IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th April 2009, 12:20
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Мили хора, аз мисля, че тук не ставав въпрос просто за промяна - ей така, решаваш, че повече ще си харевсаш лицето еди-как си, ами аз някакъв дефект - гърбица на носа, щръкнали уши
Моята двойна операцийка мина вчера и днес се прибрах вкъщи. оляма изненада за наште
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th April 2009, 16:39
дивa дивa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Аз голи хора по улицата не виждам . Едно е кусур , друго е недостатък , дефект или недъг . За някои е необходимост , за други - каприз . Всеки се спасява по своя начин - един с мислене , друг с пари , всеки според способностите и възможностите . И никой за нищо не обвинявам . Всеки носи някакъв товар .
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th April 2009, 10:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дивa
Всеки носи някакъв товар .
Аз нося цели два
(права си, мила... аз съм жертва на собстевната си суета...ще се опитам за последно да поправя грешката си и ...квото сабя покаже )
Сеltic, много набързо го вметна... Чакам твоя коментар, когато се почувстваш готова! Леко възстановяване!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th April 2009, 10:55
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ами отървах се от щръкналите ушета - това супер. Цял живот са ми се подигравали на тях и колкото и да се старая да съм зряла, този комплекс толкова ми е набиван, че така и не можах да го преодолея...
Повече ме притеснява, че реших, че носът ми има нужда да бъде по-фин, понеже имаше нещо като гърбичка - ръбче най-отгоре, и увисващо връхче, като се усмихвам особено, и в комбинация двете го правеха да изглежда много дълъг Аз като малка поне това имах - сладко носле, но последните 2-3 години нещо му стана, не съм го удряла ама така реши да си израсне та поисках съвсем леко пилване отгоре и вдигане на връхчето. При мен би се получило много лесно каквото и да било по носа, понеже изходното положение беше добро, но сега надничам от време на време и ми се струват леко несиметрични ноздричките, но ми е 2ри ден де, оф не знам и чета из форума, че моя док и други пациентки е коригирал от втория път чак...
Всичко ще си пролочи след 1 седмица
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th April 2009, 10:59
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Иначе наште в крайна сметка добре го приеха, даже не пропуснаха да изклюкарят на всички - и те викат браво за куража, че съм се решила да го направя, за да се почувствам по-добре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Митоветезапластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.