IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 7th July 2009, 09:47
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Мария, споко, не се обвинявай. Допушило ти се е - запалила си, айде сега.. Не го мисли като нещо нередно и лошо, защото няма да спре да ти се пуши... Напълно нормално е от време на време да ти се допушва, приемай го като нещо нормално, но все пак преди да запалиш 2рата се замисли, дали искаш пак да ги подхващаш... Миришат, ти миришеш, дрехите ти смърдят, пари са и т.н. Иначе и аз се подлъгвам от време на време, но след 2рата дръпка ми става лошо и я загасям.

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
много се съмнявам да е познал точно моите реакции ... ако е успял - ще почерпя!
ма разбира се! хахаххахаххахаха, те твоите са от най-непредвидимите
Отговори с цитат
  #352  
Стар 7th July 2009, 13:16
Niq Niq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 76
По подразбиране

За мен хора, единственото, което свърши работа беше да се огранича с по една цигара дневно...никакви лепенки, нито хапченца, всичко пробвах и един ден си казах, че просто ще си позволявам само по една цигара на ден и така докато в един момент просто нямах нужда, понеже тя и без друга си беше малко...но рязкото спиране те кара постоянно да си мислиш за това, а като знаеш че имаш поне една позволена е по-лесно...забраненият плод е най-сладък
Отговори с цитат
  #353  
Стар 7th July 2009, 13:28
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Niq не съм много съгласна,....явно при всеки е различно,.......аз съм на принципа,или ще пуша или не,.......така по една или две на ден само ще се дразня,.......и далеч няма да само една или две,......
Отговори с цитат
  #354  
Стар 7th July 2009, 13:31
Niq Niq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 76
По подразбиране

ами да, със сигурност си е супер индивидуално, но при мен незнайно защо стана така, че подейства...преди пари да ми даваш, нямаше да повярвам Виж с бирата не съм така- без една мога, ама с една НЕ!
Отговори с цитат
  #355  
Стар 7th July 2009, 13:39
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Хаха аз допреди 2 месеца,пушех по кутя на един,пиехне много но като излизах на club пиех и по мъже се заглеждах,.....от 6 седмици не пуша,....не пия,щото не ми е вкусно,нямам желание,....а пък за мъжете само болка,....
Отговори с цитат
  #356  
Стар 7th July 2009, 13:49
Niq Niq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 76
По подразбиране

Ти някакъв пълен катарзис си преживяла направо, за 2 месеца пълна промяна
Отговори с цитат
  #357  
Стар 7th July 2009, 14:00
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Е чак пълна не е,....чуствам се добре,това е най-важното,....поста ми горе не излезе това което сиках и нямам функцияПРОМЕНИ,......лудница, да цигарите ги спрях от 6 седмици,...за пиенето,преди пиех,колкото за НАЗДЪРВЕ или в компаня вечер като излезнем,но сега нямам тази възможност следователно и не пия и малкото което сам пила преди
Отговори с цитат
  #358  
Стар 7th July 2009, 14:14
Niq Niq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 76
По подразбиране

Това е най-важното, добре да си се чувставаш в кожата, аз без тия гадни цигари се чувствам толкова свежа, кожата ми си промени цвета, косата ми спря да цъфти...изобщо,който е решил да ги спира да не се чуди повече
Отговори с цитат
  #359  
Стар 7th July 2009, 18:44
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2281651
Отговори с цитат
  #360  
Стар 8th July 2009, 07:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
... Напълно нормално е от време на време да ти се допушва, приемай го като нещо нормално, но все пак преди да запалиш 2рата се замисли, дали искаш пак да ги подхващаш..
Странното е, че вече като че ли имам някакво самочувствие заради изминалото време, една капка сигурност.. но в същото време знам, колко лесно е да се подхлъзна.
Вчера ми мина през ум мисълта, да си намеря точно същата кутия и да се "напуша", или да го огложа за някой празник (много е глупаво, знам), ама засега ще си мисля колко ми е хубаво без тях да съм по-здрава.
И най-вече Независима.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:09.