек и прати в кома друг, и сега не може да работи

Направо сърцето ми се къса. И никак не намирам ситуацията за сложна. Явно мислите в главата му не го тормозят толкова, щом иска да мине по тъч линията и ги пуска тея изявления да работел, но да не влизал в затвор.

Съгласна съм с горе написаното...това ,че си звезда не те оправдава за грешката ти...И защо да не си плати глобата като е в затвора,да не би да е беден нещо а?Никаква вина не изпитва ако ме питате мен,само гледа как да мине по тънката...С удоволствие съм гледала него и Албена на пързалката,но не мога да си затворя очите,само защото съм им фенка...
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th January 2009, 12:41
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Максим е яката работа популярен и затова се вдигна шум до небесата, но лично мен адски ме подразни тази пи ар кампания изкарваща го от виновен - в мъченик и как голям процент от населението вече му съчувства. Горкият той, убил човек ама кво толкова, кво е дал на България, ами Майкъл Шийлдс, ами ония Турчина, ами пияницата от Перник.. бла бла. И кво като има безброй случай с разни типажи, на които им се е разминало? Тва да не би го прави невинен, или неубиец
Тъп факт, който спомена Муцката е, че ако обера на съседа ми мазето ще получа по-голяма присъда отколкото ако се нарежа и убия някой. Един варненски симпатяга Оги е в затвора от две години за тва, че притежавал трева, което не е не-престъпление, ама е несъизмеримо с убийство.
Горкият Максим, уби човек и прати в кома друг, и сега не може да работи

Направо сърцето ми се къса. И никак не намирам ситуацията за сложна. Явно мислите в главата му не го тормозят толкова, щом иска да мине по тъч линията и ги пуска тея изявления да работел, но да не влизал в затвор.
Бари,
Сгрешил - сгрешил, на всеки от нас може да се случи (пази Боже), но да се изкарваш потърпевш, вместо да си замълчиш...
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th January 2009, 13:27
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Мнението ми за Максим е много противоречиво, тоест аз наистина го харесвам като спортист, дори и донякъде като мъж. Но това, което се случи, съвсем не беше такава голяма случайност, както някои се опитват да го изкарат. Защото още си спомням интервюто му в Космополитън малко преди да се случи катастрофата, където той се хвалеше как обичал да кара с висока скорост. Не съм много сигурна дали не спомена и, че понякога сяда леко подпийнал

Както и да е, за човек, участващ и в кампания срещу шофирането след употреба на алкохол, това негово изказване ми се стори доста шокиращо - искаше да се хареса на тийнейджърките, че има джип и е супер пич ли, не знам ... просто изобщо не го свързах с мъжът, донесъл толкова радост за България!

И в този ред на мисли определено не мога да разбера хората, които въпреки всичко сядат на волана след употреба на алкохол, мислейки си, че нещо подобно на тях няма как да се случи. Понеже вчера и по-онзи ден и миналата седмица пак са били пияни и са успели да се приберат невредими.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th January 2009, 14:29
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

според мен всеки трябва да носи отговорност за действията си.щом е отнел 1 човешки живот и погубил друг трябва да си търпи последствията.В живота няма нищо безнаказано,добро или зло,макар че сме свикнали в нашата държава да сме по-често свидетели на обратното.Няма никакво значение колко си богат,известен и т.н.Закона трябва да е еднакъв за всички.Нека лежи в затвора,даже мене ако питате 2,6 г му е малко и то при по-лек режим.Очевидно той не съжалява,така че колко да го измъчва съвестта му-ден,два,месец ????
Наглост и безочие е да иска да се отърве и да бяга от отговорност за действията си,които са наобратими за жалост.
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th January 2009, 18:37
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Само че той стана изкупителна жертва и то точно заради името си . Някои други и пари нямат и в затвора не влизат .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th January 2009, 18:44
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Много ми е жал за Максим, за Албена, за това, което се случи. Разбира се, той трябва да понесе отговорността и да приеме достойно присъдата си - вярвам, ще го направи. Но неговото най - голямо наказание е, че животът му неминуемо е съсипан, и то завинаги.

Дразня се от реакциите на повечето българи - бил убиец, рецидивист, мръсник, свиня и т.н. и т.н.

Едно трябва да знаем - това са парадоксите на живота. На всеки може да се случи да убие, да нарани ... Колко ли от шофьорите могат с ръка на сърцето да кажат, че никога не са сядали в нетрезво състояние зад волана и винаги са спазвали правилника ...

За всички, които някога са нарушавали правилата ( а това са повечето хора ), трябва да е ясно, че разликата между тях ( дори бих казала нас ) и него е в това, че той не е имал късмет и безотговорността му не е останала без последствия.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th January 2009, 19:08
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

hatred, ако утре някой пиян, каращ с превишена скорост в насрещното, предизвика катастрофа и недай си боже загинат твои близки, какво ще си мислиш за тоя някой?
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th January 2009, 19:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
На всеки може да се случи да убие, да нарани ...
Без коментар!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th January 2009, 19:35
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

На всеки може да се случи да катастрофира и да има жертви,Господ да ни пази от такава беда...Но не мога да приема факта че пиеш караш и убиваш....и като си някакво име трябва да излежиш по лека присъда ако може и условно ли....
Максим е вече половин човеч-душевно според мен...но нека го осъдят както всеки нормален човек...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МаксимМануелаПетърпострадалитеоткатастрофи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.