IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3411  
Стар 23rd April 2009, 10:10
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina
Момичета, искам да ви попитам, т.к. и аз съм кандидат за нов нос и ме вълнуват следни въпросчета. Снимката с носа, който искате да имете , вие сами на фотошоп ли си я правите или взимате някой звезда със съвършен нос и я носите и другото е, може ли да се запише направо час/ден за операцията и когато отидете тогава на място да уточните с доктора какво и колко ще се реже?
Благодаря
За това сме писали тоооолкова много,аз лично подробно бях обяснила преди 2-3 страници,върни се малко назад и ще видиш отговорите на всички въпроси ,които те интересуват
  #3412  
Стар 23rd April 2009, 10:22
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

stop_d,когато ти махнаха гипса,доста време ли ти спада връхчето?Вчера мина една седмица от моята операция и ми махнаха конците,които са одпред на нослето,сега имам само малки точици,които показват къде са били конците.Правя фотосесии всеки ден,за да мога като махна гипса да ви изпратя промените всеки ден ,да имате представа какво ви очаква и да не се притеснявате.Вчера като ми махнаха конците ми махнаха и лепенката,която покриваше връхчето ми и сега вече ми се струва доста паднало надолу,едната му половина е подута и се чувтвам странно като я пипам.Днес взех една пинсета,клечки за уши и се захванах да почистя нослето.Сега дишам свободно и през двете ноздри и е просто страхотно,не мога да ви опиша,не съм дишала така от 12 години)) И аз видях,че имам раничката,за която разказва Bechura и подутината ми е от същата страна,явно ,че двете неща са свързани.И моите ноздри са малко асиметрични,но какво да се прави.На всички ,на които им предстои операцийка,успех,а ние ще помагаме с каквото можем и помнете ,няма нищо страшно,само малко дискомфорт,който трае 2 дни
  #3413  
Стар 23rd April 2009, 10:38
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

МЕРСИ ЗА КУРАЖА КОЙТО НИ ДАВАШ АЗ САМ ТОЗИ ВТОРНИК КОИТО ИДВА И ВЕЧЕ МЕ ХВАНА ПАРАНОЯТА.ПОЖЕЛАВАМ КЪСМЕТ И НА ДРУГИТЕ МОМИЧЕТА НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ОПЕРАЦИЯ
  #3414  
Стар 23rd April 2009, 10:40
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

teabg КАДЕ СЕ ИЗГУБИ МИЛА,КАЖИ ТЕБ ВАВ КОЛКО ЧЕСА ТЕ ВИКАТ НА 28 МИ
  #3415  
Стар 23rd April 2009, 10:54
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Аз съм утре и вече ме е хванала параноята отивам сама, не съм казала на никого и ще направя всичко възможно да не разберат
  #3416  
Стар 23rd April 2009, 12:07
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

6eilka,мерси че се съгласяваш все пак,аз имам приятелка в благоевград,така че може да отскоча,иначе съм от перник,а живея в софия ако можеш ми остави телефон на лични
  #3417  
Стар 23rd April 2009, 13:45
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobita_t
МЕРСИ ЗА КУРАЖА КОЙТО НИ ДАВАШ АЗ САМ ТОЗИ ВТОРНИК КОИТО ИДВА И ВЕЧЕ МЕ ХВАНА ПАРАНОЯТА.ПОЖЕЛАВАМ КЪСМЕТ И НА ДРУГИТЕ МОМИЧЕТА НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ОПЕРАЦИЯ
Ако си вторник ,може и да се засечем,аз ще идвам в сряда да ми махнат гипса и ще съм там към 1 часа,ако се чувстваш добре,може да излезнеш и да се видим много ще е весело Нямам търпение вече.Може и аз да дойда да те видя,ако ме пуснат,но знам ли..
  #3418  
Стар 23rd April 2009, 13:55
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

Celtic dream
ЗАЩТО ТАКА БЕ МИЛА САМА ПОСЛЕ КАК ЩТЕ СЕ ПРЕБИРАШ,ЗАЩТО НИКОИ ДА НЕ НАУЧАВА
  #3419  
Стар 23rd April 2009, 13:57
bobita_t bobita_t не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: burgas
Мнения: 57
По подразбиране

6eilka ДА вторник сам,викат ме там вав 8 чеса,да си направя изследванията,щте е супер да се запознаем,ако искаш пиши ми на личен да си разменим телефоните да се чуем по някое време
  #3420  
Стар 23rd April 2009, 21:12
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobita_t
6eilka ДА вторник сам,викат ме там вав 8 чеса,да си направя изследванията,щте е супер да се запознаем,ако искаш пиши ми на личен да си разменим телефоните да се чуем по някое време
Тук съм и се "надъхвам"-ами ако си направя изследванията утре или в понеделник при личната трябва да съм там в 11 а ако не в 8 гладна и жадна-знам че със сигурност напред пишеше,но какво струваха изледванията ако се направят там,за да преценя дали си заслужават другите разходки
Правя си списъци какво ще ми трябва за и след операцията -момичета и момче какъв антибиотик обикновено ви предписват за после.

И пак с моя фитнес-въпрос-добре де ако се чувствам о к не може ли пътека поне-че нослето ще оправя,ама другата форма -а лято иде?-ще питам и доцента де.

Celtic dream аз пък те подкрепям за куража- бих постъпила точно като теб-даже си е почти така-само двама души знаят -сина и съпруга ми-няма как и съм забранила всякакво "изтичане на информация"-взела съм отпуск 20 дни-даже не болничен и после ще чакам "да ме забележат" [/b]
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:10.