IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th October 2008, 09:22
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране Какво ли е пък това???

Здравейте! Дали има някой, на който се е случвало нещо такова? Появяват ми се по пръстите на ръцете някакви подутинки като пъпчици, но не са...с нищо не е пълно това, обаче се подува и боли. Появява се на единия пръст, примерно, минава след ден-два и излиза на другия. Миналата година зимата пак ми се бяха появили и сега стана студено и пак...не знам какво е, не съм ходила и на лекар, защото миналата година като че ли не обърнах внимание. Помислих, че е някаква алергия и ги мажех с алергозан, но не се повлияваха особено.
Случвало ли ви се е? А някаква идея какво е?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th October 2008, 09:55
Karamelka Karamelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Здравей,
преди време ми се бяха появили такива неща и казаха, че е от перилен препарат или веро. Тогава беше излязъл онзи гел Тест и бях взела да го пробвам. Когато спрях да го ползвам и изчезнаха.
Също така през земата получавам студова алергия и ръцете ми се зачервяват и подуват. Появяват се пъпчици, които приличат на тези от алергията от препарат. Хем сърби хем боли. Ходих на кожен и ми изписа някакви таблетки за пиене. Колкото и да си пазя ръцете и да внимавам всяка зима ми става така. Според мен отиди на кожен и виж какво ще ти каже, а после си реши как да действаш.
Поздрави
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th October 2008, 16:49
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Много ти благодаря! В най-скоро време ще запиша един час на дерматолог.
Моите също сърбят и болят, имаме един и същ проблем...лоша работа Много е неприятно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th October 2008, 21:39
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Звучи ми като нещо, което имах и аз на пръстите на ръцете, дисхидроза се нарича. Появи се след много ползване на CIF и всякакви подобни препарати. При мен мина сравнително леко, мазах се с едно кремче и избягвах да ползвам препарати, взех си бебешки сапун, защото не дразни кожата. При мен се появи лятото, дотогава не бях имала и дано нямам пак. Хубавото е, че не е заразно, така ми каза моята лекарка. Но те съветвам да отидеш на дерматолог, няма нищо страшно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th December 2008, 10:23
dim75 dim75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и на мен ми се появяват такива пъпчици незнам дали са точно същите но като се застуди малко ръцете ми се подуват излизат такива пъпчици и започват да сърбят много неприятно като ужилено от коприва ходих на лекар и ми казаха от студа, т.нар. студова алергия изписаха ми едни хапчета "зодак", но не ми помогнаха особено докато ги пия добре, а после пак се появяваха тези пъпчици. Една приятелка ми каза за един крем-концентрат с алое на LR, който помага при кожни проблеми, мазах се с него и първо веднага ми облекчи този неприятен сърбеж и след няколко намазвания пъпчиците изчезнаха.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th December 2008, 11:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

dim75, стига с това LR, a!!!???
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th December 2008, 14:06
dim75 dim75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 7
По подразбиране

защо не, обичам да си изказвам мнението за неща които съм използвала и са дали резултат а всеки сам си решава какво ще използва взависимост от проблема който има.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th December 2008, 15:52
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dim75
защо не, обичам да си изказвам мнението за неща които съм използвала и са дали резултат а всеки сам си решава какво ще използва взависимост от проблема който има.
Що'т не мо'и пък Фсичко да лекува и на мен ми писна
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th December 2008, 16:59
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: Какво ли е пък това???

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Здравейте! Дали има някой, на който се е случвало нещо такова? Появяват ми се по пръстите на ръцете някакви подутинки като пъпчици, но не са...с нищо не е пълно това, обаче се подува и боли. Появява се на единия пръст, примерно, минава след ден-два и излиза на другия. Миналата година зимата пак ми се бяха появили и сега стана студено и пак...не знам какво е, не съм ходила и на лекар, защото миналата година като че ли не обърнах внимание. Помислих, че е някаква алергия и ги мажех с алергозан, но не се повлияваха особено.
Случвало ли ви се е? А някаква идея какво е?
Здрасти, Роси
На мен ми звучи, както го описваш, точно, каквото имах аз реди 10тина години.. тези образувания са червени и ако ги удариш без да искаш съвсем леко - страшно много боли... Пръстите се подуват...
След голяма обиколка по разни лекари, се оказа, че имам стеснени кръвоносни съдове и тези подутини се получават от студа - нещо става с вените.
За да го установят бях подложена на едно много интересно изследване - около 1/2 час трябваше да си кисна ръцете в леген с определна температура, после ти слагат едни малки термометърчета (като елекроди) - залепят ги на върха на всеки пръст и се измерва температурата.
След това почти нищо не ми предписаха, само да ги мажа с някакво лекарство за хемороиди и трябваше да си правя гореща/студена баня. Кисна ги малко в гореща вода, после в студена и така няколко пъти и завършвам с гореща. Това беше и след това не са ми се появвявали пак (да чукна на дърво). А преди това всяка зима страдах...
Изследването обаче не помня какъв специалист ми го проведе, дали не беше невролог. Ще попитам и ще пиша пак
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th December 2008, 17:11
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dim75
защо не, обичам да си изказвам мнението за неща които съм използвала и са дали резултат а всеки сам си решава какво ще използва взависимост от проблема който има.
dim75
Новобранец


Регистриран на: 05 Дек 2008
Мнения: 8

Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 3:07 pm Заглавие: Предлагам продукти за красота и здраве от Алое вера

--------------------------------------------------------------------------------

Предлагаме продукти на LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS - новаторска козметика и маркови парфюми
- Продукти за пиене: Сок от алое с праскова, Сок от алое с мед;
- Продукти за мазане: Крем с алое и прополис, Алое вера коцентрат, Спрей с алое, подходящ при възпаления на гърло, очи, уши, синузит, Термолосион с Алое при мускулни болки, травми, схващания, настинки със загряващо действие, Течен сапун с алое;
- Козметика с алое, ефективна и помагаща при кожни проблеми- акне, пигментация и други кожни проблеми
- Комплекта „Грижа за тялото“ с Алое е създаден специално, за да тонизира и стегне тялото. Помага да се отървете от подкожните неравности, причинени от целулита в областта на ханша и бедрата, като изглажда и намалява обема на мастните клетки.
- Пастата за зъби с Алое Вера и Паста за зъби с алое и ехинацея те са с универсално значение. Избелват без флуор, почиства, подхранва, заздравява венците и устната кухина, запазва дъха свеж и е мощно оръжие срещу парадонтозата.
- Детска серия с Алое вера
Записвам и представители


НАПРАВО СИ ПИШИ ЧЕ ПРОДАВЯШ А НЕ ЧЕ ПОЛЗВАШ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какволипъктова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.