IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 10th February 2013, 17:54
Nikita85 Nikita85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички! От дълго време чета форума, следя мнения и реших също да изкажа моето и да бъда полезна с това ,което аз събрах като впечатления от ринопластиката при професор Джамбазов. Знам що за решение трябва да вземе човек преди да се подложи на такъв вид манипулация, а вече знам и рисковете ,които крие тя.
...Та моята операция беше на 11.12.2012, премахнахме гърбица и изправяхме преграда или ринопластика+ септопластика .
Професор Джамбазов е невероятен човек спокоен, земен, консултацията преди операцията беше на 16.06.2012г. и всъщност премина за около 20 минути. Много бързо разбра какво искам отговори на въпросите ми и съответно и аз веднага взех решението той да ме оперира. Каспела е на ниво, сестрите и лекарите също.
Като цяло операцията не е сложна или прекалено тежка, НО ефекта от нея проличава след време. Това,което ще видите след свалянето на лонгетата може изобщо да не съответства на това,което ще виждате в огледалото много дълго време, а и на очакванията Ви. Пиша това на 2-рия месец от операцията и съвсем отговорно мога да кажа че се получи едно прилично калциране, точно там ,където лонгетата беше най - стегната(в най-горната част на носа). Другото неприятно нещо е изкривеният ми амфас. Причината е неправилно поставената лонгета на първата седмица след операцията. Тук грешката най-вероятно е моя ,може би трябваше да се върна в кабинета и да помоля да ми я поставят отново веднага щом забелязах, но реших да се доверя на преценката на д.Филипова, а и живея на 100км. от Пловдив.
Съветът ми е следния: помислете много добре преди да се подложите на ринопластика. Естествено както във всяко нещо трябва и известна доза късмет. При мен явно е липсвал, тъй като аз платих около 2000лв за нов нос с гърбица малко по-нагоре от старата и изкривен амфас. В крайна сметка ще ми се наложи да живея с това произведение на пластичната хирургия до кая на живота си, тъй като не смятам да се подложа втори път на корекция ако това е правилната дума за тази манипулация.
Обичайте се такива каквито сте и мислете преди да рискувате.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 10th February 2013, 20:35
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikita85 Виж мнението
Здравейте на всички! От дълго време чета форума, следя мнения и реших също да изкажа моето и да бъда полезна с това ,което аз събрах като впечатления от ринопластиката при професор Джамбазов. Знам що за решение трябва да вземе човек преди да се подложи на такъв вид манипулация, а вече знам и рисковете ,които крие тя.
...Та моята операция беше на 11.12.2012, премахнахме гърбица и изправяхме преграда или ринопластика+ септопластика .
Професор Джамбазов е невероятен човек спокоен, земен, консултацията преди операцията беше на 16.06.2012г. и всъщност премина за около 20 минути. Много бързо разбра какво искам отговори на въпросите ми и съответно и аз веднага взех решението той да ме оперира. Каспела е на ниво, сестрите и лекарите също.
Като цяло операцията не е сложна или прекалено тежка, НО ефекта от нея проличава след време. Това,което ще видите след свалянето на лонгетата може изобщо да не съответства на това,което ще виждате в огледалото много дълго време, а и на очакванията Ви. Пиша това на 2-рия месец от операцията и съвсем отговорно мога да кажа че се получи едно прилично калциране, точно там ,където лонгетата беше най - стегната(в най-горната част на носа). Другото неприятно нещо е изкривеният ми амфас. Причината е неправилно поставената лонгета на първата седмица след операцията. Тук грешката най-вероятно е моя ,може би трябваше да се върна в кабинета и да помоля да ми я поставят отново веднага щом забелязах, но реших да се доверя на преценката на д.Филипова, а и живея на 100км. от Пловдив.
Съветът ми е следния: помислете много добре преди да се подложите на ринопластика. Естествено както във всяко нещо трябва и известна доза късмет. При мен явно е липсвал, тъй като аз платих около 2000лв за нов нос с гърбица малко по-нагоре от старата и изкривен амфас. В крайна сметка ще ми се наложи да живея с това произведение на пластичната хирургия до кая на живота си, тъй като не смятам да се подложа втори път на корекция ако това е правилната дума за тази манипулация.
Обичайте се такива каквито сте и мислете преди да рискувате.
Оставам безмълвна!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 12th February 2013, 18:32
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nikita85 Виж мнението
Здравейте на всички! От дълго време чета форума, следя мнения и реших също да изкажа моето и да бъда полезна с това ,което аз събрах като впечатления от ринопластиката при професор Джамбазов. Знам що за решение трябва да вземе човек преди да се подложи на такъв вид манипулация, а вече знам и рисковете ,които крие тя.
...Та моята операция беше на 11.12.2012, премахнахме гърбица и изправяхме преграда или ринопластика+ септопластика .
Професор Джамбазов е невероятен човек спокоен, земен, консултацията преди операцията беше на 16.06.2012г. и всъщност премина за около 20 минути. Много бързо разбра какво искам отговори на въпросите ми и съответно и аз веднага взех решението той да ме оперира. Каспела е на ниво, сестрите и лекарите също.
Като цяло операцията не е сложна или прекалено тежка, НО ефекта от нея проличава след време. Това,което ще видите след свалянето на лонгетата може изобщо да не съответства на това,което ще виждате в огледалото много дълго време, а и на очакванията Ви. Пиша това на 2-рия месец от операцията и съвсем отговорно мога да кажа че се получи едно прилично калциране, точно там ,където лонгетата беше най - стегната(в най-горната част на носа). Другото неприятно нещо е изкривеният ми амфас. Причината е неправилно поставената лонгета на първата седмица след операцията. Тук грешката най-вероятно е моя ,може би трябваше да се върна в кабинета и да помоля да ми я поставят отново веднага щом забелязах, но реших да се доверя на преценката на д.Филипова, а и живея на 100км. от Пловдив.
Съветът ми е следния: помислете много добре преди да се подложите на ринопластика. Естествено както във всяко нещо трябва и известна доза късмет. При мен явно е липсвал, тъй като аз платих около 2000лв за нов нос с гърбица малко по-нагоре от старата и изкривен амфас. В крайна сметка ще ми се наложи да живея с това произведение на пластичната хирургия до кая на живота си, тъй като не смятам да се подложа втори път на корекция ако това е правилната дума за тази манипулация.
Обичайте се такива каквито сте и мислете преди да рискувате.
Грешката за изкривената лонгета не е твоя, не обвинявай себе си ! Затова има контролен преглед на 7 ден !
Отговори с цитат
  #134  
Стар 12th February 2013, 21:35
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Грешката е на докторите в случая на Димитров, че наред с това да си лепиш лепенка всяка вечер трябва да обясни на всеки как да се центрира лонгетата, защото при мен се получи същия проблем и то след 14 ден. Носът не беше зараснал и се местеше целия ту на една, ту на другата страна и сега има макар и леко изместване, а можеше да е перфектен!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 20th October 2013, 19:09
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте на всички! Не знаех къде да задам въпроса си,стори ми се,че тази тема най се доближава до запитването ми.
Преди 2 години се оперирах при д-р Джамбазов и искам да попитам има ли някакъв проблем с летенето със самолет, заради налягането във въздуха? Възможно ли е нещо да се случи? Да прокървя или нещо подобно... Знам,че е минало време,просто съм неспокойна,тъй като другия месец летя за Англия.
Надявам се някой да има опит и да изкаже мнение
Благодаря.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закалцирането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:56.