IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 22nd April 2009, 12:51
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

SISS, имам един въпрос... как става плащането - отиваш там в деня на операцията и? Подписва ли се нещо? Издават ли ти документ, че си платил? Какво се случва...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 22nd April 2009, 12:52
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

пиши ми на лични, ако предпочиташ, но наистина дърва да знам
Отговори с цитат
  #63  
Стар 23rd April 2009, 14:06
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мислех, че съм писала. Значи, отиваш на рецепцията, казваш, че имаш час за операция при др. еди кой си и те упътват. Приемат те, сестрата те завежда преди операцията до канцелярия, където плащаш. Попълваш в стаята си въпросник за упойки, алергии, килограми и т.н. и чакаш.
Успех мила
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th April 2009, 18:11
Rosi Mihaylova Rosi Mihaylova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Varna
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от siss
ако искам пълна упойка - 100 евро.
Не мога да го разбера това . Все пак грешката е негова, не твоя, и би трябвало той изцяло да си поеме поправката. А някакво обяснение даде ли ти?
Аз също си направих ринопластика при д-р Веселин Динев преди близо 5год.И също ми беше обещано леко повдигане на върха,което не успях да открия!И също получих изкривяване на върха.Беше ми обяаснено,че това било хрущял и лесно се поддавал на изкривявания.Подложих се на втора операция,като си заплатих само пълната упойка-тогава беше 70евро.Искам да кажа,че дори и след тази операция,носът ми не е напълно изправен.Настоявах и да ми се направи лекото повдигане на върха,което си бях заплатила.И това не беше свършено!И да кажа още,че чаках 6 месеца,докато докторът успя да ме вмъкне в графика си.
Не искам да казвам нищо лошо за този доктор,но предвид високата цена,която бях заплатила,би трябвало всичко да се изпипа до последният детайл!!!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 24th April 2009, 21:36
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Rosi Mihaylova, благодаря ти, че сподели твоят опит Преди операцията мислех, че ще е една. Не знам защо и сега си мисля, че втората ще ми реши проблема. Дано този път позная.
.
Цитирай:
Подложих се на втора операция,като си заплатих само пълната упойка-тогава беше 70евро.Искам да кажа,че дори и след тази операция,носът ми не е напълно изправен.Настоявах и да ми се направи лекото повдигане на върха,което си бях заплатила.И това не беше свършено!
А поне по-добре ли е от първия резултат? Разби ми всички илюзии
Отговори с цитат
  #66  
Стар 24th April 2009, 21:53
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

За вторична/ревизионна ринопластика се изисква по-голям опит, отколкото за първична, освен ако не става въпрос за някаква дребна корекция на разултата от първата. Лично за мен е съмнително хирург, който не се е справил добре с по-лесното, да се справи с по-трудното. Това, разбира се, си е мое мнение. Всеки решава за себе си.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 24th April 2009, 22:14
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мерси и на теб sibi . Още храня надежди, не големи, в рамките на нормата. Намесва се и финансовият аспект - операция при друг ще ми струва още толкова. Дано стане, много искам да се похваля. Щото имам чувство, че носът ми става все по-грозен
Отговори с цитат
  #68  
Стар 25th April 2009, 10:08
Rosi Mihaylova Rosi Mihaylova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Varna
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Rosi Mihaylova, благодаря ти, че сподели твоят опит Преди операцията мислех, че ще е една. Не знам защо и сега си мисля, че втората ще ми реши проблема. Дано този път позная.
.
Цитирай:
Подложих се на втора операция,като си заплатих само пълната упойка-тогава беше 70евро.Искам да кажа,че дори и след тази операция,носът ми не е напълно изправен.Настоявах и да ми се направи лекото повдигане на върха,което си бях заплатила.И това не беше свършено!
А поне по-добре ли е от първия резултат? Разби ми всички илюзии
По-добре е .Той моят нос така се беше завъртял-дъжд събираше,когато валеше
Незнам при теб как е,но аз имах чувствителност на носа близо 3месеца.Това,което разправят,че за две седмици и всичко отминава,при мен не важеше.Но в крайна сметка съм изключително щастлива от тази ми промяна и,ако имах право на избор сега,отново бих минала по същият този път .
Затова недей се кахъри за този проблем,а се наслаждавай на младостта и красотата си Ще видиш как с времето дори ще забравиш,че си си правила тази корекция.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th April 2009, 09:28
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Роси, Сис, нали не ви е пилил прекалено много от гърбицата др Динев аз нищо не мога да видя под гипса, но това ми е най-големия страх, да не съм останала с вдлъбнат нос, или да съм смешна с чип нос... аз преди операцията само му казах, че нямам специални претенции, ами просто да е по-фин. и той почна да рисува и да коментира как ще ми изпили гърбичката, ще вдигне връхчето и стесни ноздрите - това беше...
Отговори с цитат
  #70  
Стар 27th April 2009, 14:47
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rosi Mihaylova
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от siss
ако искам пълна упойка - 100 евро.
Не мога да го разбера това . Все пак грешката е негова, не твоя, и би трябвало той изцяло да си поеме поправката. А някакво обяснение даде ли ти?
Аз също си направих ринопластика при д-р Веселин Динев преди близо 5год.И също ми беше обещано леко повдигане на върха,което не успях да открия!И също получих изкривяване на върха.Беше ми обяаснено,че това било хрущял и лесно се поддавал на изкривявания.Подложих се на втора операция,като си заплатих само пълната упойка-тогава беше 70евро.Искам да кажа,че дори и след тази операция,носът ми не е напълно изправен.Настоявах и да ми се направи лекото повдигане на върха,което си бях заплатила.И това не беше свършено!И да кажа още,че чаках 6 месеца,докато докторът успя да ме вмъкне в графика си.
Не искам да казвам нищо лошо за този доктор,но предвид високата цена,която бях заплатила,би трябвало всичко да се изпипа до последният детайл!!!
Да бяхте казали по-рано, и аз имам кривво връхче, а поне вертикално носът ми си беше симетричен!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:02.