IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2012, 09:31
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране въпрос,който ме вълнува

Момичета,редовно ви чета, но досега нищо не съм писала по никоя тема.
Аз имам импланти,поставени преди 11 години,никога,слава богу,не съм имала проблеми с тях.Бях чела,че било хубаво да се сменят на 15 години,
другаде - че и цял живот си живееш с едни импланти.
Ще споделите ли дали сте си ги сменяли просто защото много време е минало откак са поставени?От приятелите и познатите ми никой не знае,че съм с изкуствен бюст и нямам с кого да споделя.Моля за съвет!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th November 2012, 09:56
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

nicolette,за съжаление не мога да ти отговоря,но бих искала да те попитам за подробности.Като например какви са ти имплантиите,как и кой ти ги е поставял?Пречат ли ти в нещо и как изглеждат гърдите ти след толкова години?
И аз лично/все още съм без опит/,ако не ми създават никакви здравословни проблеми не бих ги подменила...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th November 2012, 13:25
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Ами и на мен ми се иска да не ги махам,след толкова години са си направо като мои - без сутиен изглеждат като запазен естествен бюст- е леко са си поувиснали де - без това не може - да не съм на 20 я!А и съм кърмила с тях.Изглеждат добре може би защото аз поначало бях с много малък бюст и де факто няма какво толкова да висне.
Иначе са евросиликон 325 сс подмускулно,Бояджиев ми ги слага,тогава опитните пл.хирурзи бяха двама или трима.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th November 2012, 14:10
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Освен да ти пожелая все така безпроблемно да си ги носиш и да изглеждат все така хубави...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th November 2012, 18:15
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Не виждам защо трябва да се сменят импланти, които не създават проблеми. Пък и никой не може да ти гарантира, че няма да започнат проблеми след като ги смениш с нови.
Носи си ги със здраве и ако някой ден сметнеш за нужно, просто ги повдигни.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th November 2012, 20:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз не подкрепям смяната им. Майка ми винаги казва: "Едно нещо, като е добре, не го разбутвай!" Ако вече искаш промяна в размера или формата, тогава да. Но имаче - имплантите са си в капсула, Евросиликон е марка с традиции, до колкото се сещам дават доживотна гаранция. Според мен тая работа за смяната на 10 години е чист маркетингов трик. Той и моя хирург вика "Сега ще ти сложим по-малък кубик, че след 10 години да може да запълним по-добре кожата".. Т.е. като свикнеш и почнат да ти малеят.
Преди няколко години почина първата жена, на която са й сложили импланти на 90 и няколко години и не ги беше сменяла..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th November 2012, 22:17
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

И на мен Михайлов ми каза, че си ги носиш до живот освен ако с времето кожата не ти се отпусне прекалено и искаш да си ги смениш с по-голям кубик, за да изглеждат по-добре, но... всичко си зависи индивидуално. Дай Боже да нямам проблеми, а за подмяна с по-големи нямам желание засега.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th November 2012, 12:39
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране

И аз си го мисля като вас - ама като ги слушам всички пластични хирурзи-по интервюта-винаги казват,че било добре да се сменят на 10-15 години.Ясно защо го казват... Иначе гледам редовно да ходя-поне веднъж на 2 години на ехограф,от мамограф нямало нужда,ходело се само при съмнения някакви не дай си боже.Вие ходите ли на ехографски прегледи?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th November 2012, 15:47
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Нелс много правилно се изрази - това си маркетингов трик на хирурзите. Още повече, че силикона е синтетичен материал, разпада се в природата за хиляди години, т.е. за тези няколко години, докато е бил в тялото ти, няма как да е започнал някакъв "химичен процес" за да се налага смяна по медицински причини. С други думи, смяната ще повлияе само финансово неблагоприятно за теб и благоприятно за хирурга. И отново ще се повторя /за всеки случай/ - никой не може да ти гарантира ще след операцията, няма да се появят проблеми, въпреки че до момента си нямала! Замисли се обстойно преди да предприемеш каквото и да било.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th November 2012, 10:14
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Докато не създават проблеми или не се деформира визията на гърдите по някакъв начин, според мен не трябва да се пипат. Поне аз не бих. Това, разбира се, в случай, че самата ти се харесваш и не искаш да коригираш формата или големината.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпроскойтомевълнува
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:49.