IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 27th April 2009, 14:48
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Още съм на 3 дни де, след още 3 дни ще ми махат гипса... страх ме е от резултата, да не би от хубава да съм станала грозна
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28th April 2009, 11:32
Rosi Mihaylova Rosi Mihaylova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Varna
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
Още съм на 3 дни де, след още 3 дни ще ми махат гипса... страх ме е от резултата, да не би от хубава да съм станала грозна
На мен не ми го пили,а го чупи.Д-р Динев ми обясняваше,че използвал пилене,когато се налага съвсем лека корекция на костта,но като цяло не беше привърженик много на пиленето.Но смея да твърдя,че ми го е направил да изглежда много естествено,съобразявайки се с останалите черти от лицето ми.И аз изрично бях предупредила,че не желая извиване,тип "свинска муцуна",каквато е при Таня Боева.
А между другото,всички хора,които съм виждала с ринопластика,имат леко изкривяване на връхчето,което с времето става все по-незабележимо.
А за теб....Сигурна съм,че ще се разплачеш от радост,когато видиш крайният резултат. Успех ти желая и със здраве да си ползваш новото носле
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th April 2009, 14:00
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Права си, наистина това изкривяване е съвсем незабележимо
С всеки изминал ден всичко ми изглежда все по-добре. Отсега мога да се похваля, че обещаното повдигане на връхчето и увеличаване на ъгъла между носа и устната, опеределено го има и си личи, и в същото време, не съм със свинска зурличка точно както исках .
При мен док направи пилене, защото гърбичката ми беше съвсем мъничка. Аз ако бях чула чупене за такава малка гърбичка, нямаше да се навия. Проблемът при мен беше, че заедно с малката гърбичка имах като един щръкнал мост отвесно на носа, който се набиваше много на очи.

За носа ставам все по-голям оптимист

Май по-добре да не пиша повече мнения, преди окончателно да съм оздравяла
Отговори с цитат
  #74  
Стар 30th April 2009, 11:19
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Siss, с махането на гипса, махнаха ли ти конците? На мен са ми сложили едни сини конци на крайчетата на ноздрите, а утре ще пътувам извън София за няколко дни и не ми се разхожда навън със сини конци
Отговори с цитат
  #75  
Стар 7th May 2009, 11:17
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Celtic_dream1, какво стана, чакам да се похвалиш
За конците - нямах такива за махане, а само едни тъмносини, които паднаха сами. Тук ме посъветваха, ако ми стърчат да ги кръцна с нокторезачка. Сори, че ти отговарям толкова късно
Отговори с цитат
  #76  
Стар 7th May 2009, 11:44
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здравейте Съжалявам за латиницата, но някъде ми изчезнаха настройките
Не съм доволна от ресултата гърбицата я няма, но носът ми е по-крив от преди! Едната ми ноздра е по-високо от другата и връхчето ми сочи на една страна. Това не мислих, че е възможно, утре съм пак на консултация с доц
Вижте снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374167
парола 12345
Отговори с цитат
  #77  
Стар 7th May 2009, 14:32
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Съжалявам мила, може пък да се оправи, още си пресничка
И на мен вече ми е време да ходя, но си имам семейни проблеми, та го отлагам. Другата седмица дали ще си е в София?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 7th May 2009, 14:40
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Видях те, само връхчето е проблемно. При мен е подобна ситуацията с ноздрите, но не толкова видимо. За това пък носът ми е крив настрани и профилите ми са различни и по форма, и по големина. Та при теб ще има съвсем малка корекция на връхчето, ако се наложи.
И да кажеш какво ще решите с Динев Възможно е да се поотпусне и другата ноздра.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 7th May 2009, 16:10
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Celtic_dream1 кой те оперира?
Отговори с цитат
  #80  
Стар 7th May 2009, 17:54
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lara31
Celtic_dream1 кой те оперира?
Динев ме оперира и мен. Надявам се наистина връхчето да падне малко, още е доста твърдо и дори не мога да го натисна, за да видя дали би паднало. Иначе отоци нямам, синините ми минаха. Ще питам утре док какво мисли по въпроса
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:59.