IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th March 2009, 14:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Постави ги пред свършен факт, не ти трябват негативни емоции преди операцията.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th March 2009, 14:50
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета, толкова ви благодаря за разбирането!

Чудих се дали да не организирам същия този уикенд за наште, да ги пратя някъде ама няма да ми останат пари и за това.

Сетих се, ще им се обадя в петък от болницата. Операцията ми е сутринта, а като изляза от упойка, ще им кажа : хей мамо, аз не съм на работа, в болница съм, оперираха ме, утре ще се прибера вкъщи
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th March 2009, 18:24
kremi1 kremi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Аз за моята операция също не бях казала на никой, знаеше само сестра ми и мъжът ми понеже той трябваше да ме закара. Не казах на майка ми именно поради факта че щеше да ми пълни главата с глупости през цялото време. След като се оперирах се чудих какво да измисля да казвам на хората които ме видят с този гипс. Хрумна ми в болницата понеже при мен имаше една жена за махане на полипи и след операцията тя също беше с такава превръзка, та така казвах на всички от които нямаше как да се укрия с гипса. След като ми махнаха гипса носа ми беше доста подут и никой не забеляза раликата, на майка ми и казах чак след около месец когато забеляза че след операция за махане на полипи са ми махнали и гърбичката Така че не се притеснявай все ще измислиш какво да им кажеш
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th March 2009, 18:39
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Celtic dream, ти си чудесно момиче!
Много добре те разбирам за отношението на хората около теб. Свекърва ми като разбра каза, че не е трябвало, защото "китката ми била откъсната вече", все едно го правя да привличам мъжете. А тези неща не се преодоляват, свикваш да живееш с тях, но се отразяват пагубно на самочувствието завинаги. Дори и да имаш след това перфектен профил. Така е за съжаление. Но това не трябва да ни спира - нямаме право да мрънкаме колко ни е крив носа при условие, че е поправимо. Така че гледай напред, мисли за себе си и бъди красива
Не казвай на вашите, изненадай ги постфактум. Приятно
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th March 2009, 21:34
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

виж какво след като се издържаш сама и си достатъчно голяма и авер си имаш като гледам въобще да не те интересува тяхното мнение смисъл зачиташ го но немогат да те спрът , ко няма да се отрекат от тебе я , аз като исках да си правя операция наще не бяха съгласни с мене но аз влязах в болница и те ме гледаха в крайна сметка ме подкрепиха и сега след операцията ми викат как несъм отишъл по-рано те са ти майка и баща 100 процента ще застана зад тебе кактто и да го погледнеш е така
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st April 2009, 10:47
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте! Моят ден наближи - петък сутринта!!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st April 2009, 10:54
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Вчера си купих мултивитаминки, Арника и Аулин, днес си напазарувах продукти за ядене цяла седмица и заредих камерата; чехлички и козметична чантичка, а утре ще ходя за бельо - така че да мога да остана по него с точките за отчитане на пулс, а не да ме карат да се събличам. Ходих да дам кръв за изследвания рано сутринта, утре ще си взема резултатите. Да си изтегля парички, за да имам в събота сутринта за такси, за да се прибера вкъщи. Изпрала съм си пижамката с разкопчаващо се горнище и пътната чанта. В четвъртък вечерта ще почистя хубаво вкъщи и ще сложа прано спално бельо.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st April 2009, 10:57
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

В петък сутринта ще пия последното противозачатъчно, а аз като ги спра веднага ми идва. В събота ще съм в ужасно състояние - в цикъл и с превързана глава и гипсиран нос да живее Аулинчето случайно пластичните да изписват Викодин?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st April 2009, 10:59
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Сега ще се обадя на администрацията да пита дали трябва да имам нещо пред вид, като отивам там - за плащането, аз така и не се сетих да попитам дали не се подписва нещо там - то сигурно се подписва де, ама не знам какво - декларация, бла бла... на място кеш ли трябва да нося, или може с картата, че много грубо толкоз кинти накуп
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd April 2009, 14:21
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Писах ти вече, но за теб ще се повторя.
Плаща се преди операцията, кеш, не на док, а на служителка. Издават ти бележка, че си платила разбира се, попълваш документи за съгласие и въпросник за алергии, упойки, килограми.
Поне във Вита е така
Ако има още нещо, питай, че утре дойде
Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аздаседжойннакъмклуба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:34.