IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th December 2008, 18:37
desi_85 desi_85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
По подразбиране бяло течение

от 8-9години имам бяло течение правила съм всякакви опити за лечение(от гинеколози)но безуспешно последното което ми казаха е че най вероятно е на хормонална основа пих 6месеца противозачатъчни Ясмин защото уж били най безобидни но отново без резултат вече се примирих с него само ме е страх дали ще мога да забременея когато реша
моля за съвет
течението ми не е постоянно но ми е неприятно че го има
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th December 2008, 18:44
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Според мен търси нов лекар, докато не намериш такъв, който да го излекува, защото наистина ако е причинено от някаква инфекция и не се лекува, един ден, недай Боже, може да е причина за стерилитет. Ето тук има събрано накуп за видовете бяло течение и причините цък
Разгледай за кое си изследвана и за кое не и ако трябва сама искай да ти правят нови изследвания. Но не го оставяй така, без да го лекуваш!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th December 2008, 23:26
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране Re: бяло течение

Цитирай:
Първоначално написано от desi_85
от 8-9години имам бяло течение правила съм всякакви опити за лечение(от гинеколози)но безуспешно последното което ми казаха е че най вероятно е на хормонална основа пих 6месеца противозачатъчни Ясмин защото уж били най безобидни но отново без резултат вече се примирих с него само ме е страх дали ще мога да забременея когато реша
моля за съвет
течението ми не е постоянно но ми е неприятно че го има
Като чета написаното от теб се чудя аз ли съм го писала за съжаление съм в същото положение...сменила съм 5-6 гинеколога..всеки с различна диагноза и лечение...накрая отидох в София в Токуда при Карагьозов и ми каза ,че имам раничка ,но въпреки всичко ми пусна куп изследвания за да е 100% сигурен ,че няма нищо друго.Е всичко е ОК,като изключим раничката,която ми каза ,че се маха за 10 мин с лазер(250лв.,но на фона на стотиците левове ,които съм дала по лекари...са мноого малко)
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: бялотечение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.