IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th March 2009, 19:05
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране И моята мина ( д-р Динев)

След една отложена операция, успях да се включа между два вируса, два цикъла и свободен ден за операция. До последно си мислех, че ще ме върнат за нещо. Но най-накрая ми взеха паричките и реших, че няма връщане Часът ми беше за 10, но влязох към 13ч Сестрита във Вита са готини и те подкрепят. Влязох в операционната, д-р Динев ме снима и ми порисува върху носа, след това се появиха останалите, леганх, абокатче и заспах. Събудих се към 3ч. в реанимацията и ми вляха 3банки нещо си. После слязох в стаята си, единична с ТВ и собсвена баня, както си му е реда.
Чувството е доста неприятно, сякаш са те ритнали в носа и ти тече кръв. На всичкото отгоре ме заболя и главата (и сега ме боли въпреки аулина) Но не е страшно, болката е поносима и може и да не се глезите с обезболяващи. Най-много ме дразнят тампоните. Точно свикнах да не дишам и те почнаха да се пълнят с кво ли не. Имам чувството, че всичката вода, която пия отива в тях и те се надуват и носът ми ще се пръсне. Иначе се харесвам подпухнала и леко "гримирана" в червено, отива ми
Тампоните ще ми ги махат в събота, щото каквото може да се направи по един нос ми беше направено.
Това се сещам за сега, ако има нещо някой да пита, или да сподели подробности, моля Леле, как ме гъделичка в носа...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th March 2009, 19:58
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Честито носле, siss! Да си го ползваш и вириш с удоволствие. Леле вдъхна ми кураж. Значи не е много страшно, така ли? Напоследък много си мисля за предстоящата ми операция, макар да има доста време до нея. Хваща си ме шубето. Имам чувството, че ще умра от страх преди риното. Все ме е страх да не би да не ме хване упойката, как ще се събудя, какво ще представлявам след операцията. Абе чувства познати на всички оперирани. Кога ще ти махат тампоните и ще те пускат вкъщи?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th March 2009, 20:47
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мерси Всъщност вече съм вкъщи, тампоните стоят поне 3 дни, гипса - седмица. Вярно е, че умираш от притеснение и страх преди операцията, но това е за кратко и напълно неоснователно. Дискомфорта е след това. Сега страховете са ми дали ще издържа до събота с тампоните, ще боли ли докато ги магат, после гипса - четвъртък ми се вижда толкова далеч. И какъв ли нос ще имам. В момента съм много притеснена защото ми е много сърчащ. Това нормално ли е?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th March 2009, 22:09
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

И още, така ми се пушиии...
Кога може? Д-ра вика когато искам, ама айде и други мнения
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th March 2009, 22:22
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

стига да ти се пуши,можеш да си пушиш на мен седмица след риното не ми се помирисваше цигара(не че можех да мириша със запушен нос )....
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th March 2009, 22:26
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

ЧЕСТИТО!!!
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th March 2009, 23:33
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мерси, момичета Макар, че още не съм си видяла "произведението"
boby_pl, защо чак на 5май? Аз като е топло не мога да дишам. И ако си я направиш по-скоро за лятото ще си ОК
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th March 2009, 23:58
Аватара на shiatzu
shiatzu shiatzu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 21
По подразбиране

честито миличка!!!пожелавам след махането на гипса да се разплачеш от кеф Цигарките и аз си ги пуша без ограничение.Още на същия ден след операцията си пуших така ,че няма проблем.Пък и тютюна знаеш ,че стеснява кръвоносните съдове ....в такива случаи даже мисля ,че е полезно!И...за вирнатото ти носле...спокойно ще спадне
__________________
аз шофирам ВНИМАТЕЛНО !!! А ТИ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th March 2009, 01:18
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

честито, Сис браво за куража, чак и на мен ми вдъхваш кураж ти си герой, разказваш го все едно нищо особено.... то и аз ще видя де :P
Пожелавам ти леко възстановяване и да си доволна от резултата
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th March 2009, 08:46
Аватара на starkillerz
starkillerz starkillerz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 44
По подразбиране

браво siss! много се радвам,че всчко е минало вече и че се възстановяваш нормално !
и мен ме успокои с разказа си не че не съм чела други описания на самата операция , но сега колкото наближава взема да ме хваща шубето
чакаме снимки като махнат гипса
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:12.