IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th February 2008, 08:06
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
снимах се в профил,и не си личи,само аз го усещам,и моят мтж след подробен оглед,като,че ли и той надуши нещо такова....ох,дано да се заблуждавам от това постоянно зяпане в огледалото!и вярно ли е,че имало някакъв мехлем за разнасяне на такива калцирани изненадки?
Това с мехлема за пръв път го чувам ,ти от къде го чу ?Ако има ще е страхотно ...Аполония то при всеки почти май става така ама май само вие си го забелязвате от прекалено вглеждане ,но е рано си мисля да не ти е оток меко ли е?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th February 2008, 13:07
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Оф и аз се вманиачавам..И аз искам да е перфектен и малките несъвършенства ме дразнят Иначе аз лично нямам гърбица на мястото където е имало, а имам малки ръбова на костите отстрани, които при определена позиция правят носа ми да не изглежда идеално прав, може би в полупрофил се вижда повече В профил пък изглежда все едно е идеален А като натисна ръбовете, се поизглаждат, макар да са твърди на пипане. Просто при натиск се смаляват

Ще ми се да вярвам на това, което казва доктора, че след година това ще се резорбира, натрупалата се съединителна тъкан ли беше, какво беше, на мястото на чупене на костите и отстраняване на гърбицата, но дали е така, нямам идея... Предполагам, че малката гърбица, която се образува при някои след ринопластиката е в резултат на същото или е оток, който после спада.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th February 2008, 13:56
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

ще изчакам до 1 месец и ще отида на контролен преглед,смятам,че има още доста да спада,ох,и по-малко ще се гледам в огледалото-в крайна сметка е много по-добре от преди и тр да гледаме по-оптимистично,чудесата не стават за 1 месец,нали?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th February 2008, 14:02
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
снимах се в профил,и не си личи,само аз го усещам,и моят мтж след подробен оглед,като,че ли и той надуши нещо такова....ох,дано да се заблуждавам от това постоянно зяпане в огледалото!и вярно ли е,че имало някакъв мехлем за разнасяне на такива калцирани изненадки?
Това с мехлема за пръв път го чувам ,ти от къде го чу ?Ако има ще е страхотно ...Аполония то при всеки почти май става така ама май само вие си го забелязвате от прекалено вглеждане ,но е рано си мисля да не ти е оток меко ли е?
не е меко,а си е направо твърдо като кост,но ме е страх да го натискам,преди носът ми беше понадут и си беше прав профилът,а сега ,като спадна малко върхът,и като че ли гледам пак малка гърбица,но сега пак се снимах и не личи, на снимката,значи и вие няма да го видите,но не знам по-отблизо с огледало малко го виджам/или повече го усещам/,........надявам се лекарят да ме светне повече,не искам да се парвя на разбирач,все пак е минало малко време.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th February 2008, 14:09
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И моите ръбове си ги виждам предимно аз Нормално е, защото носът си е на нашето лице и ние го виждаме под различен ъгъл, от колкото околните. Освен всичко друго, го виждаме и от по-близо Затова виждаме и неща, които околните май не виждат...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th February 2008, 14:51
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Я си измивайте очите като се събуждате сутрин!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th February 2008, 03:01
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Я си измивайте очите като се събуждате сутрин!
еми да не се вманиячавайте толкова,нали сега сте по хубави от преди
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th February 2008, 16:10
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

наистина ще спра с това гледане,то каквото и да ми се промени от тук на татък,чак пък такава голяма гърбица като преди няма да се появи.....надявам се!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th February 2008, 16:22
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

apolonia2006 нослето ти е супер и ти изглеждаш страхотно!Стига си го мислила!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th February 2008, 17:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

petyaaaa, s апо се видяхме при Джамбазов.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закалцирането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.