IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st April 2009, 12:37
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране Митовете за пластичната хирургия

Здравейте
Интересува ме вашето мнение по тази тема, и по-специално на тези, които вече са преминали прехода на промяната. С какво това промени живота ви? Заживяхте ли в образите, които си представяхте преди промяната? Станахте ли хората, които искахте да бъдете? Помогна ли ви новото самочувствие да постигнете онова, за което преди не сте смеели да се борите? Възприемат ли ви хората по начина, по който сте си представяли, че ще се отнасят към вас, при положение че изглеждате еди-как си и помогна ли ви промяната във външния вид да бъдете и да изглеждате и като хората, които искате?

Или просто се отървахте от един комплекс и имате с един проблем по-малко...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd April 2009, 11:02
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Знаеш ли,че никак не е малко това - една жена да има комплекси и цял живот да живее с тях...Всеки човек иска да изглежда красив и наистина е хубаво ако може да си позволи операция и да се почувства добре. Аз лично съм от хората почувствали се наистина щастливи след такава промяна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd April 2009, 11:23
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Аз лично първият път се подложих на операция от комплекси,след това от необходимост с доза суета.Не смятам че на някои му трябва одобрението и оценката на околните защото го правиш за лично удовлетворение.Мисля че е доста по простовата и обикновена нуждата от такава промяна за да се отговаря на толкова "дълбоки"въпроси.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd April 2009, 11:44
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ами знам какво е жена с комплекс и точно това смятам да направя, да се възползвам от възможността, в петък е моята операция... Само че аз си представям, че едва ли не след операцията ще имам такова самочувствие и ще се чувствам толкова ОК със себе си, че ще намеря работата, за която си мечтая, мъжа, с когото си се представям, и т.н.
Наистина ли става така?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd April 2009, 11:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И преди съм го казвала и сега ще го потретя или постотня : отървах се от някакви си мои комплекси. Това вникакъв случай непромени живота ми, нито оправи проблемите ми, но... покрай промяната ми се случиха неща, които ме накараха да се усмихна и да погледна на живота по нов, съвсем друг начин. Станах малко по-мила и добра - имах вече повод да се замисля над други важни неща и приоритети, които оставаха досега назад заради подобни комплекси, свързани с начина по който изглеждах...След като отметнах тези неща - се сдобих с една самоувереност (по отношение на вида си, защото по отношение на други качества я затвърждавах непрекъснато), която може да не променя като цяло битието ми, но никога досега не бях я изпитвала. Даже и заради това си е заслужавало всичко, през което минах.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2009, 12:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
Ами знам какво е жена с комплекс и точно това смятам да направя, да се възползвам от възможността, в петък е моята операция... Само че аз си представям, че едва ли не след операцията ще имам такова самочувствие и ще се чувствам толкова ОК със себе си, че ще намеря работата, за която си мечтая, мъжа, с когото си се представям, и т.н.
Наистина ли става така?
Не, не мисли, че това променя съдби... за да не последва разочарование Както ми каза док още на първата консултация : "Ако имаш някакви нерешени проблеми в живвота, не мисли, че това ще притъпи болката и ще ти промени живота. С хубавото се свиква бързо, докато проблемите ще си останат. Това не е "терапия" - човек трябва да има действително мотивация".
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd April 2009, 13:06
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Границата е тънка, на първо мяесто, защо сме се вторачили в недостатъците във външния си вид Важното е промяната да е в разумни граници. Моите са минимални - ще се отърва от щръкнали уши, ще сваля брекети и най-накрая ще започна да се усмихвам по-свободно Никой не обича не усмихващи се и криещи се хора около себе си
И да, наистина се надявам това да увеличи мъничко увереността ми, а вече с по-добро самочувствие и живота се променя, както при теб. Надявам се и с мен така да се случи
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd April 2009, 13:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
надявам това да увеличи мъничко увереността ми, а вече с по-добро самочувствие и живота се променя, както при теб. Надявам се и с мен така да се случи
Аз искрено се надявам, че е за добро това, което правиш..както исъм сигерна, че ще се чувстваш в пъти по-добре и по-красива след това... Най вероятно и ще бъдеш такава в чуждите очи, защото ти сама ще се харесваш! Ще чакам да кажеш след операцията ти как е минало всичко и какво е чувството
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd April 2009, 23:23
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Благодаря ти за разбирането и подкрепата
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd April 2009, 00:26
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

при мен се превърна буквално в мания ...Скоро очаквайте сиси със скули !!!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Митоветезапластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:18.