IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 6th June 2006, 19:54
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета днес ми махнаха конците и засега нещата са нормални. Имам някакви прорязващи болки в едната гърда, което ми е сранно и страшничко, но предпочитам да не се замислям...
Момичета, имам един смехотворен въпрос Като правите секс махате ли и махахте ли си го тоя пуст следоперативен сутиен? Че то е много странно да се прави секс с него...
Отговори с цитат
  #352  
Стар 6th June 2006, 20:01
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Малвина, радвам се че си по-добре. Прорязващите болки още си ги имам отвреме на време, нервите се възстановяват. Що се отнася до сутиена, да ти кажа честно аз не го свалях Който не му харесва, няма вкус. А и зърната ми бяха толкова чувствителни, че изобщо не можех да си представя да ги дам да ги пипат
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #353  
Стар 6th June 2006, 20:24
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Хич немога да го понасям тоя сутиен и си търся какви ли не оправдания да го разкарам от себе си ако ще и 10 мин. да е...
Отговори с цитат
  #354  
Стар 6th June 2006, 20:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Хич немога да го понасям тоя сутиен и си търся какви ли не оправдания да го разкарам от себе си ако ще и 10 мин. да е...
недей да не си изпатиш. стискай зъби
Отговори с цитат
  #355  
Стар 6th June 2006, 20:28
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Хич немога да го понасям тоя сутиен и си търся какви ли не оправдания да го разкарам от себе си ако ще и 10 мин. да е...
недей да не си изпатиш. стискай зъби
Стискам аз...какво да правя, ама при мен всичко е двойно-сутиена 2 месеца,без плаж 2 месеца...и ми идва малко в повече
Отговори с цитат
  #356  
Стар 6th June 2006, 20:58
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Малвина защо да не можеш да сваляш сутиена поне за малко?Изгони всички черни мисли и се наслаждавай на живота.Успех.
Отговори с цитат
  #357  
Стар 6th June 2006, 21:18
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Malvina, мила има и по-зле от теб-аз трябва да нося прословутия сутиен 6 месеца( и да спя с него).
А за плажа, ако покриваш белезите, защо да не можеш да ходиш 2 месеца? Мисля, че няма проблем.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 7th June 2006, 10:07
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Малвинче, аз ходих на плаж на 20 ден. Купих си бански от тези дето са като спортен сутиен и така. С фактор 60 на гърдите и си готова. Такива бански има във във всеки спортен магазин.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #359  
Стар 7th June 2006, 13:43
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Честито на Женя и Миша!!!! Безпроблемно носене на циците
А на Малвина искам да кажа да не се притеснява за плажа ами да си гледа здравето. По-добре една година без море ако така е казал доктора. Все пак при теб имаше проблеми миличка- дай им време нва тези цицки да се оправят напълно. И догодина плажът ще си бъде на мястото!
Отговори с цитат
  #360  
Стар 10th June 2006, 19:55
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Привет от мен!
Прибрахме се най-после. Вече съм "тунингована" и аз, с по 255 кубика във всяка гърда. Чувствам се що-годе добре, в лявата гърда усещам болка като от придърпване, най-вероятно се касае за засегнат при операцията нерв (това за Малвина), д-р Динев каза, че ще се оправи с времето. Гърдите ми изглеждат добре, макар и отекли. Ще ми се вече да са минали 2-та месеца и да не се притеснявам толкова от всичко...
Момичета, кажете ми, случваше ли ви се в началото мускулите ви да се стягат внезапно, просто като извършвате елементарни действия?
Тук е мястото и да благодаря на Vessy_77, с която се видяхме, както преди операцията, така и след - вдъхна ми невероятен кураж! Страхотно момиче!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.