IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th February 2008, 23:10
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
petyaaaa, s апо се видяхме при Джамбазов.
ами ние да ви дебнеме ли,ако трябва да дойдеме и ние. хайде искаме албумче с готино нослееее
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th February 2008, 23:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Специално за мен е малко трудно, щото имам две ринопластики (при Асенов и Джамбазов).Снмиките който бях преди се затриха, щото ми изгоря дъното, после при преинсталацията на Уиндоуса объркахме на кой дял да бъде инсталиран и адски много файлове изгубих включително и снимките.Трябва да си ровя из старите снимки да търся къде добре ми се вижда стария нос, ама не ми се занимава.Работата на Асенов беше да ми премахме гърбицата и леко да повдигне върха на носа.Направи го, но ми остави изкривена носта преграда, от която самия ми нос леко кривеше в дясно.Джамбазов я оправи и ся съм си много доволен.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th February 2008, 03:12
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Специално за мен е малко трудно, щото имам две ринопластики (при Асенов и Джамбазов).Снмиките който бях преди се затриха, щото ми изгоря дъното, после при преинсталацията на Уиндоуса объркахме на кой дял да бъде инсталиран и адски много файлове изгубих включително и снимките.Трябва да си ровя из старите снимки да търся къде добре ми се вижда стария нос, ама не ми се занимава.Работата на Асенов беше да ми премахме гърбицата и леко да повдигне върха на носа.Направи го, но ми остави изкривена носта преграда, от която самия ми нос леко кривеше в дясно.Джамбазов я оправи и ся съм си много доволен.
Сега видяхме че си сладур,но ми се искаше да видя какво толкова те е тормозело преди,нищо де.Мойте снимки от преди ги преснимах с апарата от обикновенна снимка и се получи,но с доста лошо качество,но държах да се види какво дръгнелче бях.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th February 2008, 10:38
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Хееееей! Сладурковци, темата е за калциране, забравихте ли
Отговори с цитат
  #45  
Стар 20th February 2008, 01:07
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Хееееей! Сладурковци, темата е за калциране, забравихте ли
опс извинявам се,какво се случва в крайна сметка след едно подобно калциране,прави се повторно изпилване,но за сметка на кой?на пациента ли?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th February 2008, 08:30
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Може и за сметка на пациента ,защото док .няма вина за калцирването така ,че да най вероятно за сметка на пациента но пък док.може да предложи да си плати само упойката ...тук имаше едно момиче дето 2 пъти след риното си ходи да и махат топчето от носа като първия път само намаляло а втория не съм сигурна трябва да ровя ,че имам смътни спомени но нещо такова ..Това калцирване е адски неприятно ,но за съжаление често го има май и не знам веднага и може да идеш да ти го махнат или трябва да чакаш една година като при повторна ринопластика..?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #47  
Стар 20th February 2008, 11:19
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

В момента носът ми е почти същия, какъвто е на 645CI след 2 месеца и половина, и се надявам накрая, окончателният резултат да е естествен, като на последните й снимки.

Последно редактирано от petyaaaa : 20th March 2011 на 20:45
Отговори с цитат
  #48  
Стар 20th February 2008, 11:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
В момента носът ми е почти същия, какъвто е на 645CI след 2 месеца и половина, и се надявам накрая, окончателният резултат да е естествен, като на последните й снимки.
Супер, petyaaaa! Кога ще пуснеш снимки?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 20th February 2008, 12:53
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Петя браво ,ако ти е като на 645CI нейното е страхотно ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #50  
Стар 20th February 2008, 15:22
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Петя браво ,ако ти е като на 645CI нейното е страхотно ..
Е аз имах предвид по-скоро, че ми е още леко подут, както е бил нейният в началото Едва ли е същия, в крайна сметка общата визия зависи и от другите черти. Така че 100% не съм станала толкова хубава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закалцирането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:53.