IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 8th August 2008, 18:45
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

А това кремче Невен къде мога да го открия,защото до сега не съм го виждала. За сега ползвам Бокчо /същият като Здраве/
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #162  
Стар 8th August 2008, 19:12
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

В аптеките го има. Досега съм купувала БГ и немско производство. И от двете съм доволна.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 8th August 2008, 19:13
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Да крем "Невен" и на мен много ми е помагал! Изпитано средство!
Вече писах и в темата за колата маска, че се мажа след епилация. Всички прехвалени мазила не са ми вършили толкова добра работа, колкото това кремче!
Виж това го бях забравила....Сега като се сетих, че и аз съм си мазала една огромна рана на челото / в следствие на катастрофа/ много ми помогна тогава, бързо зарастна и не ми остана белег. На мен майка ми го направи.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 8th August 2008, 19:16
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Още по-хубаво ако е домашно производтство. Който може да бърка кремчета - супер, който не може - купува! :P
Между другото, някой ми беше споменал, че си правил такъв крем с добавка от розово масло. Имало страхотен ефект при суха кожа!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 9th August 2008, 01:48
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

А как може да се направи в домашни условия?
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #166  
Стар 9th August 2008, 09:34
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Невена се прави с мас на котлона на ниска температура се слагат цветовете в маста и се топи докато потъмнее маста след това се прецежда и е готово, а жълтия кантарион се поставя в тъмна бутилка долива се зехтин и се оставя да престои 40 дни затворено на слънце. След това пак се прецежда....нещо такова беше.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #167  
Стар 9th August 2008, 11:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

по принцип освен всичко ,което дискутирате и което може да се прави, ако се слагат и силиконовите плаки Cicacare ефектът е в проценти по-добър. АКо пък с кремчетата, с които с емажете, докато се мажете масажирате белега, още повече. даже имаше едно верме по вратите и по топшоповете предлагаха едни малки масажори на батерии с различни малки приставчици, аз имам такъм,но стои така неизползван, защото наистина е подходящ само за малки площи, та сега ми идва наум,че ако се втрива с него крема , ще е супер. , а после слагаш плаката.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 9th August 2008, 11:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да така е и аз така знам относно масажирането на белега, но незнам защо за Зерадерма съветват да не се прави. Въпреки всичко около 10 тина минути след като се намажех, когато трябва да отстраните излишното количество аз си правех това втриване.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #169  
Стар 16th August 2008, 12:10
ageless ageless не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте! Знае ли някой откъде се купуват ултразвукови апарати за по-дйлбока резорбция на кремовете против белези?
Отговори с цитат
  #170  
Стар 17th August 2008, 09:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ageless
Здравейте! Знае ли някой откъде се купуват ултразвукови апарати за по-дйлбока резорбция на кремовете против белези?


миличка, разсмя ме искренно не от аптеката със сигурност.
апаратът се купува ако имаш медицински център за рехабилитация и искаш да имаш и такава услуга... в противен случай въпросът ти звучи като това да искаш да почернееш и да питаш откъде да си купиш солариум))))

аз съм ходила на такъв апарат в пирогов ,в отделението за рехабилитация след изгаряния ,в клиниката по изгаряния..ако това ви интересува..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заличаваненабелезиотоперациянабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:22.