IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th March 2011, 17:07
Аватара на lisa_ivanova1
lisa_ivanova1 lisa_ivanova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране Бебешка количка - питане

Здравейте мами,
тъй като не ми остава много още до раждането дойде време за взимане на количка и се поразтърсих и си харесах ето тази: Линк с информация Някой да си е взимал такава? Някакви отзиви ? Тъй като още обмислям.. :crazy:



Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th March 2011, 21:10
Аватара на doll_
doll_ doll_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Здрасти,

Аз лично съм с две ръце за тези колички, които са с по-големите гуми - не помпащи се... и да са с 4 на брой (предните да могат да се въртят )
Малките колела са страшно неудобни -изпитвала съм го с лятна количка. Е няма дупка, в която да не закъсам. Буташ, дърпаш, вдигаш отпред или отзад за да излезеш от поредното препядствие но така е в повечето квартали... Катериш стълби- кофти обгръщаш количката , стягаш се в кръста и качваш 10-тина стъпала с изплезен език и болки в кръста , които и без това си ги имаш, заради малкото бебенце, дето през 2-3 часа реве я гладно, я жадно, я наакано и ти идва да запееш "аз ли съм или не съм..."

Аз за първото дете не случих на количка- беше страшно тежка. За второто купихме Cangaroo .До колкото помня тежеше около 10 кг. но не беше нужно да я вдигам изобщо- качвах се и слизах по стълбите само на задните колелета с малките гуми изобщо не можех да си го помисля. Имаше голям кош за лопатки, кофички, топка, памперси, термос с топла вода, пазар някакъв. Отделно имаше чанта за шишенце, мокри кърпички, солетки и т.н. Локва - няма проблем, висок бордюр- също няма проблем. Хайде стига съм писала, че то стана като реклама
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th March 2011, 17:36
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз бих ти препоръчала помпащи се гуми и по-големи. Аз съм доволна от quinny buzz - много е лека и маневрена
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2011, 20:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Куини бъз е всичко друго, но не и лека, поне според моите представи, с нейните 12 кила. Аз не съм доволна никак от тая количка. Продадох я след няколко месеца мъки и си взех наистина лека количка- Макларън. Ако някога имам второ, бих взела пак Макларън- това наистина е количка, при която е мислено при правенето на всеки детайл.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2011, 00:10
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Нашата е АBC Design Astro. Не е особено лека, но е страшно стабилна и маневрена. Имайки предвид, че кварталът ни е като лунен пейзаж я бутам много лесно.
Моя приятелка има Пег Перего (с малки гуми е) и на същия терен като мен и е в пъти по-трудно.
И аз съм за големите гуми, особено ако става въпрос за София
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2011, 09:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ако е за лунен пейзаж, ние първо бяхме взели ей тая
http://www.autoteile-shop.de/images/...-modulo-en.jpg
просто няма терен, който да не може да мине, нооо... огромна. Като я сложа в багажника на колата и за друго място няма След това купихме яуинито и като падна 5см снях, на абсолютно гладки тророари без дупки, с това малко предно колело направо се измъчих, бутах си я като шейна. И последната ни е макларън, който, за мое учудване, беше съвсем приличен в преодоляването на дупките и ямите по старозагорските тротоари улици.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2011, 11:56
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ако е за лунен пейзаж, ние първо бяхме взели ей тая
http://www.autoteile-shop.de/images/...-modulo-en.jpg
просто няма терен, който да не може да мине, нооо... огромна. Като я сложа в багажника на колата и за друго място няма След това купихме яуинито и като падна 5см снях, на абсолютно гладки тророари без дупки, с това малко предно колело направо се измъчих, бутах си я като шейна. И последната ни е макларън, който, за мое учудване, беше съвсем приличен в преодоляването на дупките и ямите по старозагорските тротоари улици.
За Макларъна с двете ръце гласувам ЗА По СЗ тртоари и улициможе да сме се срещали някъде
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th March 2011, 15:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А, тъй ли не знаех
Едва ли, щото съм 1-2 пъти в годината там, ама следващия път може организирано да се срещнем
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th March 2011, 16:52
Аватара на lisa_ivanova1
lisa_ivanova1 lisa_ivanova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

така и така споменахте за Макларъна: кой модел на Макларън е подходящ за новородено?!?!
__________________
Валентина- 4г.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2011, 17:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://global.maclarenbaby.com/from-...en&logoVar=www
ей тук са тези, които стават от 0 месеца, като вземеш на техното може да се закача и кошница за кола. Аз лично ако сега пак трябва да избирам, бих взела в самото начало техно хлр с кошница, не 3 пъти дак упувам колички, ама акъл
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бебешкаколичкапитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.