IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th June 2011, 10:39
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Бонбон ти някакъв адвокат ли се явяваш на Нет1 ? Или си от онези, дето седят в офисите на доставчиците и цъкат по цял ден на компютрите ?
"в най-добрите семейства"
"такива компании са рядкост у нас"
и т.н.....
С тези изтъквания досаждаш на хората и си правиш по-скоро антиреклама. Тази тема е хората да оценят от кои доставчици са доволни и да обменят опит помежду си, а не да бълват постове поставени лица с това, че " на най-добрите " не знам си какво и т.н. Ако ни трябват реклами и да четем суперлативи - бол в нета.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th June 2011, 10:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Ако ни трябват реклами и да четем суперлативи - бол в нета.
Точно тъй,я
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd July 2011, 12:10
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Аз съм на Виваком от няколко години и съм много доволна. От половин година някъде минах на пакет ТВ и интернет и ми излиза доста евтиничко, като и каналите ми са много разнообразни, за разлика от предния пакет на Булсатком-а.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #34  
Стар 4th July 2011, 13:16
bonbon bonbon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Оксана, просто когато видя, че някой си върши работата както трябва се стремя да го споделям и препоръчвам. И тъй като у нас читавите компании и услуги не са под път и над път гледам да насърчавам подобно отношение към работата. Ти, ако имаш друго мнение за този доставчик НЕТ 1 го сподели. Моето не е миродавно, а е още една гледна точка.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 7th July 2011, 15:48
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ние сме към Мегалан - кабелна и интернет 32 кинта и съм си доволна. Сега даже разбрах, че можеш да си наемаш филм през телевизора или ако изтървеш нещо през деня да си го гледаш. http://novini.dir.bg/news.php?id=8974094
Модерна му работа ще го пробвам тва чудо

Последно редактирано от brooklyn : 7th July 2011 на 15:58
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15th July 2011, 16:28
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
Cool

Мацки и мачовци /специално за Барито-любим изпълнител/ да се пофалим, минахме на комбинирам пакет към Мегаланци. Ще ги видим и тех, па ако има нещо нечитаво, убаво ше ги оплюем, както си знаем С мъжкарока обсъдихме всички добри алтернативи, но за момента техните са доста гъвкави, а и покритието им е добро. Бонбонке шъ мъ прощаваш, ама Нет1 немат добро покритие, иначе съм чувала добри думи за тях като сървиз. Даже сега имат нова услуга Домашна видеотека. От ТВ-то си поръчваш нови филми и си гледаш на HD ) мерси за съветите и разпалената дискусия )
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15th July 2011, 16:51
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ама моля ти се Sunny Girl пак заповядай Аз вече успях да гледам един филм през телевизора, при това безплатно "Лов на дребни хищници" - става, аз харесвам български филми.Разгледах им видеотеката има доста нови филми така че шъ има да гледаш
Отговори с цитат
  #38  
Стар 15th July 2011, 21:06
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

тази услуга звучи много яко, особено ако телевизора ви няма харддиск Мегалан не виждам да сме ги нахранили, така че леко и безаварийно За HDSP мога само да кажа, че не сме на едно мнение
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th July 2011, 11:20
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

По-изгодно е да се вземе някой пакет, интернет плюс тв, а някои от офертите са и с телефон, Мегалан са добри в предложенията си, интернета е с добро качество, ползвала съм техните услуги, а и тва с домашната видеотека ми се струва интересно.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th July 2011, 11:45
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

явно само аз ше си плача с тоя Маймакс.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Интернетдоставчик
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:05.